Bolo team Wyzwanie Mistrzów

Jeśli zapytać większość niemieckich wędkarzy meczu, czy mają pręt Bolognese, to potwierdzają większość. Ale teraz, po sprawdzeniu, czy czują się bezpiecznie w realizacji tej techniki połowów, a następnie zwolnić większość, że to nie jest przypadek. Jeśli nie żyjesz w zlewni rzeki Ems lub Silokanals lub podobnych wód, to często zdarza się, że właściciel prętów Bolognese mają ograniczone możliwości dla tego rodzaju wędkowania, z wyjątkiem być może na poszukiwanie lub Tripp, o których mowa wody.

 

bologneserute

Bolognese to ważny element wyposażenia w IAM 2010.

Nie zauważyłem po raz pierwszy, że wielu rybaków przyznał, że to było bardzo ważne, aby zbudować 1-2 bolonki na niektórych odcinkach kanału, ale mniejszość była w stanie ich używać z powodzeniem przez długi czas i pozostał tylko 13m śledzić, ponieważ czuli się bezpieczniej. W tym miejscu muszę przyznać, że miałem to na dużą liczbę wędkarzy.

Kiedy zapytano mnie, czy chciałbym, aby artykuł dla mistrzow team.de, myślałem, że będzie to dobra okazja, aby działać trochę egoistyczne, a także wypełnić swoje braki w ważnej wiedzy taktycznej.

Więc powinno być artykuł o Bolo-połowów, ale z kim?

Więc pamiętam z powrotem do połowów na kanale silosu, ponieważ był to tylko woda wiedziałem i gdzie metoda Bolognese przyniosły przyzwoite ilości ryb i pewne zyski sektora. A ja po prostu przypomniał mi kilku wędkarzy, którzy mogą być 13m długa droga w lewo Polaków w pociągu lub długich, zaledwie 2-3 zabudowanych Bolognese Rods i może okazać się na końcu zysk sektora rybackiego. Jeden z tych rybaków był Ralf Herdlitschke.

Profil Wędkarz:
Imię i nazwisko: Ralf Herdlitschke AKA Ernie
Data urodzenia: 25.09.1970
Praca: Bait i Tackle kupcy i rzemieślnicy

Sukcesy generyczne kątowe
22-krotny udział w Mistrzostwach Świata i Europy
3 Pole (zespół), Euro 1998 w Portugalii
3-cia Pole (zespół), Euro 1999 Irlandia
5 Place (Single) 2004 Mistrzostwa Świata w Willbroeck / Belgia
4-ty Place (single), £ 2005 Słowacja
4-ty Place (single), £ 2006, Francja
Od 2001 roku, trener niemieckich narodowej drużyny kobiet
Ralf Herlitschke

Ralf był bardzo spółdzielni i zgodziła się spędzić dzień z nami do wody, ale gdzie powinien iść? W moim wniosku do Silokanal pojechać, Ralf przewrócił oczami. Cóż, chociaż zadzwonił, ale słyszałem go, przewracając oczami! Są inne miejsca, gdzie można złapać dobre ryby była jego odpowiedź. Na tle że Silokanal właśnie przeżył atak wędkarzy późną jesienią, zgodziłem się na spotkanie inną wodę!

Ort der Veranstaltung Profil wody:

Havel
Berlin Pichelsdorf
200 m na północ od mostu na “Frey” autostradzie 200

Więc umówiliśmy się na spotkanie, czas i sposób łowienia i przygotowałem się na oddanie Ralf ryby w odpowiednim świetle. Ale w nocy przed naszym powołaniu, on zadzwonił do mnie i poinformował mnie, że Steffi Bloch będzie tam następnego dnia rano.
Więc teraz musiałem wbić moje poprzednie krótkoterminowe plany i zintegrować Steffi w mojej koncepcji. Więc jak można spędzić dzień z panującego mistrza świata w połowach i nieoficjalnych listach prawdopodobnie najbardziej udanych Niemiec wędkarzy w okolicy mężczyzn. Konkurencja między nimi powinny być rozwiązanie mojego problemu.

Profil Wędkarz:
Imię i nazwisko: Steffi Bloch
Data urodzenia: 29.12.1979
Zawód: Dealer Fishing Tackle

Sukcesy generyczne kątowe
10-krotny udział w Mistrzostwach Świata
1 Miejsce w drużynie na Welmeisterschaften we Włoszech w 2009 r.
Pierwszy Place w singlu w 2009 Welmeisterschaften we Włoszech
3-cia Miejsce w drużynie na Welmeisterschaften 2002 w Słowenii
3-cia Umieść w singlu w 2002 Welmeisterschaften w Słowenii
Steffi Bloch

Konkurs:
Albo złapać więcej ryb niż inne, IP CT-tych (zespół mistrzów przepisy i regulacje) muszą być przestrzegane

Zasady ct. IP jest to:
(Powinien być ustawiony na kolejnym posiedzeniu zespołu, że przepisy te w przyszłości przeniesie z niemieckich klubów wędkarskich połowów oraz Krajowego Stowarzyszenia)

§ 1. Nie ma łowiska na każdy, o łącznej czasie 3 godzin połowów, wędkarstwo jest 1,5 godziny. Zwycięzcą monetą przez sąd polubowny decyduje, kto może łowić pierwsze godziny lub potrzeb. The 3rd Czas jest podzielona na dwie części 30 minut.

§ 2. Co najmniej jedną godzinę, która jest łowić z Bolognese.
Uwaga: Ponieważ Steffi przyznał się należeć do większości osób, które Bolo zwykle można pozostawić, obiecaliśmy wam 30 minut Kopfrute.

§ 3. Podczas track feed są poławiane, inne muszą być stale mitgefüttert.

§ 4. Inne zasady mogą, jeśli to konieczne, są przyjmowane przez reportera CT. Reporter CT ma ostatnie słowo. Jeśli reporter CT raz to źle w czwartej siły paragrafu

Pasza
Jak zwykle zaczynamy od podstawowej paszy: Steffi Przygotowując mieszankę na 11m słupa samochodu pręta, Ralf miał dotknąć przedmiotu, podstawowy pokarm dla Bolo-pociągiem:

Bolo Ralf mix

Bolomix01
Ralf za żywność
do sesji
Pole mix
Steffi w żywności są
gotowe do mieszania

VDE Turbo Klasyczna 2 kg
Turbo Czarny 2 kg
Mosella Ulubiona leszcz DM 2003 1 kg
500g prażone, posiniaczone konopie
VDE ciecz zapach “płoć”

Poprzez mieszanie tych 3 żywności masz mieszankę, która wiąże się bardzo dobrze i jest dużo karmić cząstki i żywą przynętę możliwe. Rozpuszcza się w wodzie bardzo powoli i dlatego jest idealny do odwołania się do wszelkich gatunków ryb białych, w rzekach i kanałach głębokich.

Steffi w głowicy mieszającej Pręty

VDE Turbo Klasyczna 2 kg
Mosella Xedion Bream Edition 2 kg
VDE zespół Mosella leszcz 2 kg
Sensas Terre de Riviere wilgotne ciężkie specjalne LEAM 3 kg

Xedion Edition leszcz jest pasza, był zaangażowany w jego rozwój w firmie Ralf Mosella. Mówi leszcz, przedpłużki i płoci dokładnie takie same i są obecne ryby target. Podszewka wykonana jest na połowy kanałów, ale przez dodanie turbo, Team Mosella Flußerde i można również używać do szybko płynących wodach.

Przed sesją
Steffi przygotowane 3 topsets dla Kopfrute, Ralf wybudowany podczas kąpieli. Każdy przedłużający stół był zamontowany po obu stronach okna, aby pomieścić dużą przynętę i ilość paszy jest wymagane, jeżeli można oczekiwać dużo ryb. Tak więc nic specjalnego w tym miejscu, a jeden, który oczekuje od nas najświeższe informacje z najlepszych wędkarzy prezentujących w tym momencie, że musi być rozczarowany, bo budynek Ralf wyglądał dokładnie tak, jak to, w tej materii, innych wędkarzy (bez tak teraz jakoś dewaluacji). Więc nie ma zdjęcia specjalnego osprzętu, ale można również zobaczyć jeden w obserwacji Ralf: Wiedział dokładnie, gdzie umieścić co przynęta i to wszystko zostało wykonane z dużą precyzją i w bardzo krótkim czasie, tak, że nie z własnej Steffi preparaty był gotowy, kiedy spot połów był w pełni przygotowany.

Bolognese
Jedną z najlepszych cech pręta Bolognese jest to, że ponieważ jest teleskopem w większości przypadków wymaga tylko kilka sekund, aż zostanie zbudowany i przygotowany Fotomontaż nawijacz nadal załączony na ostatniej przełęczy w większości przypadków. Więc Ralf teraz pcha tylko główny przewód i wskazanie zgryz prowadzi razem popychając stanowią podejrzewanego głębokości 26m odległości rybackiej i zaczyna odkrywać.

bolo floats
Wybór ulubionej Bolo Ralfa pozuje do rzeki
Plumbing up

Badania nie jest tak trudny, jak to jest na ogół oczekuje!

“Ta poza jest dobra w wodzie i napędza cudownie na torze paszowego”, wyjaśnia Ralf i dalej twierdzi, że badanie z prętem bolo nie jest tak skomplikowane, jak większość wędkarzy myśleć. “Chcemy, dokładna głębokość kanału oraz warunków gruntowych, aby dowiedzieć się, czy jakieś szczególne bariery lub ławice są obecne w naszym szlaku żywności.” Teraz widać, że zapadnięte Leads jeszcze nie przybył do bazy, ponieważ stanowią normalnej jazdy po wodzie. Jednak jest płasko na powierzchni wody lub jest więcej ciała stawia na powierzchni wody, montaż jest na niskim poziomie. Itself pokazuje tylko górną część stanowią, tj. końcówki anteny, w wodzie jesteśmy blisko żądanej głębokości, a teraz nadszedł czas, aby przejść Hauptbebleiung i sygnalizatory brań Wyprowadzenia prawo wydobyć optymalną charakterystykę jazdy z pozy.

Więc Ralf Boost i udostępnia zestaw nieco niższa, tak że antena i wyglądać trochę z czarnym ciele stwarza trochę dalej z wody, a tym samym stanowią nieco opóźnione Duch, tor biegnie. Zbyt głębokie na wolnym silniku tak, ale Ralf można uruchomić przez kilka razy, tak w każdym razie. “Kiedy stanowią kiedyś teraz hinstellt właściwej drodze w naszej żywności, a następnie musimy znaleźć dziurę,” powiedział Ralf. Jednak tak się nie dzieje i tak Ralf badane w ten sam sposób i ponownie na 23 metrów od toru i odnajduje samą głębokość bez stłuczki. “Nie ma powodu, dla mnie nadal wyjąć, gdy warunki, na 23 metrowym torze są takie same, można lepiej kontrolować stanowią tutaj i mam również możliwość w trakcie połowów wyjść na zewnątrz, gdy gryzie na krótszy ustępują odległość “, wyjaśnia swoją decyzję!

Kolejna zmiana w regulacji głębokości teraz przynosi pożądany pozuje Biegnie szlakiem rybackiej. Rzadko się, górna część korpusu stanowi on jednak w inny sposób tylko antena jest widoczne. Cóż, teraz możemy zarysować z obciążnikami się po prostu jak nie bez powodu. To wydaje się dość płaska i nie ma nowy trailer, który później produkować wady zgryzu. Dlatego powinniśmy spróbować tego!

Ralf popycha główny ołów i łańcuch No.2 kruszenia się o 50cm 0.18mm linii głównej, pozostawiając dwa więcej przemiał No.2 jako wskazanie zgryz prowadzi w odległości 15 cm na każdej głównej ołowiu i pętli. Potem węzłów do 40cm długości i 0,14 mm grubości przez Lidera podwójny węzeł pętli. “Chcę teraz 20cm resztę tego pelerynka i głębokości montażowej musi ponownie skrócić o 20 cm, mówi Ralf, ponieważ mamy orurowany, bez przywódcy. Więc zacznijmy, a następnie zmienić zespół w trakcie sesji, w zależności od okoliczności. ”

Wtedy zdecydowaliśmy się na szybkie spojrzenie na zgromadzeniach głowy Steffi laska rzucać. Mistrz świata (wciąż jest czerwona, kiedy to tak nazwać) zdecydował się na 1,8 mm grubości elastycznych pustego, który jest zamontowany na pierwszych 3 części zestawów prętów głowy. 0,16 mm główna linia w połączeniu z 0,14 mm grubości i liderem 12. forma haka podstawą do innej klatki ciężkiej. Jak budować bolonki Jestem zdumiony raczej surowego podejścia dwóch. “Mamy dużo ryby tutaj i mam nadzieję, że możemy dogonić 25 kg płoci, krąpie i leszcze w 3 godziny,” Steffi odpowiedział: “i dlatego musimy, że dodatkowe wsparcie”. 2 topsets wyposażone są w 6g ułożenia, które zostaną wykorzystane głównie na płocie. Na trzecim TOPSET leszcz był wyposażony w 8g ułożenia, wszystkie typowe Flußposen firma Idealny.

Bolorig
Bebleiungsschema rod bolo jest dość proste!

Spójrzmy najpierw na karaluchy montażowe bliżej: An 12-30cm długi hak na lidera i nr 2. 6 strzał granulki następnie 2 kolejne No.6 zgniatania w odległości 15 cm. Ponownie 15cm dalej niż większość z siedmiu nie. 6 kruszenia i główny przewód. Strzał w głównej ołowiu mogą być przenoszone oczywiście, jeśli to konieczne. Montaż jest z pionu na haku spoczywa na głębokości płaskiego lub 10cm na ziemi.

6 gr Roach
6 gr Roach
8 gr bream
8 gr Bream

Następnie montaż mosiądzu, który zaczyna się podobnie z hakiem na 12er i 30er platformy 2 No.6 kruszenia na pętli. Odległości do najbliższego 2 No.6 kruszenia i luzem, ale są teraz krótsze o 10 cm. Ponadto poznamy tutaj z pion, który jest przymocowany do ostatniego ołowiu wskazanie zgryzu. Więc upewnij się, że cały rig spoczywa całkowicie i leszcze można łowić z spokojniejszej metody prezentacji, podczas gdy jest oferowana w połowów przynęty płoci w wolnej jazdy lub nieco opóźniony.

“Dziękuję Champ” dla tych projektów, będziemy teraz zostawić w bieguny pokojowych w pasie zwiedzania podczas posiadamy małą pogawędkę wśród mężczyzn z Ralf “i” Teaboy Nico Matschulat. To oczywiście nie zapomnieć wdzięczność Nico, który odwiedził nas z dużym termosem kawy. Zrobił dobre wrażenie jako herbata-boy, nawet jeśli kiedykolwiek słyszałem, że chce pójść na ryby co najmniej tak samo dobrze.

Nico Pole floats
Czas zespołu: Nico przybywa. Zawsze z uśmiechem na twarzy i workiem pieska z traktuje w ręku Kilka pozach – czasami lepiej niż kwiaty

CT IP systemu punktów:
Ponieważ Steffi last minute tak zaskoczony zobowiązanie do naszego spotkania, mieliśmy niestety zapomniał przynieść sekund Keepnet do naszego spotkania i musieliśmy być trochę twórczej w celu porównania umiejętności dwóch kąt może. CT IP System punkt urodził:

1 mała płoć: 1 punkt
2 średni lub mały karaluch Odpieniacze: 2 punkty
3 dobry płoć, leszcz przedpłużki i dobre: ​​3 punkty
4 dodatkowe punkty mogą być przyznawane przez Trybunał, gdy ryby przekracza te wymiary.

Zgłoszenia są weryfikowane i oficjalny wynik będzie na koniec drugiej części, aby zobaczyć ….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s