Chleb stempla vs Wykonane / Caster

Nareszcie ciepło i karaluchy są Beißlaune. Jayson Greatorex z mistrzow team.de był już na jeziorze dwa razy i za każdym razem, gdy sieci były wypełnione po brzegi. Tak napięta, że gra z niemal bezczelnego zakładu na mnie. Tylko pół toast chciał złapać coraz większa płoć, gdy powiedziałem, że zasługują na swobodny wybór żywności i przynęty. Cóż, teraz stał się całkowicie megaloman z Anglikami, ale przegrani przeciągając urządzenie z powrotem do samochodu i to, co zawsze nosić wszystko i 600 metrów do miejsca, proponuję Anioła.

Przychodzi weekend i spotykamy się na jeziorze. Woda jest krystalicznie czysta, a do 11 metrów prętów długości jak już nie było rzadkością w żwirowniach 5 metrów głębokości, głębokość nadal wzrasta wraz ze wzrostem odległości. Płoć ławice są wciąż w głębszej wodzie, tak, że możemy wybrać, aby rozpocząć na 13 metrów i być może zrezygnować z jednego lub drugiej strony, podczas gdy ryba, ryby i dlatego ranfüttern krótszy.

Klasse gegen Klasse und Masse
Klasa przeciwko klasie i masy

Kapitan Brotangelei właściwie tylko wrapper jak tosty, ale z którego jego zdaniem wymaga tylko pół. I zdecydować, tam, ale raczej za przyzwoitą mieszanką płoć, bo nie lekceważ głębokości wody i dobrego stada płoci powinien mieć jakiś wzbogaconej żywności z robaki i kółka wpaść do wody ciągnąć płoć rój do karmienia i utrzymanie go tam .

  • 2 kg light van den Eynde Turbo
  • 1 kg czarny Van den Eynde Tajne
  • 0,3 kg z palonych konopi
  • 1 worek Van den Eynde All Round Chocolat dodatki

Turbo to klasyk zawsze zaczyna się Secret oferuje około 5,5 m wody niezbędne dla wiązania i przyciemnić podszewce w czystej wodzie. Duże karaluchy kochają czekoladę i palonej konopi, tak że te dwa dodatki również dodane. Jak robaki przynęty i kółka są używane, które mogą również luźne może być strzał z katapulty później. Wystarczy zabicie luźne kółka może się udać, aby wybrać dużą płoć, chociaż ja nadal nie wiadomo, jak Pan Greatorex tutaj, nie mówiąc już nawet złapać większy will.Ruckzuck płoć małe karaluchy są zbieranie poza jego białego chleba i nie później niż godzin poprosi mnie o jedzenie i przynęty. I tylko zobaczyć, co chleb tylko zatrudnianie artystów.

Eine gute Mischung, die zusammen mit Lebendködern schon viele Fische gefangen hat
Dobry mix, wraz z żywą przynętę

wiele ryb został złapany – Pokaz slajdów –

Jayson ma usunąć z jego bark i toast wnętrzem białym wcierać przez kilka ekranów. Począwszy od grubej sito on teraz osiągnął bardzo cienkiej Pinkiesieb iz kawałkami białego chleba stał się dobrze, puszysty proszek w klatce piersiowej. Chociaż ja wciąż zastanawiasz się, jak i kiedy to lekkie proszki jest zawsze do osiągnięcia podstawy, Jayson miesza się z dwóch garści żwiru. To wstępnie zwilżoną rozpylacza, tak, że łączy się z lepszą chleba. Żwir miesza i Jayson trwa od jego tacy żywności z obu rąk, dużo mieszanki, która odpowiada wielkości grejpfruta i wcisnął go w piłkę, co dopiero tak duża teraz jako piłki do ping ponga.

Toastbrot ohne Rinde kommt bei Jayson zum Einsatz
Kora Toast służy do Jayson – Pokaz slajdów –

Trzy kule on tworzy i angefüttert właśnie Polecup. Cóż, sam jak krotnie, ale nie latać jak 15 metrów 8 dużych pomarańczy podszewka piłek zbieranych z robaki i kółka do wody i można tylko mieć nadzieję, że być może niektóre ryby znaleźć chleb kulkami Jayson. Jako przynęty, on już się raz inaczej to jest z nim oczywiście tosty używane. Jayson jest już jednak przygotowane w domu, ponieważ przynęta haczyk bezpośrednio z opakowania utrzymuje bardzo ciężko na haku.

Aby uzyskać optymalne, nie objęte przynęty haka chleba, Jayson ma kawałek tosty nocy owinięte w folię spożywczą i umieścić w środku ciężkiej książki. Następnego ranka, ta płyta jest teraz wciśnięty mieszkanie bez utraty wilgoci. Od tego kromka chleba wciśnięty przynęty haka może teraz być stemplowane Brotausstecher (Chleb Punch). Krótko po tym wchodzi w kontakt z wodą, to rozwija się smaczne, ale dobrze przylega chlebowy płatek na haku. Bardzo dobra przynęta płotka, że ​​jest znana.

Die Köder werden ausgestochen
Przynęta Jayson – kromka chleba tostowego – Pokaz slajdów –

Budujemy na każde 3 topsets i Polecupkit i dlatego powinny być w stanie reagować w każdej sytuacji. 1,5 g stawia na początku dodawania i około 0,8 grama, jeśli ryby delikatnie gryźć lub już w spadku i 3 gramów w przypadku, że istnieje bardzo wiele ryb, przynęta musi być szybkie, aby przyczyny lub będziemy po prostu tylko trzeba zapewnić spokój, bo trochę dryf i prądy są rzeczywiście tam z wami. Czy orurowany po równo i Bebleiung jest stosunkowo prosta. 60 cm powyżej 20 cm długości lidera, luzem i w odległości 15 centymetrów każda cztery 10 granulki strzał zapewniają niezbędną czułość i wiarygodne wskazanie zgryzu. Z larw i kółka można rozpocząć spokojnie z 16 hak, Jayson postanawia 5 mm Brotausstecher i zaczyna się od 20 haka.

Bebleit ist die Montage mit einem Bulk und 10er Schroten
Bebleit jest zespół z luzem na zgniatanie i 10s

I proszę. Jayson karmienia swoje 3 kulki z Polecup o długości 13 metrów połowów z uwagi na 12,5 bardziej spadzistym brzegu i leć ze mną karmić 8 piłek z robaki i kółka trochę krótsze. Przynętą hak za resztą i jezioro spokojne. Gdzie karaluchy wciąż doskonale ugryziony przez ostatnie dni tam tylko raz spokój absolutny. Bez ryb lub bardzo mało ryb, które mogą gryźć bardzo wrażliwe i nie powinny być przekarmiane widzę wzrost Jayson za gwiazda powoli. Ale do tej pory, nikt nie ma bite i po kolejne 30 minut, mamy nadzieję, że jeszcze więcej ryb przyjść do naszego miejsca.

Drei Brotkugeln füttert Jayson am Anfang der Session Die 8 Futterkugeln werden geworfen
Kiedy Jayson właśnie
Angefüttert Polecup
Dla mnie kule żywności są wyrzucane

Cóż, w żwirowniach zawsze może trwać nieco dłużej, aż ryba przyjeździe na dworzec karmienia i znikąd nagle oba pręty zgięte. Wkrótce po przejściu dwóch uchwyt długie karaluchy w podbierak i wydaje loszugehen. Na dwa robaki gryźć gryźć i jest płoć po innych krajach w miękkie zatrzymać się w moim ręku.

Auf beiden Plätzen werden die Rotaugen eingesammelt
W obu miejscach karaluchy są zbierane

Karaluchy są teraz masowo na karmienia i nie przeszkadzają oprócz pomieścić ausgelutschten co wabi szybkiego łowienia. Jednak, jak dotąd, rozmiar może być pożądane, karaluchy nie ważą 100 gramów i podbierak jest tylko raz sucha.

Częstotliwość Jayson jest dużo niższy, a przynęta chleb musi być odnowione po co ryby i chleb był głównie płatek zasysane z opresji nawet z nieprawidłowym ukąszenia. Nasze ryby były początkowo wciąż ten sam, więc ma po pierwszej godzinie już gekeschert 5 bardzo dobry płoć. Wykonane na rzucającego przynęty wymiany przynieść większą płoć mnie teraz i zaczynam strzelać z Maggotcatapult Caster dodawania. Ale zamiast większych ryb są obecnie coraz bardziej brakowało ukąszenia i małe przynęty ataku płoć już jeden metr nad ziemią na jesieni. I zmienić kilka razy głębokość wody, tracąc rytmu, a także ma stać i patrzeć, jak podbierak jest ze mnie stają się coraz bardziej powszechne. Chociaż Jayson nie miała potem wielkie karaluchy są z nim węża.

Caster schießen soll nun die größeren Rotaugen bringen
Caster teraz jest strzelać większych przynieść karaluchy – Pokaz slajdów –

Silnie prasowane białe kule chleb z początku karmienia rozpuszczają się bardzo powoli i wydzielać chleb najmniejsze cząsteczki, które są następnie podejmowane zaufania z ryb. Na bardzo małym karmienia dużych ryb opuścić mniejszych samego gatunku nie ma szans i mieć to niemal całkowicie przesunięta. Czasami przynęty haka będzie atakowany przez mniejszych ryb w środku wody, ale głównie przyjdzie do rozumu i tylko dlatego, że wciąż są duże płocie. Jak ukąszenia ustępują po dwie godziny z nim, on cuppt inną piłkę z białego chleba dorównać po tym również nachzufüttern bardzo lekko-ball wielkości orzecha włoskiego z Polecup. Ta piłka chleb otwiera środkiem i wodą przez kilka minut jest filarem białego chleba na boisku żywności, reaktywowanej ryby.

Wieder ein gutes Rotauge im Kescher
Kiedy Jayson znowu ląduje dobry Roach Net – Pokaz slajdów –

I powoli iść ręka się pomysły. Regularnie nachzufüttern pierwszą próbę z małych stałych kulek żywności wykonane z zamiast nasyconej więcej małych ryb na boisku, więc poszedłem do luźnej rzucającego karmić Polecup również zmniejszyć karmienia i centrum duża płoć. Jest zatrzymany i prawdopodobnie mógłbym się bardzo niewiele dużych ryb, które nie mogą być podnoszone złapać.

Die meisten Fische können gehoben werden
Większość ryb może być zniesione – pokaz slajdów –

Po 2,5 godziny, ale było to trudne w obu kursów. Zbyt wiele ryb zostały porwane i gryzienie było trudne. Jayson miał to jeszcze atut w kieszeni i spryskać chleb płatek z atraktant. Magia Spray Voorn (płoć) Marcel van den Eynde przekonany dobre karalucha do gryzienia.

Jayson hat eindeutig die größeren Fische
Jayson musiał nie tylko atut – ale wyraźnie większe ryby

Tak było jasne, po trzech godzinach, który uśmiechnął się na ten dzień i którzy wielokrotnie poszedł do załadowanego samochodu. Ale w końcu przeważają pozytywne doświadczenia, że ​​prawo taktyka może być lepszy od zakładanej korzyści materialnej i zawsze więcej niż jedna droga do sukcesu.

Fast gleich voll Netze aber bei Jayson sind die Fische eindeutig größer
Prawie to samo, ale z pełnymi sieciami ryb Jayson są wyraźnie większe – większy –

Dziś, taktyka była duża płoć na bardzo małym obszarze żywienia, aby wybrać zabezpieczenia najlepiej ominąć małych ryb.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s