Część podróży Anglia 3 – Podróż z Des Shipp Część 1

Część 3 z naszej małej serii rozpoczyna się w 2007 r. i że w drugim dniu mistrzostw świata w Lake Velence Velence. W jednym ze środkowych sektorów siedzi Tamasz lokalnym bohaterem Walter i cała fanów ma nadzieję wygrać sektora na pierwszego dnia tytuł mistrza świata dla ich idola. Nasza intuicja ma miejsce ale przesunięta dalej w lewo do części brytyjskiego wędkarz Des Shipp. Usiedliśmy w jego miejscu, w pobliżu wód granicznych. Jak, kiedy rybacki okazuje, jest Brit bardzo przystojny i wymienimy sporadyczne słowo podczas połowów. Dzień kończy się na sposób wygrać sektor dla DES, Tamasz Walter musiał przyznać się do porażki w tym dniu wędkarz nieco lepiej. Sekund i główną częścią tego raportu odbyła się wiosną 2010 w Bremen University. Stippermesse było jak co roku, jest magnesem dla widzów i producentów, w tym dla Ricky Teale, demals kierownik techniczny brytyjskiego giganta Tackle innowacji Preston.

Ungarn 2007 - eine tolle Weltmeisterschaft
Węgry 2007 – wielkie mistrzostwa świata

Preston w Anglii, więc jeden z największych rynków w połowach światowych, liderów branży i poświęcił się kontynentalnej części Europy, w tym Niemiec. Ricky chciał uzyskać przegląd rynku niemieckim, która przedstawiła się jako na więcej niż jednej wizyty w Stippermesse. Podczas targów wpadliśmy Ricky tym tygodniu i powiedział mu o naszych planach, aby udostępnić sprawozdanie podróży do Anglii. Ricky pachniało królików następnie bardzo szybko i był dosadnie temat. “Co mogę dla ciebie zrobić tak, że podróż będzie sukces?” Mamy wyraził życzenie, aby sprawozdanie z Des Shipp. Ricky był zaskoczony i zapytał, czy nie wolą Tom Pickering, ale zaprzeczył i zapytał ponownie na spotkanie z jednym z najlepszych brytyjskich wędkarzy obecnego, sprawiedliwego Des Shipp.

Ricky Teal auf der Stippermesse 2010
Ricky Teale na Stippermesse 2010, wtedy jeszcze dla programistów Preston produktów

 

Des Shipp Nazwa: Des Shipp
Lokalizacja: Bristol
Wiek: 43
Stan cywilny: żonaty, 2 dzieci
Zawód: operator wózek widłowy
Team: Team Daiwa Dorking, Drennan Team England
Supporter: Preston Innovations

Jego największym sukcesem:

  • Powtarzające Europy i Świata z Team Drennan Anglii
  • Kilka sektor wygrywa na mistrzostwach świata i Europy
  • 2 x Zwycięzca Parkdean Masters (funtów 25K)
  • i wiele więcej …

Dalsze przekazywanie pobiegł do naszego brytyjskiego korespondenta Dave Johnson. Dave zorganizował spotkanie z DES w niedzielę, a ponadto mieliśmy prośbę jak to możliwe “wodach niemieckich”, tak głęboko, jak to możliwe do wyboru. Wybór padł na części wód swoich klubów w pobliżu Bristolu. Jezioro to powinien być prawie 6m głęboki i pełen leszcze, płocie i karpie. Zaczęliśmy więc w niedzielę rano na drodze do Bristolu, a więc o 2 godziny jazdy z Londynu na zachód. Nasza podróż towarzyszył ciemnych chmur deszczowych i sporadyczne bezchmurnie było podczas jazdy na nas, tak typowe Brytyjska pogoda. System nawigacji doprowadziły nas od głównej drogi na małej ulicy i dalej na drodze prywatnej. Na końcu ścieżki już niektóre samochody były zaparkowane na parkingu z obiektów klubowych, wyszliśmy i byliśmy na naszej drodze. Po pierwsze, zauważyłem duży znak, że cieszył nasze oczy. Na znak były zasady klubu i wymienionych najważniejszą zasadą było “zabić ryby jest zabronione.”

Regeln - Made in England
Regulamin – Made in England

W odniesieniu do tego wymogu, dotarliśmy później w tym tygodniu z Des, zapytaliśmy, czy zakaz dotyczy ogólnie w Anglii. Powiedziała, że ​​tak, są tam pewnie kilka wolnych wodach, gdzie ryby są zabijane, ale agencja jako absolutny wyjątek. Dodał, że kupuje ryby w sklepach w Anglii, kiedy masz na tych apetytu. Łowienie ryb nie jest w Anglii związanych z zabijania ryb, wręcz przeciwnie, zabijanie ryb jest w najwyższym stopniu dezaprobatą. Łowienie ryb, co jest sposobem na życie w Anglii. Podobnie jak w Anglii, nie ryby są usuwane, woda nie może być wypełniona, to jest najbardziej uroczy zaletą, że opłaty w angielskim klubie bardzo, bardzo małe.

Powrót na spotkaniu z des … jezioro jest ogrodzony dookoła i nie można zobaczyć go naprawdę, w sumie zakładu malownicze. Zrobiliśmy więc poszukiwania Des i jak zawsze tak jest, wybraliśmy zły kierunek i musiał okrążyć jezioro niemal całkowicie przed widzieliśmy Des. Niewielkie pocenie, teraz słońce, przyjechaliśmy w Des. Uznane nas ponownie i przywitał obsłudze. Po pewnym small talk powiedział nam, co możemy oczekiwać następującego ryby. Jezioro ma według niego naprawdę znakomity stanie karpi i leszczy. Leszcz są w tym jeziorze trudnej do 4 funtów. Złapałeś prawo dzień, można szybko erangeln 100 funtów leszcze. Ponieważ jezioro jest nawiedzany przez karpiarzy bardzo silne ryby przez okres 10 lat prawie całkowicie wykorzystane do mączki rybnej jako źródło pokarmu.

Ein typisch deutscher, englischer Baggersee
Typowy “niemiecki”, Stretch English

Łowiska był na mostku, sposób, w Anglii, prawie wszystkie jeziora z dobrze rozwiniętymi spotów wyposażonych rybackich. Jest to możliwe, jeśli klub nie musiał spędzić swój dochód za składowanie. Kluby podjęcia lokalnych rzemieślników i zbudowane mosty, usługi pracy w Anglii są w większości nieznane, spotykamy się tutaj, aby ryby nie do pracy. Z już orurowany miejsce już i opowiedział nam o swoich wynikach. Bank jest na brzegu stromo i sięgnął po zaledwie 7-8 metrów głębokości 3-4 metrów. Na 13m torze już jezioro ma głębokość 5,5 m. Ponadto do głębokości nie jest Innym ważnym i to ma wpływ na powierzchnię. Jak opisano powyżej, jezioro otoczone jest bogactwem drzew, a drzewa liściaste tracą rok po roku, ich liści jesienią, te same lata ziemia po liściach lat na dnie wody i tworzą coraz większe warstwy błota. Ten niezwykle miękki grunt jest unikany przez ryby podczas karmienia, w uzupełnieniu do tego miękkie torby kulkowych naziemnych każdego karmienia. Fakt dotyczące miękkiej podglebia, a więc z wyborem miejsca połowów był Des bardzo ważne, tak zrobił dla nas jasne, w drugim wywiadzie. Aby znaleźć wodę gdzie są przejścia od miękkich do twardych podłóg, więc na pewno ciężko podłoga jest lepszy, ale na głębokości 2m należy od wiosny do jesieni dać żadnych problemów z odległości.

Des perfekt aufgebauter Angelplatz - Preston verfügt über ein durchdachtes Sitzkiepensystem
Wykonany idealne miejsce połowów – Preston ma skomplikowaną Box Seat systemu

Po chwili rozmawiamy faktycznie niemal po drugiej stronie jeziora, a można przypuszczać, że wiele się nauczyć, niech nam teraz do urządzenia.

Od dziś chciałbym ryby 3 pasy ruchu, po 7,5 m wybór (3rd priorytet), a następnie 13m utwór (1. priorytet) i dopasować pręt do 25-30m (2. priorytet).

Zestawy, jak marki Preston Topangler oczywiście Topkopfrute z domu. Model ten nosi nazwę “One” i jest, podobnie jak Will Raison AIRITY, pręt jest marzenie każdego wędkarza i pozostać w kontakcie z ceną również jest przeważnie sen. Pręt jest lekkie pióro w dłoni, jest niezwykle sztywny, a jednocześnie na tyle twardy, jak jest rozumiana w walce z ryb naprawdę duży. Zbudowany na dwóch 5-częściowy zestawów i zaopatrzony je stwarza z serii przepływu wody. Typ ten stanowi również do połowów w głębokich jeziorach ideału, Des wybrali ten model, ponieważ oferuje następujące funkcje:

  • Carbon Kiel (dobre przed częstymi powikłaniami po wysunięcie i zespołu)
  • Rugby ciała (dobre zachowanie na wietrze / fale i wiatr spowodowany podtekstów)
  • Noszenie plastikowej antenę (widoczny, dobry dla większych przynęt i nadal wrażliwe)
Des Posenwahl für das Fischen am tiefen Baggersee Des setzt auf den sehr populären Doppelgummizug
Stanowi wyboru dla połowów w głębokim kamieniołomie Zestawy na Doppelgummizug bardzo popularnej

Stwarza to szereg jest obecnie dostępny w gramaturach do 5 gramów, planów Preston ale ta seria po doświadczenia Stippermesse jeździć w większych ciężarów.

Do 7,5 m pociąg Des planuje instalację 0,8 gram, za 1 gram montażu 13m kolei byłoby wietrznie i cięższy montaż konieczne byłoby wyposażyć Des swoje trzy zestawy, zestaw zamienny z odpowiednim montażem. Mówiąc o zestawie w zestawie robili gumek Preston grubości 0,8 mm (4 gumy) ich usług, podobnie jak Will, jest preferowany jako Doppelgummizug tych (elastyczne podwójne).

Der Preston PR355 Haken - ein idealer Haken für das Fischen auf Brassen
Preston PR355 Haki

Będzie również mówił miękkie zachowanie w ataku, rezerwy niezbędne i budowy rozwoju siły do ​​stosowania tej metody. Elementy mocujące wykonane są z 12-strunowa, podobnie jak wszystkich produktów dni z domu Preston, sznurek, aby usłyszeć sposób nazwa jest Xceed i DES, zapewnił nas, używane w międzynarodowych konkursach. Na 10-15cm długości zespołu rig zakończonym hakiem, to jak może być inaczej, typu PR355 przez Preston. Preston, który został teraz realizuje prawdziwy pełny zakres. Alone in modelu haka, istnieją różne modele, PR355 hak jest podobna do tej, którą Sensas 3405. Więc łuk średniej, w połowie uda, mocny, ale nie za ciężkie – w skrócie, ładny hak. Coming dopasować pręt … Zwłaszcza z suwaka w Wielkiej Brytanii, ze względu na brak głębokości, a jednak rzadko połowów brytyjski Husky w tej dziedzinie. Zastosowań o 13 stóp (390cm) Rod nazywany “Sentient”. Jest on wyposażony w rolce 3000 i wielkość 5 funtów przewożących przewód (Brytyjczycy zazwyczaj mówią o pojemności zamiast średnicy, tak jak my na kontynencie). Kiedy Waggler Des umieścić na modelu non vorgebleites 12 gram z grubą Balsaholzantenne, nie tak dokładnie wybredne anteny.

Der Waggler - gemacht für positives Beissverhalten
Waggler – wykonany na pozytywne ukąszenie zachowań

Na pytanie, czy ta antena była zbyt gruba, Des odpowiedział, że nie i to wygląda wrażliwości robaków jako przynęta nie jest przede wszystkim, na larwy komara jako przynęta, nie chciał korzystać z tego modelu. Potem dodał, że antena nie jest zdolny, gdy widzisz, nie to, a prawie na wodzie, jak ta, z istniejącymi budynkami i część dużych, często licznik światła i fale i są cienkie plastikowe anteny praktycznie niewidoczny i sukcesy wędkarskie niemożliwe. Bebleiung pręt mecz był bardzo prosty i podobny do głowicy mieszającej zgromadzeń, 11 gramów jako główny ołowiu, a następnie dwa 8 posiłki jak ołów przypadku. Teraz była nasza chwila i chcieliśmy świecić z naszym “Zoomermontagen” … Dodaliśmy że Zoomerfischen był bardzo popularny w Niemczech, i zapytał, czy mógłby łowić w Anglii ten zespół również? Z spojrzał na nas zdziwiony i odpowiedział negatywnie. Co to zgromadzenie powinno być? Wyjaśniliśmy strukturę, ale nadal nie wiem. Powiedział nam, że takie rzeczy jak “easy” posiada (to przypomniała nam mocno oświadczenia Will Raison) i Zgromadzenie powołuje posiadał i był przekonany, że to on wygrał m.in. na Węgrzech, w Lake Velence.

Des Matchrute - eine wirklich Traumrute
Wędka match – naprawdę Perefctly zrównoważony rod

Po kolejce grunt Des uruchomiony na rybną czynnika, tym czynnikiem, ale zasadnicza różnica między sukcesem a porażką w tym wód. Produkty tej firmy są Sonusbait Trademark of Innovations Preston i wśród najskuteczniejszych rodzajów żywności na rynku w Wielkiej Brytanii. Różnych odmian zakresie mają wspólną podstawę – mączki rybnej. Ale są różne rodzaje, które są dostosowane do potrzeb wędkarza. Dziś potrzebne jedzenie, które smakuje i pachnie jak mączki rybnej, a ponadto może być stosowany na głębokości do 6m. Z “czystego” paszy dla ryb to mamy problem, bo mięso ryb ma bardzo niską wiązania. Rozwiązaniem tego problemu jest “P-Mix” przez Sonusbait. Sonusbait ten kanał mączka rybna dodał konopie część, daje to, że jedzenie lepsze wiązanie, tak, że może być również stosowane w tych wodach. Ponadto do P-Mix Des Mix F1 miały część żywności, które zawiera kilka dużych cząstek i należy trzymać w miejscu ryby. On dał nam cynk, że można wymieszać mąkę ryb z Sonusbait domu dobrze z tradycyjnej “słodkiego” żywności i wymieszać z Sensas Etang (w Anglii sprzedawane tą odmianę pod nazwą “Jezioro”) i Sonusbait w Anglii jest bardzo popularny. Jednakże, należy dotykać w tym przypadku zarówno typy oddzielnie i tylko wymieszać gotowe produkty uznane.

Des mit der Futterwahl aus dem Hause Sonusbait
Z wyborem żywności z domu Sonusbait

Gdy przynęta przyszedł Des naszą prośbę i umieścić na “niemiecki”, więc naturalne przynęty, m.in. były kółka, robaki i martwe robaki. Kiedy zapytaliśmy go, dlaczego ryby z martwych larw i nie mieszka z, było kolejnym logicznym wyjaśnieniem: Alive robaki skręcać na haku, to ryba dwa robaki, więc jeden z robaków zazwyczaj aufgeködert w górnej części trzonu haka. Kiedy te F. powstał, często obejmuje końcówkę hak pierwsza próba nie trafi czyste – prowadzi do utraty ryby po krótkim wiertła. Z martwym maggot na haku nie mógł przenieść to. Na pytanie, czy nie żyje larwa, chyba że mniej atrakcyjny dla ryb, jak powiedział, nie można po prostu caster żyć na upadło hak, ważne jest prawidłowe i czyste prezentacji (re Deja vue à la Will Raison).

Tip top:
W Niemczech, robaki często zanurzony z gorącą wodą lub zamrożone w zamrażarce. Metoda z zamrażarką jest OK, ale weź dużo czasu i tolerancji kobiety twierdził, nalewanie gorącej wody jest złe, ponieważ larwy stracą catchability, spójność larw jest w gorącej wodzie, ale całkowicie zniszczony. Lepiej, Des powiedział nam, był w ten sposób:
Podjąć statku i robaki w tym, że statek jest wypełniona zimną wodą, robaki i pokryte są wodą. Teraz mieszania gorącej wody dodaje się do zbiornika, aż do palców tak, nie może się utrzymać w wodzie, aby nie ból. Teraz temperatura wody może mieć wpływ na kilka minut i zakończeniu larwy martwe jak hookbait. Konsystencja tych robaków jest taki sam jak w żywych larw i ryby wykonuje przynęty bez zastrzeżeń.

Eine Auflage von CT -deutsche Köder für den englischen Pelletsee
Run zespołu mistrzów – Niemiecki przynęta dla angielskiej Pelletsee

Po ukończył temat montażu, weszliśmy na spodziewanej trakcie łowienia. Był trochę niepewny oczekiwanej wagi połowu. Niepewność ta wynikała z faktu, że nie będzie używać pelet jako przynęty. Na Kopfrute on się rozpocząć karalucha z nadzieją, że to wchodzi nawiasy na korcie. 7,5 m track użył jako ostateczność, ponieważ założono, że 13m nie potrzebuje czasu, aby uruchomić lub zbudować. W pręcie meczu antycypował problemy, byłoby to wynikać z faktu, że ryby przebywających w miesiącach letnich w górnej słupa wody i paszy mogą prawie dna. Byłoby łatwiej przekładać stałej karmienia ryb do wód powierzchniowych. W tych warunkach na pręcie mecz nie może dotrzeć do dużych ciężarów połowowych. Te ryby zje prostu nie ciągły podstawy i zawsze mają tendencję do “góry” rośnie, ponadto był w terenie, w środku jeziora jest bardzo miękkie i ryby jedzą, jak wymieniono powyżej, Nie. Na miękkim podłożu Rózgą podajnika to prawdopodobnie dzisiaj wygląda bardzo mau, ze to jej być zbyt statyczny rybacki u podstawy, podczas gdy ryby z każdym koszu jedzenie będzie nieco wyższa, a więc niedostępne dla wzrosnąć do połowów podajnika.

Ta część raportu dał nam wgląd w przygotowania Shipp. W sequelu (Part 2) mamy do czynienia z rzeczywistym ryb. Dowiedz się sztuczek z profesjonalnym …

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s