Część podróży Anglia 3 – Pozycja do Des Shipp Część 2

Dość teorii, teraz jest poławiane.

Na początku żywności karmione 6 piłek z kilku kółkach, robaki i posiekaną robaka na 13m torze. Oprócz rzucone kulki wciąż cuppte 4 bardzo duże kulki przynętą w środku jego karmienia. To on strzelił 10 kulki na pręcie meczu, te kulki były przeplatane przynęt i znacznie “bogatsze” niż 13 mln piłek rzuconych w sieci.

Ein Ball für das Zentrum des Futterplatzes
Piłkę do środka erowania

Krótki 7,5 m train on nie befütterte. Na pytanie, dlaczego nie było opcji mitfütterte ścieżka jest równa 7,5 m, Des odpowiedział, że był bardzo pewny, że 13m utwór “run”, a on nie chce odciągnąć rybę między torami. Będzie miał mniejsze zaufanie do 13m pociągu, a potem będzie miał krótki mitgefüttert utwór same.

2 tote Maden - der Köder mit dem Des das Fischen begann
2 martwe robaki – wędkowanie przynęta zaczął z Des

Zaczęło się od ryb i włożył przynęty haka (martwe robaki 2) czyste na 13m kwadratowych, oczywiście, zaczął typowy “brytyjskie” i połowy równo z przynętą. Na około 5 metrów głębokości wody, stanowią trwa chwilę wyrównać całkowicie, ale ma w tym czasie trochę zbyt długo i to jest początek. Doppelgummizug zaczyna działać po około 30 sekund, a slajdy pierwszy mały leszcz (w Anglii nazywa leszcz ten rozmiar “skimmer”) w sieci. Od razu zaczyna od wyjaśnienia, jak on wyobraża sobie karmienia. Ponieważ stanowią nie tylko ustawia pierwsze wystąpienie, on zakłada, są dużo ryb na karmienia i ryby są nieco nad ziemią.

Co to może oznaczać:

  • Są bardzo wiele ryb na boisku, więc to prawie na pewno dojdzie do wielu “ukąszenia fantomowych.” Poza jest pod – lub z boku ściągnięty, ale następny przystanek jest nieskuteczne, lub wiertarka kończy się po kilku sekundach. W Anglii nazywamy te dwa zjawiska “liner” (float string) lub “faul zahaczony” (podpięty). Można uciec od tych problemów, tylko z odpowiednim, technologii niestandardowych okładzin.
  • Ryby są nad ziemią i wziąć przynętę na jesieni. Krople przynętę bez “rączki” do dołu w dół, więc nie spodziewajcie się ugryźć. Ryby nie są zawsze w tej samej odległości od ziemi – są tuż nad ziemią, więc to jest dobry, są 20cm-30cm nad ziemią, tak, to jest również dobre, ale z jakiegoś powodu (Des nie jest również jasne) nie może złapać rybę, gdy są one o 10 cm nad ziemią. Oczywiście trudniej jest dowiedzieć się, na jakiej głębokości ryby są tak jak są one tuż nad ziemią i zajęcia. W związku z tym, celem jest, aby zawsze uzyskać ryby na ziemi, a potem łowić tam. Ale jak masz ryby do dna? Odpowiedź jest, podobnie jak w pierwszym punkcie “z prawej paszowego taktyki”. Ale uważaj, jeden zły taktyka pogarsza sytuację i może prowadzić do bardziej unosić kręgowego haczykowate ryby do małych ryb, a nawet nie gryzie.

Skimmer Nummer 1 ist im \"Anflug\" Skimmer jest numer 1 w “podejścia”

Powrót na ryby … wie, co robi, i da ryby kilka minut, aby pozwolić sobie spaść do strefy karmienia i mieszka z kilku fałszywych ukąszenia. Interesujące jest to, że on, jak woli, głębokość montażu nie jest korygowana w czwartek, ale nadal wylewać przełowienia. Oprócz nieprawidłowego ukąszenia robienie dużo ryb i choć wyłącznie leszcz. Widzimy, jak wiele radości Przygotowując rybę i jak on przechodzi na open wiedzy i informacji do nas. W tym miejscu chcielibyśmy wspomnieć, że zarówno Will Raison, Des Shipp i naprawdę ładne chłopaki ponownie. W przypadku, że czujesz się jak połowów z przyjacielem.

Die Gespräche mit Des waren sehr aufschlussreich
Rozmowy były bardzo pouczające DES

Podczas gdy my siedzimy i wędkowanie jest inny wędkarz do nas i zaczyna rozmawiać krótko z Des, wprowadza się. To jest Paul Dick, ojciec Callum Dicks, jednego z najbardziej udanych wędkarzy angielskich młodzieżowych. John przynosi Des około 3 litrów martwe robaki i rozwija zabawną rozmowę: kontekst “Oszalałeś, co mam zrobić z tak dużo martwych robaków” “ja zadawałem sobie to pytanie, ale wiem, że jesteś szalony! “Wyniki – zarówno herbatę pić i śmiać o sobie Jesteśmy oczywiście herbata oferowane, i podczas gdy slurp to, Des zaczyna łowić ponownie Jayson trzymał go w oko z Pawłem, tymczasem ja przyszedłem z tego tygodnia … Paul prowadzi sklep walki w Bristolu i chciał łowić dzisiaj rózgą meczu leszcza, jednak, jak był coraz poczucie, że pochodzi z Niemiec, był od razu bardzo zainteresowany i poprosił nas, gdybyśmy wiedzieli, Wezery i Aller. Był tam w poławiać 80 i mówiła o byłym połowów. Opowiedział o zdarzeniu z ponad 1000 uczestników w Wezery i niemieckich, który był nie do pobicia w tej rzece. Wyjaśniliśmy, że pochodzą z tego obszaru i wiedzieć, kim są ci wędkarze jest -. Karlheinz Bollmann Powiedzieliśmy mu, że to nie wstyd przegrać z “Kalle”, a on uczył się również na wielu wędkarzy Nadrenii porażki ostrym i to w czasie, gdy w Europie prawdopodobnie najlepiej wędkarzy rzeki od Renu przyszedł. podziękował Pawłowi za wywiad i herbatę i wrócił do swojego łowiska.

Des verlor während der Gespräche nie den Fokus auf das Angeln
Nigdy nie stracił z oczu podczas rozmów skupić się na połowach

Więcej ryb złowionych i poprosiłem Jayson, co się stało w międzyczasie. Jayson wyjaśnił, że Des teraz miał mniej przegapić brania i ryby złowione coś lepszego. Of wyjaśnił to z faktem, że teraz jest mniej ryb w miejscu, a to niewielka liczba może być lepiej beangeln. Dla mnie było to nowe myśli – “za dużo ryb na karmienia” – do tej pory zawsze poszedł do myślenia “więcej -. Lepsze” W wodach o “normalnym” stanie, ryb to może być tak, na wodach o dużym magazynie ryb (np. Silokanal, SPK, Main, Danube), ale to był podobno błąd. Zbyt dużo jedzenia i przynęt paszowe wykonane place zbyt aktywne, float oraz wynik ciąg był uzależniony ryby. Jednakże stopień między “za dużo” i “za mało” jedzenia jest bardzo wąski. Rozwiązaniem może być, “małe ilości paszy, ale często.” Ale wtedy mamy problem, w którym zapraszamy w czwartek oświadczył – ryby zaczną rosnąć przed paszy – ale, że nie chcemy, ponieważ naszym celem jest, aby utrzymać ryby na ziemi. Jak widać wszystko jest balansowanie, a akt ten zdominował prawie wędkarza, jak również członków zespołu Drennan Anglii.

Neben der Köderpräsentation sicherlich das Wichtigste beim Fischen - das Nachfüttern
Oprócz prezentacji przynęty pewnością najważniejszą rzeczą podczas połowów – ponownego odżywiania

Po około 30 minut było nachzufüttern także Des w czasie, było to zrobić tylko z Pucharu Polaków. Kulki paszowe były usiane robaki i kółka, i robaków martwych. Wciśnięty kulki stosunkowo stała, nie zrobił tego jednak, że istnieje zbyt wiele cząstki występujące w środku wody i ryb są pobierane z ziemi. On cuppte po dwie kule i zaczął łowić. Natychmiast, liczba nieodebranych ukąszenia ułożone ponownie, mógł tylko przed karmieniem nadal korzystać prawie 100% ukąszeń, stopa spadła do 60-70% obecnie. Ponieważ stanowią nie jest już hinstellte tuż po karmieniu, Des założono, że ryby były na ziemi. Podejrzewał, że nie stworzył wystarczających zachęt, aby uzyskać ryby z powrotem do dołu. Dlatego postanowił nachzucuppen dwie kulki. Zajęło to około 5 minut, a stawka przekształconych ukąszenia ponownie wzrosła do 90%. W międzyczasie jednak, ryby były nieco mniejsze i Des podejrzewał, że ryby są teraz koncentruje się na robaki w jedzenie.

Des nimmt sich während des Angelns die Zeit um zu erklären was unter Wasser vor sich geht
Trwa w czasie połowów wyjaśnić, co dzieje się pod wodą przed nim

W zakresie poławiały prawie wyłącznie z dwóch robaków jak hak przynęty, zrezygnował on Caster było prawie całkowicie, aby uniknąć konieczności ponownego przynęty każdy wady zgryzu. On zwabiony do czwartego Dendrobena, a na pytanie, dlaczego nie stara czerwony robak na jego Wurmmix, odpowiedział, że Dendrobena wiosną i latem był jego ulubionym przynęty robaka i Rotwurm się do jesieni, w gorszym gryzienie zachowanie jest używany. Dzięki nowej przynęty haczyk siedział w zespole, sposób zrobił to po upływie około 75 minut, nawet z ekstremalnych skrupulatnością. Pose był teraz nieco dłuższy niż zwykle 20-40 sekund, ale po około 1 minucie to pojawiło się i został natychmiast potwierdzony decydującego biegu. Zapytaliśmy go, czy miał podpięty ryb ponownie, ale on zaprzeczył temu, wskazując na dobre ryby. Jak zawsze miał rację, a leszcz z 3 funtów klasy przedarł się do jego sieci.

Ein grosser Brassen - gezeichnet vom Laichgeschäft und trotzdem noch 3 Pfund schwer
Duży leszcz – wyciągnąć z tarła i jeszcze 3 kg

Ciąg dalszy w przyszłych misjach w tematyce dendrogramie jako przynęta, a średnia waga ryb znacznie wzrosły. Nie każda ryba była kawałek, ale liczba lepszych ryb znacznie wzrosły. Cuppte po kolejnych 10 minut ponownie po 4 kule i okładziny ten rytm, więc co 20 minut 4 kule duże, pełnił również w ciągu najbliższych 60 minut.

Gummis in Aktion - Des hat den richtigen Rhythmus gefunden
Guma w akcji – Des znalazła właściwy rytm

Teraz wydawało się, że znalazłem rytm – to było dobre połączenie z krótkim czasem oczekiwania gryźć, mało brakowało gryzie i dobry rozmiar ryb. Choć wciąż złowionych ryb na ryby, udałem się do Pawła. Ten siedział około 50 m na prawo od nas i poławiać ogłoszonego rózgą meczu. Szybkie dużo mi się, że znajomy zapach był w powietrzu, to pachniał słodko. Zaskoczony zapytałem Pawła, jeśli nie będzie ryb na paszę dla mączki rybnej. Paweł odpowiada, że ​​”oczywiście” ryby z mączki rybnej, miał swoje jedzenie zmieszane z torbą solanki. Wziąłem mieszaniny przyjrzenia mieszaniny według Pawła, było mieszaniną Supercrush Green Sonusbait i SENSAS jezioro (Etang), dodatkowo Paweł włożył jedzenie z 2mm granulki z Sonusbait. Obserwuję go i widział, że zaczął tak dobrze, jak na Kopfrute Oczywiście nie bardzo wysokiej częstotliwości. Rozmawialiśmy trochę i przez sposób karmił jego Matchrutebahn bardzo precyzyjny, “dowiedziałem się nauczyć”, pomyślałem i pożegnał się z Pawłem na miłej rozmowie.

Wróciłem do Des i dodał, że muszę szybko opuścić lotnisko i znów przemówił na temat “Match rod”. Poprosiliśmy Des gdyby miał bardziej niż pręta befütterte meczu w hali zawodów, jak to uczynił w ostatnich 2 godzin? W części wód, takich jak ten, w którym Kopfrute jest taka bezpieczna opcja, chciał umieścić w pełnej hali zawodów na Kopfrute i nachfüttern pręta mecz aż do użycia. Ale na naszą prośbę karmił ponownie do pręta meczu i zaczął łowić tam 15 minut później.

Die Matchrute ist eine gute Alternative an jedem Baggersee, auch in England
Rod mecz jest dobrą alternatywą na każdym stawie kamieniołomu w Anglii

Jak opisano powyżej, Des złowionych na odległość prawie 30 metrów. Łowienie ryb z prętem meczu z niego nie jest magia, to wszystko wygląda bardzo proste, gładkie i precyzyjnie. Kulki paszowe wyładunku wszystkich na niewielkim obszarze, nie doskonałe, ale dobre. Pozie tip wystaje wyraźnie widoczny, ale nie jest nadwrażliwość w wodzie. Czy pozie tak bije DES z delikatnym ruchem w bok-up on, po pierwszej próbie jest szczytówka w kierunku powierzchni wody, a on spokojnie skręcone ryby (nie spiesz się) do sieci. Jak napisał, wszystko idzie bardzo cicho, sprawnie i dokładnie poprzez wyposażenie, gorączkowy i nieskoordynowane ruchy trudno nazwać.

Ein Anschlag - vollkommen ohne Hektik
Stop – całkowicie bez kłopotów

Z tak to może szybko wylądować jakiś ładny leszcz na pręcie meczu. Ryba jest moim typem do nas, że dzień i nie rozprzestrzeniła się w głąb łowiska. Po kilku odstępach żywności z procy jest W prawym rytmie i właściwą równowagę żywności i przynęty. Fajnie jest oglądać go podczas połowów, na każdym przystanku, jego wspaniała, classic rod mecz skłonił się w drugiej części i ryby na drugim końcu jest zawsze z tyłu.

Die Matchrute arbeitete im Drill bis in das Teil 2
Pracował pręt mecz w wiertła do części 2

Jednak reszta rezerw i traktuje każdą rybę, nawet po zwolnieniu z haka, z dużym szacunkiem (Will Raison działała dokładnie tak, był bardzo zdenerwowany, gdy ktoś złapał rybę nie traktowany z należytym szacunkiem). Spojrzałem na zegarek, było już za późno i miałem problemy się mój samolot do Hanoweru, które należy osiągnąć. Powiedzieliśmy Des że musieliśmy się pożegnać i nawet poprosił o zdjęcie grupy z Des i ryby. Przyszedł kochać naszą prośbę i byliśmy ciekawi, jak duże ryby w końcu udało. Widzą siebie

Kein so schlechtes Ergebnis - circa 50 Pfund Brassen
Nie taki zły wynik – około 50 kilogramów leszczy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s