Eldorado leszcz i relaks Drużyna Tubertini Havel

Pierwsze promienie roku i dzień pierwszy można zostawić płaszcz zimowy bezpiecznie w domu, robimy naszą drogę do Ketzin, Brandenburgia piękne. Co może być lepszego w niedzielę rano, niż z dobrego humoru i dobrych przyjaciół tam, ponieważ, oprócz kierowania się w promieniach słońca, pasujące do wędki nad Hawelą.


Johannes Böhm Havel w Ketzin

Wody

Havel tutaj daleko od Ketzin, około 20 minut jazdy samochodem na wschód od Silo Canal przekona prawie każdego wędkarza. Idylliczny spokój, niewielu pieszych, z których tylko nieliczne znalazły drogę przez łąkę do łowiska. Havel poczyniła ogromne wybrzuszenie, zwany Trebelsee. Mamy na odległość od 30 do 35 metrów o głębokości ponad 2 metrów, co jest nie tylko idealne do Zoomer a suwakiem, ale także wersja angielska. Woda zaczyna o 9:55 metrów pod grobli przeciwpowodziowej. Brzeg jest wyłożona wielu małych drzew. Powodem linia brzegowa jest skalista i opadający na zewnątrz pozwolić kamienie, na nasz pociąg pręty meczu, mamy czyste żwirowe podłoże. Po kilku rzutach, możemy zauważyć, że to jest łatwe i płynne, to jednak powstrzymać rzekę.

Urządzenie

Łowimy dziś z normalnym przesuwniku, tylko z Robertem i zmian w 8g Zoomer. Nasze instalacje są bardzo proste, ale ryby z 3 gramów na przewodzie. Mamy kręgu 2 przemiał rozmiar N. 8, 40 cm od końca przewodu zsunięte. W głównej linii, używamy Tubertini UC 6 0,14 mm grubości, float jest FTM 32 gramów w 14 wielkości haka dobiera się stosunkowo duża w tym sezonie. Łowimy Series 26 w rozmiarach 14-18. Po dokładnym lutów wybierzemy dla początkowego czasu na ryby z dłuższym lidera. We brzmi dokładnie tak, że nasz wir jest około dwóch centymetrów nad ziemią i może całkowicie szlifować 40 calowy lidera. Widzimy więc idealnie na początku zarówno podnieść i odciągnąć ukąszenia.


Właściwe Brass mix na wiosnę

Podszewka

Ze względu na ostatnie ciepłe dni i całkiem przyjemnie ciepłe dni zdecydujemy, ale już od dłuższego mieszanki bogatej, opartej na sezon. Nawet jeśli jest to tylko początek marca, niemal zawsze można spodziewać się tu w Ketzin z jakimś biednym leszcza. Kiedy mieszamy dziś dla trzech osób 2 kg Mondial F Lunch Super, 1kg Mondial F Brasem okrągłe i FTM 4 kg leszcza. Ale bardzo czystej wody i wysokiej promieniowania słonecznego zdecydujemy się farbować wyściółki z nowym amino szybkiej czerni i umieścić go w dodatku z intensywnym amino szybkiej nuty migdałów. Mamy dość mieszane pożywne i słodkie paszy Brass razem. Teoretycznie może to przejść.

Połowów zaczyna

Na początku karmię około 15 kulek z dwiema rękami kółek i garść posiekanych robaków. Wielu może myśleć dość optymistyczne pierwszy ciepły dzień roku, ale leszcz rzeczywiście coś znaleźć, gdy na drogę do wybuchów żywności w górę. Patrzę na zegarek po Skończyłem z paszy, to jest dokładnie 10 zegar. Pierwsze dwa zaspy najpierw nic się nie stało, nie tragiczne. W trzecim dryf, tylko po dziesięciu minutach, pierwszy kęs. Stanowią nurkowania czyste, stop, ryby na drugim końcu. Dla mnie osobiście, dzień połowów już spłacone. Oczywiście jest to leszcz, jak mogłoby być inaczej w Havel. Doceniamy go na 600g dobre, nie najlepsza, ale na pewno nie ostatni. Sprawdzone, ponownie przynętą, nowy rzut, sama gra. No dryf bez ukąszenia, tylko nieliczni bez ryby. Dzień połowowy klasy.


Świetny wynik

Wyniki.

Łowimy tylko pięć godzin Trójkąt z 7 kg paszy, jednego litra i 300g robakami rzucającego i złapać Nets trzy zestawy marki, prawie niemożliwe, aby dostać się z wody.
Dla tych, którzy lubią łowić leszcze rózgą meczu, będzie się w dniach 4.09.2011 do Tubertini Cup na Trebelsee Ketzin odbędzie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s