Ice Fishing Ramon Willich

Co od dawna powszechną praktyką w profesjonalnych plamki, może być naturalnie przeniesione do wspaniałego Eisangelei. Utworzenie kilku stacji żywienia z różnych produktów spożywczych i przynęt na różnych głębokościach.

Ramon Willich, jedna z wschodzących wędkarzy zawodowych z zespołu Polaka Brandenburgii pokazuje jak. Na wysokości do 20 metrów głębokości jezioro w Brandenburgii, wie z doświadczenia, że ryby pod lodem lepiej poczekać na głębokości 6-12 m, czy to w końcu wiosna ponownie. Oczywiście, najbardziej karaluchów się w wodzie o temperaturze około 4 ° C, bardzo niewiele żywności, a ich aktywność jest bardzo ograniczona. Poza odpowiednią głębokość tak też część jeziora muszą być najpierw znalezione w białej ryby zostały przeniesione do swoich zimowisk. Tutaj, aby pomóc zarówno własne doświadczenia, aby zwrócić uwagę na już udanych wędkarzy lub szczęście, wywiercić dziurę w lodzie na właściwym miejscu. Nie ma doświadczenia lub pomoc lub już sukcesy miejscowych wędkarzy, jak wędkowanie pod lodem, może prowadzić do prawdziwej pracy, częściowo dlatego, że można spędzić więcej czasu z wiercenia otworów w lodzie, niż spędzić z rzeczywistym połowów. Ale kto wie o tym, gdzie ryby są, który po prostu musi znaleźć odpowiednią głębokość, na której ryby spędzać czas i dowiedzieć się, jakie przynęty prowadzić do sukcesu.

 

15 metrów od brzegu jeziora wynosi 6 metrów głębokości, a po kolejnych 15 metrów, głębokość wynosi już 12 metrów. W tym zakresie jest zatem Ramon Willich Wiertarka 4 otwory w lodzie, które mają głębokość wody 5, 6, 7, 10 i 12 metrów. Dobry świder lód oszczędza czas i wysiłek i szybko otwory wiercone są na grubość lodu 15 cm. Temperatura powietrza wynosi -2 ° C, tak, że otwory są łatwo zamarznąć w kółko, ale to nie jest zbyt zimno, a scoop walki z lodem, nie jest zbyt skomplikowane.

Bohrer
Poza tym jest instalacja w środku otworu środku lodem, w celu wykrycia nutę

Taktyka Ramon Willich teraz wygląda na to, że będzie przynęta się z dwóch otworów w lodzie i gotowych Pinkies paszowych oraz dwóch otworów w lodzie z liquidised chleba (drobno zmielony z Toast Sandwich miksera). Liquidised zarówno chleb i przygotowane paszy są stosunkowo lekkie i zmniejsza się wolniej, tak że istnieje niebezpieczeństwo, że pasza dryfował na niższe ciśnienie, a nie prostopadle do otworu w lodzie. Skupiając ją stwarzać wraz z instalacją w środku otwór lodu, można określić, czy istnieje nurt, ponieważ stanowią przy przepływie porusza się szybko do krawędzi przerębli. Kiedy nurt dlatego zaleca się, aby narzekać, dwa rodzaje pasz z niektórych żwiru lub gliny, aby zapewnić, że żywność nie jest później, gdy przynęta jest oferowana.

Brotmix01 Brotmix02 Brotmix03
Kanał został zgnieciony na bardzo drobne cząstki i miejsca afterwetted

Z pomocą blendera pół tosty sandwich został zmiażdżony do bardzo drobnych cząstek, które są teraz afterwetted wodę ponownie, zanim znikną w postaci stałej rozliczenia zestaw tenisa stołowego piłkę wielkości piłki w pierwszym otworze w lodzie. Ramon Willich trzyma piłkę Toast na kilka sekund w odporny na wodę i mogą jedynie zmniejszyć, jak już rozwiązać wiele cząstek i piłka jest teraz w uwodzicielskim chmura znika w głębi jeziora.

Do otworu sekund, a następnie, że przygotował już jedzenie w domu. Jeden kilogram Van den Eynde Supercup powinny przyciągnąć karaluchy do przerębli. Jasny i ciemny brąz, trochę żywności sycące najlepiej nadaje się do aktywacji powolnego jedzenia ryb. Ponownie, to jest w kształcie do ping ponga, piłka świetne jedzenie, jednak dodatek zawiera pewne pinkies. Mniej znaczy więcej tutaj, bo po pierwsze, jest to, aby dostać nawet ugryźć.

braunes Futter01 braunes Futter02
Ciemny brąz podszewka jest idealna, aby umożliwić leniwy ryby

Zespół składa się z wąskich, 1,5 gramów wspierających Stipppose, który został przebudowany w drodze przykleja-wir na końcu kilu do działającego pływaka i Zweipunktbebleiung. Wskazanie kęs wielkości 8 strzale i kolejne 20 centymetrów nad to sieć 6 kruszenia na 20-centymetrowych lidera eingeschlauften. Ten zespół zapewnia, że ​​nie ma sploty i przynęta może być oferowana zawsze optymalne. Zaczepy z jednej strony powinien być raczej niewielka w rozmiarach od 18 do 24, a także niewielkie, tak być bardzo cienkie, stalowe. Ryby są powolne i ssać przynętę bardzo delikatnie, tak aby ciężar haka jest szczególną rolę do strony.

Die Pose
Stipppose

Otwory lód 3 i 4 z 10 do 12 metrów od wody są teraz również befüttert analogicznie do pierwszych dwóch otworów i wreszcie przynęta pozostanie w ciemnych głębokościach.

Breadpunch01

Chleb dziurkacz

Ramon ryby Willich z dwóch krótkich Eisruten, mały kołowrót wypełnionym 12-ciąg i rozpoczyna zarówno 6 i 7, 5 metr głębokie dziury w lodzie.

Na pierwszym dołku, on stoi z Punch Chleb 5mm duży kawałek chleba i kawałek kanapki tosty gwintowane to na 20 haka. Tuż nad podstawowego płatków chleba jest oferowana tak, że znajduje się w polu widzenia ryb łososiowatych i może ssać bez większego wysiłku.

Brotflocke

Płatek chlebowy

Na drugim otworem, jeden Pinkie jest stosowany, która jest składana na podstawie 5 centymetrów. Może ryby wolą spokojne leżenie na przynęty ziemi co 5 minut, a poza jest wyciągnięty z wody oddychać trochę życia na mały palec i wywołać ukąszenie.

Po 20 minutach, pierwszego kęsa jest na płatek chleba. Minimum stanowią został sporządzony w kierunku podstawy, a teraz pozostaje kilka milimetrów poniżej powierzchni. Atak jest nieskuteczny, płatek chleba zniknął z opresji. Zgryz czy może światło przepływu, który podjął zespół? Nowy malutki płatek chlebowy jest w drodze w dół i Ramon Willich jest teraz na jawie. Po 5 minutach, poza jest wciągnąć cały centymetr w dół i zatrzymać czas posiedzenia. Wkrótce po opuszczeniu 15 cm płoć dziura lód.

Rotauge
Czas ten przystanek znajduje się i miło płoć na haku!

Tymczasem prawie 30 minut i jest to czas, aby wprowadzić drugą instalację do następnego otworu dolnego w lód. Tutaj była wyłożona liquidised chleba i po Ramon Willich dostosowała głębokości wybrzeży kolejny płatek chleba na haku w dół. Tymczasem, choć został ugryziony inną rybę na pierwszym otworze w lodzie, ale nie czekać i tak wziął chleb łuszczy się haka.

Cóż, ryby są w dołku, karmić ryby, teraz ważne jest, aby znaleźć najbardziej skuteczne przerębli. Na trzecim, otwór 10 metrów głębokości, nic nie robi w ogóle, więc wygląda na to, ryb więcej w “płaski” jest woda. Dlatego skupiamy się teraz na pierwszym dołku. Tu przychodzą regularnie gryzie i płoć po drugim może być wyładowane. Próba na drugim otworze w lodzie z Pinkies teraz przynosi brania i ryby po przynęta była oferowana tu na wyciągnięcie ręki. Na słabym ukąszenia Ramon Willich karmi z kulki wielkości orzecha laskowego z liquidised chleba w jednym otworem i Pinkies luźnych na drugim otworze.

Ramon Willich bites
Ramon Willich

Na koniec 20 płocie można nabrać do 20 centymetrów długości, z płatków pieczywa jednoznaczny, że dni kolejne kęsy i ryby na powierzchnię.

Na temat chleba jako efektives paszowych mamy dwa ciekawe filmy:

Liquidised Chleb – Chleb I dziurkacza

Liquidised Chleb – Chleb dziurkacz II

Ważnym dodatkiem do naszego czytelnika Sensasmola

Wędkarstwo podlodowe nie jest dozwolone w żadnej wody, powinna tu być informowany z wyprzedzeniem. To ma sens, że podobne otwory po połowów przez trzcinę podkreślić pieszych i rolkarzy zostawić żadnych nieprzyjemnych i niebezpiecznych pułapek!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s