Jeśli rybak udaje się w podróż – część 2 Ryby z Will Raison

Do 2. Częścią naszej małej serii, jesteśmy dumni, nie możemy uczynić artykuł z prawdopodobnie najlepszych wędkarzy na świecie, Czy rację!

Will Raison - ein fantastischer Angler
Will Raison – fantastyczny rybacki i miły facet

Will Raison jest naturalne. Wielu czytelników z pewnością pamiętają jego legendarny występ na Mistrzostwach Świata 2009 w Almere, Holandia, gdzie jest pozornie tylko wędkarz, który złapał leszcza na ogłoszeniu. W tym przypadku, udowodnił swoje niezwykłe instynkty i wiedzy. Will ma już ma 36-letnie doświadczenie oraz obszerna baza wiedzy można na niej polegać. Jesteśmy w tym raporcie, by wykorzystać ten skarb i przekazać do Ciebie.

Jesteśmy umówieni z Will w Gold zakładu Valley, Czy zna jakieś miejsce jak kieszeni kamizelki i z pewnością będziemy w stanie wnieść ryby bogate w sesji. Mamy go, ale zadanie łowić nie tylko z naturalnymi przynętami, takimi jak maggot, rzucającego i robaka wygenerować sytuację, że jest podobny do naszych ryb w Europie Zachodniej.

Würmer, Caster und Futter
Robaki, kółka i jedzenie – to były wymagania Will

Jak każdy wędkarz musi również Will Raison tylko budować swoje miejsce, zanim będzie mógł zacząć ryby. Wykorzystaliśmy ten czas na rozmowy o niczym z Will staw (Syndicate Lake) i roślin. Złota Dolina roślina była 20 lat w posiadaniu racji rodzinnego. Początkowo zakład został pokryty karpia w wartości 750.000 funtów. Na początku trudno było uwierzyć, numer, ale Will zapewnił nam numer ponownie. Dodatkowo, karaluchy były zajęte na kilka tysięcy funtów, leszcz nie były zajęte. Od tego czasu 20 lat temu, żadne inne ryby były podjęte w zakładzie. Przy tak dużej liczby ryb, a tym samym kapitał zaangażowany monitorować jakość wody jest bardzo ważne, ponieważ utrata zapasów oznaczałoby ruinę operatora. Z tego powodu system został zatrudniony biologa, który monitoruje tygodnik jakości. Były problemy z jakością, ale nie, ponieważ roślina jest podawany przez sprężyny, co zapewnia dopływ wody godzinową kilku tysięcy litrów.

Po Will zbudował swoją Tackle całkowicie (który nie jest dłuższy niż 20 minut było) pytamy go, zanim zacznie nam coś o historii jego planowanych połowów powiedzieć. Will rozpoczyna swoją wersję z Kernausage który mówi “ryba w Gold posiłkiem miłości Valley połowu ryb są więc najlepiej z granulek”. Cóż, witamy ale poprosił łowić z tradycyjnych przynęt i dlatego nadal Will że dzisiaj nie możemy osiągnąć optymalny rezultat. On jednak ma nadzieję na dobry połów płoci i spekulacji uwagi na dziwne karpia. Złapiemy leszcz, ale chyba nie. Leszcz? Jesteśmy zaskoczeni, ale Will pozwolił obsady wspomniano nic ogłoszonego dla leszczy! Czy wyjaśnia, że ​​szelki nie były zajęte, ale jako naturalny stocking wniesiona przez dzikiego ptactwa w obiekcie były i rozmnożyły się w roku bardzo dobrze. Tymczasem, jest to, że w systemie z leszcze nawet odpowiada roślinne środki, ale teraz, ponieważ są liczne i osiągnięcia masy przeciętnie 2-3 funtów. Leszcz to prawdziwy cud wzrostu, ale żywią się głównie z pastylek karpiarzy i te białka bogate żywności mogą szybko rosnąć szybko, więc jest ich więcej niż 2 kg w ciągu zaledwie trzech lat. Leszcz zostały w roku, ale tak przyzwyczajeni do granulatu, że wchodzą one prawie wyłącznie na ten temat. Według Woli pelety są w systemie tak udany, że przejęły 1 Nr przynęty naturalne, Larwa (które występują również w mszach w systemie) już.

Will Raison mit seinem Ködertableau
Will Raison z jego panelu przynęty

Teraz jednak, do budowania. Will Raison pracuje wraz z tradycyjnym marki Daiwa i jest ściśle związane z rozwojem firmy. Nie jest więc zaskakujące, że Will używa flagowy prętów Daiwa głowy od domu. AIRITY jest zaprojektowany do połowu o długości 16m, w tym długości na niesamowitej sztywności. Dziś jednak, ogon nie jest w stanie pokazać swoje talenty w pełni, ponieważ będą one dopiero w 13m długości do użytku. Czy przygotowuje się 3 najpopularniejsze zestawy, ale dlatego, że głębokość jest tylko około 1,5 metrów, mało top-3 zestawy (zostały pominięte część 1) z. Dla wielu wędkarzy szczególności sukces leży w małych i dużych tajemnic. Uważa się, że te mają szczególne rybacy dodatku w paszy lub po prostu idealne urządzenia. Kiedy będziemy przynajmniej bez przełomu tajemnic aktu, lecz z ciekawym innowacji marki “Will Raison”. Jak opisano powyżej, nie usunięte części 1, a zamiast jej zestawy stosuje się dyszę (około 3,3 mm). Chyba specjalnej dyszy 3,3 mm, będzie to jednak wprowadził kolejną dyszę. Końcówka ta ma średnicę 2,3 mm i przesuwane przez gumki ogona. Czy wymyślił to finezji aby “uciec” gumkę tak daleko od góry pustych zbiorów, a tym samym do osiągnięcia sprawnego funkcjonowania gumy. Fakt doskonale działających dziąseł jest bardzo ważne dla Woli i był dumny ze swojego małego wynalazku.

Wills Doppeldüsensystem
Zobacz Wills double-jet systemu będziemy rozważać, czy ten “wynalazek” przeniknięte

Kiedy Rubber Will podnosi teraz bardzo popularne w Anglii Doppelgummizug, w tym przypadku grubość 0,8 mm (4-elastyczna), więc przy założeniu, że teraz połowu białej ryby szczególnie. W stwarza on opiera się na 0,6 g i 0,8 grama model z Daiwy.

Wills Bebleiung
Bebleiung Wills zapewnia naturalny spadek przynęty

Pozach mają zwarty kształt i wiodącą antenę z tworzywa sztucznego. Anteny wspierające są typowe dla połowów na reklamach, powodem jest duże ciężkie przynęty zwykle poławiać tych.

internal Pulla
Wewnętrzny Pulla

Gdy okładzina Will używa produktu jego sekunda Sensas partnerskich najważniejszych. Aby dojść do preferencji ryb w Gold przeciwnie Valley, Will używa podszewkę, która opiera się na zasadzie mączki rybnej. Jedzenie, które nosi nazwę Złota Szalonej Bait jest dotknięty przez Woli w kilku przejściach. Mączka rybna ma tę właściwość, że absorbuje dużo wody i dlatego zawsze musi być remoistened silny.

sensas crazygold
Jedzenie Sensas wymaga dużo wody

Z przynętą zapraszamy naszych małych regulacje aufdiktiert i zapytał tylko naturalne przynęty, więc robaki, larwy i wykorzystanie kółka.

Ryby mogą teraz rozpocząć wkrótce, mentalnie odznaczyłeś Tackle punktów, przynęty i jedzenie. Szczególną cechą widzieliśmy do tej pory nie tylko “dysza w dyszy” rozwiązanie było dla nas nowe, wszystkie pozostałe punkty nie rocket science i myślimy sobie, że moglibyśmy to zrobić hinbekommen jeszcze.

Będziemy teraz prosić o jego “Wykazie Match” na dzień. Twierdzi, że proste motto “Prostota” następująco. Will zamierza łowić prosty dwóch przedmiotów strategię, ale karmić je w czystości. Szybko się w tej sprawie w tym tygodniu, i mówi nam, że nie jest przyjacielem wielu żerowisk, widzi niebezpieczeństwo do dystrybucji ryb i każde z miejsc befüttern nie czyste. Na Woli jest właściwa budowa i utrzymanie miejsca żerowania klucz do sukcesu i dużo bez przekonania miejscach befütterte przyćmił jego opinii, ogólne wyniki silnie.

Sorgfältiges Füttern ist Pflicht
Staranne żywienie jest bezwzględnie wymagane dla Will Raison

Will odkrywa 13m i 6m torów i tu są pierwszą cechą szczególną jest ustalenie tego, co możemy znaleźć zbyt wielu wędkarzy najlepszych w Niemczech. Czy akceptuje, mimo że został złapany na dziesiątki razy na temat tego miejsca, bardzo, bardzo długi czas w celu zbadania niezwykle precyzyjne. Pytany o przyczyny tej precyzji (po wszystkim, oczekujemy ryby z umiarem), on odpowiada, że ​​już 1-2 cm różnicy w głębokości regulacji mogą uderzającą różnicę w połowach, a zwłaszcza wielkość ryb. On także chciałby uzyskać obraz od tła w miejscu, a tu przychodzi inny mały funkcję światła. Will odkrywa z ciężką Lotbleien, w płytkich wodach Jeziora Syndicate używa on 30 gramów ołowiu. Będzie uzasadnione jego wybór z dwóch punktów. Pierwszy – zbyt łatwo doprowadzić może mieć wpływ prądy i “gauckelt” głębię wędkującej niepowołane przed i druga – ziemia może lepiej uderzyć ciężki pion. Jeśli podłoże jest miękkie, więc tonący pion i można zwiększyć tylko silniejszego ciśnieniem. Ziemia jest jednak trudne, więc można prowadzić z jednolitym ciśnieniem stwarzać problemy.

Praezision - auch bei den dem Ausbleien der Posen
Precision – nawet na Ausbleien Poznańskiego

Ale teraz z powrotem do brzmienia zespołu. Will odkrywa swoje Fotomontaż na “Dead głębokości”, czyli po niemiecku “flush” na zewnątrz. On ryby w wodach niemal całkowicie flush, flush rybackich oznacza dla niego, ale naturalna prezentacja przynęty i idealne oznaczenie bite. Opróżniania dla spocznie oznacza brak 2cm powyżej lub poniżej, ale tylko kolor. Pytany, kiedy odkłada przynęty do łowienia ryb, otrzymujemy odpowiedź, że używa tej opcji podczas połowów w strumieniu lub wiatr.

Mecz Harmonogram … 2 korty żywności, na 13m i 6m na dwóch poniedziałków brzmiało dokładnie flush – dokładne, dokładnego obrazu stopów powierzchniowych.

Jak i co wyżywi testament? Oczekuje odpowiedzi był dla nas do jednego z głównych powodów podróży do Anglii, mieliśmy nadzieję na coś z wiedzy Willa “rozumienia” może być …

Czy byłoby befüttern na krótki kurs z tylko luźne przynęt, z posiekanymi robakami i kółka. Kiedy cięte robaki, zauważyliśmy, że miał naprawdę bardzo drobne kawałki. Nasz naturalny ciekawości pyta o “dlaczego”. Będzie korzystne drobno posiekane robaki, jak te ryby długo przechowywać obszar karmienia, ale bez dalszego mnóstwo jedzenia. Logiczne, że ryby dłużej zebrać około 500 robaków sztuk, w porównaniu z 200 robaków grubo posiekane zresztą robią małe kawałki nie tak pełne. Kolejnym ważnym punktem jest to ilość przynęty – Czy karmienie zbyt wiele przynęty więc ryby są karmione zanim znajdą nasze przynęty haka, przynosi zbyt mało przynęty, to nie jest miejsce dla ryb ciekawą i przejść. Z tego powodu środki będą, podobnie jak w całym reprezentacji Polski, przynęta z filiżanką Polecup. To wspólne działanie daje mu możliwość, aby zawsze być w stanie powiedzieć dokładnie, ile przyciąga on przynosi.

Feingeschnittene Würmer
Drobno posiekane robaki są ważnym elementem w Wills żywności

A teraz wracamy do ryby dzień … Czy odbywa się na krótkim torze, o około 200ml posiekane robaki i kółka. W pociągu zabiera od 13m 3 kubki z jedzeniem robaków 125ml i 100ml Caster. Wraz z pasz mączka rybna w tym miejscu włączyć duże ryby. Aby to osiągnąć, do woli, że większe ryby zawsze wolą większej odległości od brzegu, a zatem zasada “im dalej, tym lepiej.” Rybę na 16m torze dzisiaj więc szanse powodzenia byłby ponownie wzrosła. Kolejnym punktem, który Will należy zauważyć jest to, że karmienie podstawa do “Big Fish” jest zawsze trochę bardziej czasochłonne, a to poważny błąd, aby umieścić beangeln przedwczesne. Celem będzie polega na beangeln rój duże ryby i złapać, a nie tylko ze stron z wyprzedzeniem roju, które ze swoich lotów do roju, spowoduje tylko. Data będzie docelowy nie jest aż do drugiej połowy, więc po 90 minutach łowić na 13m kwadratowych.

Na pytanie, czy poszczególne ryby posiada systemu podawania, że ​​będzie to odpowiada lokalnego systemu podawania, który jest różny od wody do wody. Czy globalny schemat nie jest jednak, że istnieją szczególne cechy, które będą atakować najwięcej wody.

Will misst die Menge seine Köder mit einem PoleCup ab
Czy mierzy ilość jego przynęty z PoleCup

  1. Karp nie można podawać je w głębokości wody, konieczne jest, aby znaleźć rzeczywista głębokość karpie i następnie befüttern tam i haczyk.
  2. Karpie można znacznie lepiej złowionych luźnych cząstek i selektywnych, jak za pomocą przynęt.
  3. Whitefish niech się do obszaru karmienia i dać wędkarza okazję więc stacja żywienia ustawić na dnie rzeki.
  4. Każda ryba karmić ryby ciągnie Befüttern ogół z dala od dna rzeki, tylko larwy komarów w glebie zachować ryb na dnie morza.
  5. Karpie są bardzo wrażliwe na wiatr wieje to na kilka dni w jednym kierunku, tak jezioro jest wiatr wiejący w twarz, bok znacznie bardziej opłacalne.

Te punkty 5 pokazać nam, jak wielka jest znajomość Woli i widzimy tylko czubek góry lodowej, a to ważne niuanse z pewnością pozostaną zamknięte. Setki godzin na wodach o znakomitych mistrzów jak ogrodnik Steve nie może zrekompensować wizytę kilka godzin, a mimo to już przed rybacki wiele się nauczyłem i co jesteśmy prawie ważniejsze, mamy nowe widoki dla udanego połowu otwarty.

Impresje z ryb i Will Raison Wywiad
(Przepraszamy za słabą jakość dźwięku)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s