Jeśli wędkarz udaje się w podróż – Kontynuacja 2-cie Część Ryby z Will Raison

Po tym jak wszystkie preparaty zostały szczegółowo opisane w pierwszej części naszej małej serii Anglia, t on teraz dalej od rzeczywistego ryb. Jak i co złapał jak zareagowała na zmiany? Wszystko to jest w sequelu sekund Część obsługiwane.

Rozpocznie się ryb na krótkim torze. Dzięki łatwej instalacji i przynęty haka rzucającego stawia zespół bardzo ostrożnie. Ci, spodziewając się niedokładne dodatek zespół dojazdy tutaj, którzy mogą w Będzie bardzo długo czekać. Te zaniki instalacji powoli i niemal płynnym ruchem stwarza wciąga się pod wodą. Po soulful natychmiast przesuwa pierwszą rybę, płoć w podbieraka. Zespół jest ponownie przynętą, a następnie starannie osuszone z powrotem na plac, a obok Faktem jest tego świadomy. Żaden z jego ruchy są szczególnie szybkie i wszystko nadal wygląda niesamowite i rejestrowane w całym procesie, a następnie bardzo szybko. Po kilku ryb więcej małych następnie przez pierwszego lotu po około 5 więcej minut. Teraz wydaje się nieco zaskoczony, po raz pierwszy, że nie liczyć na krótkim torze z większych ryb. Czy ryba ucieka i podąża za nim, opuszczając ogon. Cały wiertło jest za pośrednictwem elastycznego zespołu, który zajmuje się opony ryby do późnego, który wywiera nacisk na wiertło w czasie. W Nets przetwarzać ta ryba jest dobra znów niezwykle gładka. Fish skręcone na elastyczne i zmęczony w odpowiednim momencie ma Will polecenie kieruje ryby do siatki. Krótko przed podbieraka ryby pojawił się po raz pierwszy, a przed wiemy, że przesuwa się do podbieraka w kierunku brzegu. Ryba jest ładne leszcze, na pewno dobre 2 funtów za zdjęcie i to również slajdy do białej siatce ryb.

Ein schöner \"Slab\"
Nice “Slab” Will

Czy karmienie teraz, po około 5 minutach po raz pierwszy i jestem zdziwiony dużą ilością rzucającego, który rzuca się z ręką na 6m kwadratowych. Szacujemy kwotę 30-40 Caster i Will potwierdził te podejrzenia. Pytamy go o powód dużej ilości i wskazuje on, że mniejsza ilość maga nie ma sensu do niego z dwóch powodów.

1 To nie przyniesie wystarczających przynęty dla ryb, aby utrzymać się w miejscu.
2 On często, ale karmić mniejsze kwoty, a następnie ryby wzrośnie w stosunku do przynęt i ziemi, na której możemy łowić wzdłuż dobrze, zostaw.

Diese Menge Caster fütterte Will mit jedem Wurf nach
Kwota ta Fed Caster z każdego miotu po

Rytm 30-40 Caster jest utrzymywana przez Woli w ciągu najbliższych 60 minut z przerwą 4-5 minut. On jest zaskoczony, jak dobrze leszcze reagują na tej strategii, to może jeszcze zaskakująca liczba leszcza złapać do 3,5 funtów na 6m kolejowego. Czy myśli, że rzucanie rzucającego pamięta rybę na trzaski granulek wstawionych i dlatego pojawiają się liczne nietypowe leszcza na tym torze. Podczas połowów wzięliśmy rozmowę dotyczącą Futterrhythmusses ponownie i zapytać, czy on podawany do żadnej wody tak. Zawsze zaprzeczył i stwierdził, że w złoto inwestycyjne Dolinie niewiarygodnie dużo pływać ryby, a to wymaga dużej liczby kółek. On wyjaśnia, że ​​istnieją dwa podejścia do karmienia z luźnymi przynęt. Jest Lockreizansatz, często jest to dość małe ilości przynęty dla ryb na sąd, aby umożliwić, a nawet złapać jakąś rybę. Zaletą tej metody jest aktywacja ryb, wadą jest jednak rozproszenie ryb we wszystkich warstwach wodnych. Drugie podejście to podejście realizowane tutaj, z dużą ilością ryb, przynęty są utrzymywane w miejscu i karmisz większej ilości w dłuższych odstępach czasu, a więc ma nadzieję na utrzymanie ryby na dnie strumienia i złapać je tam szybko.

Nach über einer Stunde füttert Will das erste Mal mit Würmern nach
Po około godzinę po raz pierwszy z Czy karmienie robaków do

Po upływie 70 minut, podaje się po raz pierwszy na krótkich robaków ciętych ścieżkę (150 ml). Po Befüttern ścieżki skrócie, wyłowił 13m utwór, ale bez powodzenia. Podejrzewa, że ​​ryby nie są jeszcze na boisku lub po prostu jeść znajomy i korzystne mączka rybna, ale nie przynęta. Czy nie jest bardzo nerwowy i oczekuje się, że ryby przyjeżdża w ciągu kilku minut na boisku, a także może złapać.

Zwraca się do krótkiej drodze i rozpoczyna tam na ryby, lecz są one mniejsze, a nie jako ukąszenia przebiegają w sposób ciągły. Jednak można podziwiać spokój we wszystkich tych ryb. Jego motto, które przytacza on wielokrotnie jest “Take your time” lub “Weź swój czas.” On jest przekonany, że tylko kilka ryb decyduje się na szybkości, ale zwykle jest bezpiecznie wylądować wszystkie zahaczony ryb, jak również.

Die Gummizüge haben bei Will eine Menge zu tun
Te gumki mają wiele wspólnego z Will

Po upływie kolejnych 20 minut, będzie powrót do 13m torze i teraz ryby są. Po włożeniu stanowią nurkowania czyste i pędów gumy z ogona. Szybko sobie sprawę, że jest to kolejny leszcz i mówi nam to również razem z nim. Czy opuszczając szczytówkę z powrotem, a następnie popycha pręt do pozornie dokładnie w tempie odpowiednim do tyłu. Widok z Woli jest zawsze skierowana do ryb, aby sparować każdy ucieka tej ryby, tak lepiej. To jest, jednakże, kiedy następuje dobrowolnie ryby, bez większego oporu w kierunku siatki, i był wykrywany tylko, gdy są one w tym, co się z nimi. Pytamy wolę jeśli jest czarownikiem, i dlaczego tak chętnie ryby za nim? Wyjaśnia obniżonej drogi ucieczki ryb z pozycji szczytówki w wiertarce. Najważniejsze jest to, że nigdy nie ryby podczas walki mają poczucie, aby nienaturalny ruch. Fakt ten zostanie osiągnięty przez niskie położenie pręta w wiertarce. Zabierał szczytówkę do “góry”, że uciekinierzy są równie gwałtowny i czasochłonne. Podczas walki bierze laskę do samego końca, tuż przed podbieraka górę, gdy ryby następnie uświadomić sobie, co się dzieje, to jest już za późno. Aby udowodnić tę teorię, Will skręcone następny ryb w tradycyjny sposób, i oto okazało się, że wiertło jest znacznie bardziej czasochłonne i daleko od “cichym” i delikatną jak stylu Woli.


Złota Dolina kompleks mieści wiele wielki leszcz

Czy może złapać Leszcz Leszcz na 13m torze teraz. Dla każdego 3 Fish popycha piłeczkę traktować, usiane robaków i kółka, po. Kiedy skończy Haki przeniesiony do początku między 2 kółek i robakami, ale teraz jest tylko na robaka jako przynęty. Tutaj, po raz kolejny, aby zobaczyć, co jest pedantem Czy wędkarstwo, ale kusi każdą przynętę z wyjątkową ostrożnością. Gdy ślimak jako przynęty haka, oznacza to, że anködert robaka na koniec bardzo góry tak, że rozpuszcza się prawie z haka, a następnie, w zależności od ryb uwiera resztę robaka.


Chce zachować swój hak w pudełku Rive

Po około 2,5 godziny będzie pyta nas, czy chcemy, aby zająć jego miejsce. Początkowo są nieco zaskoczony ofertą, ale nie spodziewała się, że ryby się. Właściwie nikt na innych ryb takich jak sakw z obcymi Pręty głowy – nawet do pręta i KIEPE rzekomo najlepszego wędkarza na świecie! Jednak wątpliwości, odbywają się tylko na kilka sekund, a następnie oboje zgodzili chętnie. Usiedliśmy, będzie stał obok nas i pokazał nam do łowiska. Prawidłowe kit w kasie i wtedy robak przynęty, jedno, że masz już tysiące razy – ale nie na oczach Czy rację. Minęło 4 próby bita Robak został przynętą smakiem Wills, tylko wtedy będziemy mogli wdrożyć ogon placu. Zespół stosowany ostrożnie, jak dotąd wszystko jest w porządku … Ogon był fantastyczny w dłoni, mistrz świata i stanął obok zabawy może rozpocząć. Niestety, nie miał początku. Osłona szczepienia nie chciał wyjść i Will i Jayson zaczął robić swoje żarty. Hmm, denerwował powrotem z KIEPE i Will się … nowy robak na haczyku, prętem na placu, niecałe 2 minuty później mieliśmy kolejny leszcz w sieci. I został zdewastowany … Następny Jayson był w nim, i co mogę powiedzieć, nawet Jayson nie mógł złapać rybę. Po tym, jak zrobił to bardzo smutny obraz, będzie miał tylko sklep i udało nam się złapać kilka minut do siebie z urządzeniami mistrzem świata. Wynik będzie nasz sekret wiecznie.

Gleich muss ich lachen...
Czy ćwiczenie cierpliwości i zaprzecza śmiać!

Po Will wrócił kilka minut później i powiedzieliśmy mu, postanowiliśmy zadzwonić przerywa na dziś i wtedy obiecał łowić u nas ponownie w ciągu najbliższych kilku dni, ale tym razem w karpia.

Czy był w stanie złapać 50 funtów białej ryby. Dziś był głównym leszcz ryby, płoć, powstrzymał silny. Czy podejrzewał, że byli jeszcze zajęci tarła. Nie mogliśmy złapać karpia. Szalony jeśli wziąć pod uwagę, ile karp są w jeziorze. Według Czy mamy na to miejsce z 100 funtów pelet może złapać karpia i znowu ten sam ilość leszcza. Łowienie na Woli był ekscytujący i przyjemny czas. Will Raison jest uprzejmy człowiek, który nie prowadzi razem ze swoją niesamowitą wiedzę, za góry.

Will mit dem Fang des Tages
Witamy na połów dnia

Tutaj teraz kilka ciekawych notatki boczne z rozmów z Will Raison:

  • Nie ma wsparcia w Anglii stowarzyszenia wędkarzy. Tylko zaangażowanie niektórych firm może zapewnić wsparcie British połowów w międzynarodowym ryb. Jednakże pomoc ta nie obejmuje przynętę, firma jest akcesoria dla wędkarzy, jak Will Raison i Alan Scott Horne Pucharu Świata czy Mistrzostwa Europy. Wsparcia jako Niemieckiego Związku szyła dla naszych zespołów bardzo niesamowite dla Will Raison i celem na przyszłość.
  • W przyszłości firma będzie wspierać zespół Preston Anglia Club World Cup. Pomoc ta jest podobna do wsparcia spółki dla Drennan Drennan Team England. Z tego wsparcia, na pewno wkrótce dominującą zespół angielski Daiwa Dorking w Klubowych Mistrzostwach Świata.
  • W Anglii są tylko dwa wędkarzy, którzy mogą żyć z rybołówstwa, Will Raison i Alan Scott Horne.
  • Strong man behind Ogrodnik Steve Drennan drużyny Anglii. Steve jest z jego ogromnego bogactwa wiedzy z najbardziej szanowanych wędkarzy na Wyspach Brytyjskich.
  • Ze względu na wiele reklam jest w Anglii prawie scena dla wspaniałego zespołu rybackiego. Wędkowanie z ponad 100 wędkarzy w Anglii są teraz brakuje.
  • Powołanie członków reprezentacji Anglii jest czysto subiektywne podejmowania decyzji i promuje wiele złej krwi na wyspie.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s