Karp na pręcie meczu

Kto nie lubi, aby rozpocząć, gdy plamki raz piękne karpie? Na pewno co wędkarze speck. Ale należy to, że nie przypadkiem może połowów karpia, zwłaszcza w stawach i jeziorach, gdzie również ukierunkowane podejście.

Matchrute

Rod mecz

Niektórzy wędkarze zrobić wiertło natomiast Kopfrute i długie gumki, ale dla przeciętnego Joe “Wędkarz” jest uchwytem mecz rod była korzystna. Tutaj Pręty są wykorzystywane w długościach od 3,90 do 4,50 m, która powinna mieć odpowiednią podstawę do walki z karpia. Takie pręty są również komercyjnie Strong Match Carp lub pręty meczu meczu. Masz ciężarze wyrzutu do 40 g lub 30 średnio. W roli, należy wybrać zbyt mały model, 4-rozmiar jest prawidłowy. W nim masz wystarczająco dużo liny sparować dłuższą metę większy karp może. W zależności od wielkości ryby, występującej główny przewód jest wybrana grubość od 0,18 do 0,22 mm. Platformy, która powinna wynosić około 40 cm długości, można podjąć 0,02 mm słabszy, tj. od 0,16 do 0,20 mm. Około 20 cm od lidera powinien spoczywać na ziemi. Hooks się, w zależności od przynęty i ryby zasobów, w rozmiarach 8-12 użycia. Jak Pływa Waggler są zalecane. Decyzję bebleitem waggler poławiać vorgebleitem jest zwykle wtórne i pozostawiono rybaków. W zależności od głębokości wody i niezbędnych rzut stwarza wybiera o nośności 3-15 gramów. W płytkiej wodzie, ale z pewnością można zmontować chude, stały stwarzają.

PosenWaggler

Waggler Pływa i Wagller

Ale bardzo istotną rolę w karpiarzy odgrywa kanał, z którym mamy przyciągnąć ryby do łowiska. Ważne jest, że jest to bardzo ziarnisty, a nie bezpośrednio z ryb łososiowatych jest je zwłaszcza mniejszej leszcze. Podstawą jest karp pasz objętościowych komercyjnych, takich jak karpie Mosella. Następnie dodaje RSS około 50%, ciast kukurydzianych TTX. Placek kukurydzy wynosi około 3 godziny przed nasączone podwójnej ilości wody, a następnie miesza się z suchej karmy dotychczas tylko żywności zwilża. Bardzo dobra jest również włączenie płatków owsianych. Ponadto, następnie uzyskać dużo cząstek przynęty i wielkości grudek 4-6 mm pod podszewką. Jako przynęt cząstek szczególnie konopie i kukurydza są zalecane. Zatem feed lepiej i wiąże ciemne kolory, można jeszcze dodać trochę gleby lekkiej (Terre de Somme). Daj im żadnych robaków cięcia w żywności, to przynęty rzeczywiście głównie leszcza na placu.

Kanał jest stosowany do rozpoczęcia połowów na trwałe żywieniowego ryby, które zostały zebrane już na miejscu, nie przejmuj się. Jeśli nachfüttert, to naprawdę tylko z małych kulek, które nie pozostawiają dużych efektów przemieszczenia. W zależności od odległości jedzenie jest wyrzucane lub miejsca strzela procy do połowów.

Futter 1 Futter02 Futter03

Używany jako przynęty karpia handlowego coarse pasz są mieszane z innymi składnikami.

Teraz dochodzimy do przynęt. Na początku listy trafień to kukurydza. 2-3 ziarna są zalecane dla karpiarzy na haku. Można także wziąć mu trochę czerwonego robaka (ryzyko leszcza są także tutaj) lub 3 – 4 łączą czerwie. Pelety przynęta są numer dwa. Są one oferowane przez osadu na taśmie haka. Jak inny przynęty mogą być stosowane lub znanym ciasta ziemniaczanego.


Przynęta

Karp wziął przynętę, oferują go, pod warunkiem, że porusza się w otwartej wodzie, nie jest zbyt duży opór natychmiast. Oni wywiercić go w spokoju z dala od out brzegu. Należy uważać, aby podczas kąt lądowania między szczytówką i ryby nie są zbyt ostre. Często właśnie minął, że ryba jest jeszcze w tej chwili. Dlatego długo, co najmniej 3 m, 4 m, a nawet lepiej, podbierak uchwyt Zaleca i podrywka powinna być większa od połowy zwykłej biegunowego.

Macica Podrywka

A nice catch Karp

Więcej z Dieter Schröder jest dostępny pod adresem: http://www.angelfotografie.de

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s