Klejone robaki w przepływie z Günter Horler

Podczas połowów w rzekach Günter Horler przysięga klejone robaki. Więc robaki szybko przychodzą do rozumu i nie aborcja z przepływu, są one sklejone ze żwirem. Optymalnie kwarcowy żwir o wielkości ziarna 3mm do 5mm. Quartz żwir jest nieco cięższy niż zwykły żwir i powinien trzymać podobnie jak robaki być absolutnie czyste i wolne od kurzu. Żwir przemywa się i suszy ponownie oczyścić, robaki są w porządku tak długo sito wstrząsnąć iz powrotem, aż nie więcej cząstki będą się do nich. Wykonane z najlepszych kleju może żwir i robaki podłączyć optymalnie, jeśli zostały one odpowiednio oczyszczone.

Dla wód płynących przygotowuje Günter Horler dwóch różnych stopni i klejone wymieszane z żwiru. Do. Called jeden bardzo mocno sklejone larwy kamienne, które składają się z trzech czwartych żwiru i jedna czwarta z robaków i innego luźniejszej mix robaki i żwir stanowi stosunku 1:1

Zwei unterschiedlich stark geklebte Mischungen für strömende Gewässer
Dwa znacznie różnią składów mieszaniny wód płynących – ZOOM –

Luźno składy larwy karmi na początku połowy. Rozpuszczają na ziemi przybył natychmiast być napędzany w tor prądu zasilającego. Nieudanym robaki zapewniają, że ryby są świadomi obszarze podawania i pływać w kierunku miejsca karmienia. Aby włączyć stację żywienia na zgryz brak znów, który mógł być łatwo uzupełniane klejone robaki nawet podczas połowów.

Gdy ryba, ale raz w miejscu robaki kamienne są używane. Bardzo wysoki odsetek żwir wypędzić z minimal i Maden-/Kieskugel usytuowany w punkcie wstawiania, gdzie larwy tylko bardzo powoli od żwiru i mogą być wchłaniane przez ryby. Z jednej strony, nie przekarmiane ryby tak szybko, a drugi może być dokładnie połowów do Maden-/Kieskugeln klejone. Czyste i płaskie dno jest oczywiście idealne dla tej metody, bo woda jest zanieczyszczona bottom odwrotny do techniki karmienia.

Zarówno kamień, jak również luźne robaki robaki klejone Günter Horler bierze każdy kufel robactwa. Dodane do byłego półtora litra kwarcu żwiru, mieszanki sekund kufel żwiru. Istnieją różnice w ilości kleju wykonane, pomieszanie robaki i żwiru oraz do nawilżania lub klejenia.

Robaki Stone:

  • 0,5 litra robaki
  • 1,5 litra żwiru
  • 200 ml Wykonane kleju
Zugabe Madenkleber
Kamienne robaki – Pokaz slajdów –

Larw i żwir miesza w oddzielnych pojemnikach, z których każda zawiera 50 ml, a następnie klej Wykonane zwilżonej trochę wody z rozpylacza. Dopiero gdy larwy i żwiru zostały przyjęte Made kleju są mieszane razem w pojemniku. Po dodaniu 100 ml pozostałej Wykonane kleju strumieniami wody małych ilości larw i żwiru jest przyklejony do lepkiej masy. Odpowiednio zabezpieczone, tak zwaną, gdy ciasto jest skompresowany dwóch zazębiających wiader ułożone pod ciśnieniem. Na karmienie mogą być rozdarty na kawałki pożądanej wielkości tortu i popycha go w ręce ponownie w kłębek.

Luźno portowe robaki:

  • 0,5 litra robaki
  • 0,5 litra żwiru
  • 4 łyżki Wykonane kleju

Larw i żwir miesza się w pojemniku. Są one następnie dodaje 3 łyżki Wykonane klej i klej równomiernie wymieszany. Dodanie wody za pomocą bardzo cienkiej sprayu, mieszaninę zwilża się dostosować. Oto najwyższa troska i polecenie “mniej znaczy więcej”. Potrzebne jest bardzo mało wody, a po każdym z puff aerozolu należy konsystencji mieszaniny żwiru Maggots-czynniki. Najlepiej jest, gdy jest odłączony podczas usuwania luźno związana robaki to stopniowo od piłki i wejście w pojemniku.

locker geklebte Maden
Luźno portowe robaki – Pokaz slajdów –

Karmić Maden-/Kiesball raz mocno wciśnięty i natychmiast karmione, tak, że choć zbliża się do ziemi, ale potem natychmiast rozpuszcza napędzania larwy w pasie żywności.

Do przetwarzania w procesach zalecanych przez sposób na ogród lub lateksowe rękawiczki, jako klej również bardzo dobre ręce, a tym samym zatrzymany później wędkowania nie łatwiej.


Smaczne ciasto!

Lined optymalnym sposobem jest właśnie Polecup. To jest, na przykład, z głową w długości Bolognese pręta można wyrzucić lub wirowania uchwyt służy.
Użycie materiału jest do opanowania dla obu wersji i nakarmić luźne połączenie silny i trzymać razem larwy opisana taktyka bardzo pomyślnie. Luźno portowe robaki są również doskonałe na wodach stojących i kanałach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s