Konopie – siła ziarna Z konopi płocie

Jeśli zostaniesz poproszony o przynęty zaginionych na połów płoci może, większość wędkarzy będzie dać odpowiedź na to pytanie jest konopie. Mały czarny oferta słoje pozornie magiczny pociąg do jednego z najbardziej reprezentowanych gatunków w naszych wodach. Poza konopi mąki konopi w paszy w postaci rozdrobnionej postaci palonej postaci jako atraktant jak i na ciepło w sposób całe ziarna naszych wodach. Wody, które wybraliśmy dla naszej obecnej podróży, wędrówki głęboko w Emden. Istnieje szeroka średnio 20-25m, ma głębokość od 1 do 1,50 m i posiada dobrą populację Roach średnich. Na dobrych dni tutaj są połowy maksymalnie 50 ryb możliwe w godzinę, a na ciepłe letnie wieczory są także większe pokaż leszcz beißfreudig. Możemy czekamy na to, co możemy oczekiwać w tym wczesnym okresie tu w marcu.

Das Gewässer - Trecktief in Emden
Wody – wędrówki głęboko w Emden

Dzisiejsza wędkarz na Kiepe jest Jan Seipel z Hunte zespół Oldenburgu i zrealizował dzisiaj dogadać się z konopi na wodzie!
Jan Seipel Wędkarz: Jan Seipel

Zespół: Team Hunte

Lokalizacja: w pobliżu Hude Oldenburg

Wiek: 27 lat

Najwyższa waga połowu: 32 kg w Weser w Mosella Pucharu Achim

Ulubiona metoda połowu: Wędki głowa

Ryba docelowa: płoć

Jan zdecydowała się Kopfrute jako metody połowu. On Preston GXR 3000 za ryby z 6 części, tj. w odległości około 7m banku. W górę 3 części Kopfrute Podwójny elastyczny, który jest dwojaką gumka która przeniosła 0,8 mm grubości. Aby porównać wyniki dwuosobowy Elastic z prostym elastyczna taśma wyposażonego w styczniu jeden z jego trzech setach z prostym elastyczna taśma. Podwoiła Elastic zachowuje się w ataku, jak odpowiednie gumy miękkiego drobnego skrobi, ale zyski z wzrostem napięcia zasilania więcej niż jednego gumy. Ryby muszą teraz działać przeciwko władzy rosnącej 2 gumowych opasek, co czyni go bardziej zmęczeni i pozwala wędkarz zbudować większą ciśnieniem bez zespołu metrów gumowych kilka pochodzi z ogona. To dlatego oferuje możliwość zbierania ryb bonusu bez ryzyka ukąszenia włamań od mniejsze ryby nie mogą! W zależności od wielkości gumką należy stosować do następujących gatunków elastycznych dwukrotnie ryb i wody stosuje się rodzaje:

Gumy nr 2-4 (średnica 0,6-0,8 mm) mała biała ryba ryby i bonus
Gumy nr 5-6 (średnicy 0.9-1.0 mm) Skimmer i duże leszcze
Gumy> Nr 6 (średnica> 1,0 mm) w silnych prądach lub karpia

 

Podczas instalowania przewód gumowy podwoiła się w zestawie, upewnij się, że obie gumy są zbierane w ramach tego samego napięcia, a nie strona w większym stresie niż inne, jak to wpłynie na problem z systemem wydajność dwukrotnie elastyczna taśma negatywny. Ważne jest również, wierzchołek głowicy pręta dostatecznie skrócenie i powyżej dyszy Teflon wybrać średnicę dwukrotnie elastyczna taśma stosowane w celu osiągnięcia optymalnego wyniku.

Typische Kanalposen

Typowy kanał Poznań (Pokaz slajdów)

W jego fotomontaże stycznia znajome Wody zazwyczaj oznacza typową Kanalpose, odławiane z luzem obciążnikami No.8 i 3 NO. Wskaźnik 10 Strike kruszenie, w kategoriach wagowych od 0,2 do 0,8 g, w zależności od napotkanego głębokości i siły prądu. Stanowią powinny mieć wydłużony kształt lub żarówkę jaj, więc przynęty się kontroli. Kil stali zapewnia wystarczającej stabilności, w niektórych przypadkach, ale ważne jest, aby rozpoznać ukąszenia spadać. Szczególnie, jeśli luźna konopie strzał keel włókno węglowe okazało.

Bleikette

Dokładnie w takich przypadkach, Jan przygotował kolejny stwarza stwarza z wydłużonym ciałem, które są poławiane z rozwiniętym łańcuchem prowadzić od nr 10 obciążnikami i tak na wyświetlaczu ukąszenia już na zatonięcia pozwala.

Gdy ryba jest gryzienie ostry może pójść dalej i dalej w 11er czy 12er posiłków i udoskonalić prezentację. Anteny zarówno stwarza to wydrążone anteny, które pokazują, ukąszenia wrażliwe i mają większą pojemność niż anteny wykonane z włókna szklanego lub stali, co byłoby masa ziarna konopi na haku ciągnięty pod wodą. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których ziarna konopi oferowane do podstawy tak, że masa konopi Ausbleien stanowić ziarna należy rozważyć.

Aby rozpocząć, Jan zbadać swoje Fotomontaż ale równo i puste antena wygląda jak około 1 cm od wody. Oferowane z nasion konopi na ziemi, tylko czubek anteny będzie można zobaczyć w filmie powierzchni.

Rameau Futter 01
Mieszanina zasilająca jest wykonana przez francuską stroną Rameau (Pokaz slajdów)

Jan przygotował przynęt na dzień przed wyjazdem do domu. Jest używany, mieszanka domu Francuskiej Partii Rameau, których produkty w Niemczech pod http://www.garbolinoshop.de są dostępne. Poza anioł zakończył nasion konopi w śruby-lub szklanym zamykanym może, istnieją trzy żywności Rameau, które są szczególnie przydatne do połowu płoci w połączeniu z konopi jako przynęta.

Gros Gardon: bogate nasiona grubszej strukturze charakteryzują ten mieszanki paszowej. Gros Gardon jest szczególnie polecany, gdy istnieje wiele dużych płoci i chcesz jedzenie dać dużo przynęty.

Reactive Gardon: struktura drobniejsze mieszanki pasz dla karaluchów, który wiąże dobrze, jest w wodzie, natomiast rozpuszcza się bardzo szybko i bardzo aktywne. Jedzenie z dużą ilością nasion i aktywnych cząstek, zwłaszcza w odniesieniu do połowów, gdy warunki trudne, a woda jest zimniejsza.

Palmares Chèneviscéïne mega: dodatek paszowy z Rösthanfaroma, wielu nasion prażonych i czerwonych cząstek żywności. Bardzo aktywny, bąbelki i dosłownie odwrócił ryby. Palmares Chèneviscéïne méga może utrzymywać się nawet podczas łowienia w suchej konstrukcji Składany do podszewki. Odsetek wszystkich żywności powinna być o 20 proc.

Oczekiwano w styczniu wędrówki głęboko w Emden średniej płoci do 200 gramów, więc łączy się z podstawową żywność dla mieszaniny reaktywnej Gardon z 20 procent akcji Palmares Chèneviscéïne méga zadecyduje. Woda jest jeszcze bardzo zimno i czerwone oko musi najpierw być zachęcani do jedzenia przed są przechowywane tylko przez włączenie konopi w różnych formach w dobrym nastroju.

Jan Seipel mit seinem Ansatz Hanf, gequetschter Hanf und verwendete Montagen

Styczeń Seipel jego podejście konopi, konopie kruszony i montaże używanych (Pokaz slajdów)

Dla błonnik Jan były jeszcze jakieś nasiona konopi dodaje, obok diety podstawowej, Jan przyniósł znaleźć dawkę czystego kruszonym konopi z wodą. Unika to z wody, na miejscu i podaje mieszankę z czystego kubka rdzeniem lub zakraplacz przynęty. Nasączone kruszony konopie tworzy piękne chmury, które jest albo kolumna na łowisku (Puchar bieguny) lub na podstawie opracowanej (Dropper Bait). To również może być skuteczne, aby przyciągnąć ryby do łowiska powinny być silne prądy, jednak za dobrze, ponieważ ryba będzie dystrybuowany, a nie koncentruje się na łowisko.

Apfelsinen Grundfutter bilden die Grundlage der Startfütterung
3 błonnik pomarańcze stanowią podstawę żywienia start (Pokaz slajdów)

 

Jan ma jeszcze ostatecznie gotowane nasiona konopi i przeciągnij go na noc. Kiedy hurtownicy GF Paul dostał wraz z znanym małych rozmiarów, niektóre ziarna o większej ziarnistości, który chciałby spróbować jako przynęty haka.
To ma sens, konopie przed gotowaniem moczyć przez około 10 godzin w zimnej wodzie. Najprostszym sposobem, aby konopie następnie pęcznieją poprawne, wlać go do wypełnienia w termos z wrzątkiem i niech będzie zamykany na noc. Poza spęcznionych ziaren uzyskanych rano i lekko zaolejonych soku może być stosowany również Grundfutterbefeuchten. Można jednak również puchnąć konopie w doniczce. Po początkowym wrzenia, należy udać się do temperatury w zakresie, woda Simmering łatwo. Kiełkowania, gdy pierwsze, ziarna należy proces gotowania można zatrzymać w zimnej wodzie. Wskazane jest wykonanie tej procedury przy otwartym oknie i starych garnków, aby uniknąć sporów z partnerem lub współlokatorów.

Der Haken wird zwischen Daumen und Zeigefinger gehalten
Hak jest trzymany między kciukiem i palcem wskazującym (Pokaz slajdów)

 

Jednym z powodów, dlaczego wędkarze najczęściej szerokim łukiem wokół nasion konopi na haku, proces Anköderns. To nie jest łatwe do przebicia powłoki ziarna, z drobno-hakiem, więc trzeba wymyślić narzędzi. To działa bardzo dobrze, ziarno w punkcie o przynęty igły Stonfo-wypychacz do perforacji igłę żelaza lub keel stalowej stary poza i następnie uruchomić hak przez to już otwór w ziarnie oraz w obszarze, gdzie ziarno zapuściło korzenie ponownie. Najlepszym miejscem do perforacji jest usytuowany naprzeciwko regionie nasion, bo wtedy najbardziej naturalne ziarna siedzi na haku. Jest to niezwykle ważne dla Anköderung że konopie kiełkowały prawidłowo lub dostaniesz trudności prawidłowo wyciągnąć nasiona konopi na haku.
Pozy i Kiel przynęty igły mają tę zaletę, że można przed rybackich miejsce nasion wielu konopi na igły / stępki a następnie wyłączyć zebrać podczas łowienia wystarczy ziarna i dlatego anködern szybciej.

Karmienie zaczynają się PoleCup dzisiaj składa się z 3 pomarańczy Great Balls Of mieszaniny Rameau i dodatkowy kubek pełen nasion konopi i konopi puree. Stycznia kanały później wirowania co 2 minuty, na przykład, po każdym ryb lub po każdej nieudanej przenoszenia po 5-10 ziaren katapulty. Dźwięk łamania ziaren w wodzie przyciąga ciekawskich karaluchy z daleka do miejsca karmienia. W zależności od gryzienia zachowania powinny zwiększyć tę formę Nachfütterns umieścić ryby do szału podawania lub regulacji, ryb, nie reaguje na górę dazurieselnden ziaren. Ten ostatni to zwykle bywa, gdy większe ryby dotarły w miejscu karmienia. Ważne jest, aby wprowadzić duże ilości na początku konopi, tak, że ryby można ustawić za pomocą kanału wykonany łóżka i zawsze znaleźć jeść. Wstrzyknąć początek włączone ilość z katapulty prawdopodobnie trwać dłużej niż godzinę i karaluchy jedzą ziarna tak szybko, jak zostały wprowadzone. Istniejący łóżko konopie po męczącym początku karmienia ryb dłużej. Jeśli ustąpi gryzie w trakcie sesji w styczniu planuje odnowić łóżko przez Nachfüttern z kroplomierzem przynęty. To może być także używane od początku, kiedy przepływ ziaren na Cuppen wrażenie zbyt silny.

der Baitdropper sollte mit einem starken Cupping Kit ausgebracht werden
Baitdropper powinny być stosowane z silnym zestawem Bańki (Pokaz slajdów)

 

Kiedy nachschießen konopi należy pamiętać, że ryby pływają przed SHOT-przynęty i głębokości rybackiego do instalacji i podczas dni połowowych musi dostosować odpowiednio. Jednak może to być również znak, że podstawowe jedzenie i konopie łóżka są wyczerpane i jest nachzufüttern czas.
Po karmieniu początek Przynęty stycznia do pierwszego ziarna konopi i popycha pręt do utworu wysunąć. Powoli, może usunąć zespół Drift i prądu w kierunku miejsca podawania. Wewnętrznego napięcia z wędkarza wzrasta w tym momencie do punktu kulminacyjnego, gdy stanowią osiągnięciu stacji karmienia i powoli wyciągnął się pod wodą. Podwójna Elastic działa bardzo dobrze w ataku, a następnie buduje swoją siłę i Jan może kierować pierwszą rybę w podbierak kierunku. Najbliższych kilku biegnie każdy zapewniają płoć, ale po pierwszej sztolni bez ryb. “Teraz ważne jest, aby pracować z przynętą”, powiedział stycznia “W przeciwieństwie do robaków, pinkies i innych przynęty żywej, ziarna konopi przeniesiony na haku nie samego siebie i dlatego należy podnieść przynętę, czasami iść pod prąd lub czasem całkowicie zablokować tak, że przynęta z czymś auftreibt przepływu, a następnie zmniejsza się. “Wiele bites wystąpić w Absinkphase wstawiania kiedy raczy konopny bardzo uważnie i postępuj zgodnie z ryby przynęty z zasobów wodnych. Niekontrolowane rzucony montaż następnie zajmuje znacznie mniej niż ukąszenia kontrolowanego wstawiania przynęty w zakresie karmienia, jak wiemy z połowów larw komarów.

langsames Ablassen der Montage
Spowolnienie opróżniania montaż (Pokaz slajdów)

 

Styczeń szybko znajdzie rytm między początkiem, karmienie z procy, zatrzymać i wiercić, więc szybko zusammenhat kilka karaluchów. Do celów testowych, następnie przełącza się na prostej gumką i zauważyłem inne zachowanie w ataku, w szczególności w wiertło. Może bezpośrednio z prostym elastyczna taśma, ryby nie jest tak szybkie i kontrolowane banku, takie jak podwójne elastyczne niezależnego teorii ważne doświadczenie praktyczne.

Erste Drift erster Fisch
Pierwszy dryf pierwszej ryby (Pokaz slajdów)

Po godzinie, powinien on być wymieniony po raz pierwszy w czasie karmienia okolicy i natychmiast po Nachfüttern pojawić się ponownie gryzie, co pokazuje, że ryby w głębokim odcinku reagować bardzo dobrze do konopi jako przynęta i żywności. W trakcie stycznia to oczekuje się ustawić głębokość i otrzymane na górze z wydłużonym łańcuchu ukąszenia ołowiu znacznie bardziej dodatni niż z luzem w pobliżu ziemi. Ale potem wiatr odświeżał i niski niedz Oglądanie stracił na sile, więc zdecydowaliśmy się zakończyć dzień na ryby.

Der Fang nach 3 Stunden Angelzeit
Połowy po 3 godzin rybackiego

Ogólnie rzecz biorąc, Jan nad słuchać konopi dzisiaj o 60 płocie. Przy średniej masie 80 gramów, to dziś zatem złapać wagę połowów z 5 kg, na pewno nie jest zły na początek marca. Ale trzeba zrobić ograniczenie, że na pewno nie mam żadnej wody do takiego sukcesu z tym przynęta może, ale zawsze warto spróbować.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s