Larwy Mosquito – wielki strach małych przynęt

Dzisiaj chcemy dbać o fobii wielu wędkarzy, to widmo współczesnym jest larwa muszki. Jeśli zapytasz wędkarzy na temat przyczyn tego potępienia, jest często wyrzucane, że te przynęty nie są dobre dla wody i nie należy w tym.

Na początku naszego raportu chcielibyśmy pozbyć się tego uszczerbku, bo komar larwa jest jednym z najbardziej oryginalnych mieszkańców naszych wodach i jest jako naturalna część łańcucha żywnościowego w wielu wodach. W latach 80-tych nie były ogromne populacje larw komarów w naszych wodach. Populacja ta była tylko z instalacją 4 Coś Clarifier powrotem do niemieckich oczyszczalniach ścieków. Przyczyna tego leży w tym filtracji odpadów organicznych, gdyż właśnie te organiczne składniki żywności larw komarów.

Ale tracimy na początku, kilka słów na temat znaczenia dla nas wędkarzy gatunków komarów. Jest mała larwa komara, który w języku angielskim nazywa się Joker i francuskich plugawe kłamstwa. Małe czerwone larwy komarów jest obecnie w prawie wszystkich małych rowów melioracyjnych i żywi się materii organicznej, takie jak liście. Małe larwy komara dodaje się do paszy, pasze są wyższe niż tutaj, ale Anioł ziemi. Powodem tego jest solą, która znajduje się w prawie wszystkich rodzajów karmy. Ta sól zabija larwy komarów i małych bierze je zatem atrakcyjność.

Po drugie, istnieje duże larwy komara, Bloodworm angielski, werset francuski de wazon. Są one znacznie większe niż małe larwy komarów. Duże larwy komarów żyją w małych stawach, gdzie karmią swoje młode odpowiedniki takich substancji organicznych. Duże larwy komara służyć jako haka i przynęty, aby zwabić ryby ugryźć. Się na haku zabicia Sensitive larwy komara, gdy przeszywając, należy przyjąć za hakami małych i subtelny.

Akwen:
W celu zbadania wpływu larw komarów, zdecydowaliśmy się przeprowadzić mały eksperyment. W tym celu, wędkarz będzie łowić na konwencjonalnym “sposób” żywności przetworzonej i Pinkis i dostosować jego sąsiada tylko przez małe larwy komara w świecie ryb. W wodach wybraliśmy typową rowu melioracyjnego. Rów jest prawie 13m szerokości i do 1m głębokości, zwykle ruch głębokość połowu, jednak pomiędzy 60cm i 80cm.


Zbiornik wodny – cichy kanał

W kanale dominują małe krąp i leszcz i płoć okolicznościowe są mile widziane przyłów. Z pewnością nie ma warunków, aby spodziewać się ładne ryby z wielu ryb. Powinniśmy być zadowoleni, ponieważ ryba jest uruchomiony.

Przygotowanie:
Jadąc., W sprawie przygotowań obu stron Zacznijmy Elena, część, że będzie połowów z larwy ochotki i ziemi. Na początku “oddziela” Elenę ją trochę larw komara. Powodem tego jest w zestawie. Aby uniknąć wysuszenia larw komarów, te dostarczane są w rodzaju “bale”. Ta piłka musisz się rozłączyć. W tym celu, larw komarów Mosquito specjalnym separatorze, wysuszono “Terre de Somme” lub mąki ziemniaczanej być rozdzielone. Jest raczej rozproszone z separatora do komary, a następnie miesza się dokładnie pod larw komarów. Jeśli pracujesz z odpowiednią ilość oraz prawo separator szybko pokazać, że rozpuszcza piłkę i komara larwy są dużo bardziej aktywne. Następnie Elena sifts ziemię przez gęste sito. Ponieważ jest w wodach wokół płaska, lekko płynącej wody Elena wybrała lekką, ciemną ziemię.

Erde

Ziemia – środek transportu dla larw komarów Eleny

Można też polegać na prostym stóp rzucanie ziemi z ogrodu, ale powinien zapewnić, że są zapłodnione, nieprzetworzoną gleby. Wreszcie, mixed Elena około 150 gramów larw komarów z około 3 litrów na ziemi – to jest ich jedzenie.

Dochodzimy teraz do drugiej części Frank jest “tradycyjny” połowów z przynęt i Pinkis istniejących ryb biały. Kleszcze, opiera się na mieszance SENSAS domu. Jak oczekiwano, zwłaszcza mniejsze ryby, Frank wykorzystuje znakomitą i bardzo aktywne połączenie z brązowego odcienia (Sensas Etang i Sensas dzieła Mouture Gardon). Z tego zestawienia, zapewnia, że ​​aktywne cząsteczki szybko wyciągnąć rybę tam i tam nie są one nasycone niskiej wartości odżywczej. Aby uczynić jedzenie bardziej subtelne ciemnieje od Frank kolorem podszewki.


Sprawdzony przepis Franka dla wody zasilającej

Frank nawilża żywności do około 90 minut przed ryby po raz pierwszy, a następnie przetrzeć je przez gęste sito. Przez oddzielenie wody wprowadzono jednorodnie rozmieszczone w kanale i zapewnia, że ​​pasza przechodzi równomiernie. Proces ten jest powtarzany Frank po 30 minutach i ten tuż przed ryb ponownie. Dodawane ilości wody są zawsze małe. Wreszcie, jedzenie musi być dobre bele i natychmiast rozpuścić w Lockteppich w wodzie.


Pod warunkiem, ze niektóre Pinkis przyciąga wyściółki ryb na Placu Frank

Kanał jest Frank na początku z kilku Pinkis. Ale widzi, że nie ma zbyt wiele Pinkis do mieszaniny, ponieważ nasycenie ryb szybko.

Montaż:
Aby narysować porównanie możliwie najbardziej neutralny, zarówno ryby te same Fotomontaż kontrahenta. Oba oparte są na porządku stanowi około 0,6 grama z cienkiej anteny z włókna szklanego i Bebleiung 3 pkt. Bißbleie są wielkości 11 i 12 i oba wędkarze podjęły że tylko około 5mm od ułożenia ptaka wody.

Feine Posen Feine Posen 02
Lekkie spławiki o ładowności od 0,4 do 0,8 gramów to wybór zarówno wędkarzy

Gdy magistrala jest linia 10, która kończy się 15 cm długi lider grubości 0,08 mm. Beide wędki o długości 11,5 metrów i około 1 m od przeciwległego brzegu. Przy wyborze haka więc oboje się nieznacznie różnić. Frank to klasyczny, larwy i Pinkihaken (Sensas 3410) rozmiar 18, Elena, jednak preferuje nieco dünndrahtigeren hak (Sensas 3012) rozmiar 20, tak, aby nie zabijać komary podczas przynęty.

Karmienie:
W płytkiej głębokości tylko jednego metra rzucona piłka będzie karmić ryby przez kilka minut jazdy od dzielnicy karmienia. Aby tego uniknąć, jak Elena i Frank postanowili dokładnie wdrożyć podszewkę z PoleCup.


Elena umieszczono komary świecie stosuje się do PoleCup Erdball

Obaj mieli cztery mandarynki duże kule paszy na brzmiał karmienia. Frank miał to inaczej mocno docisnąć do procesu rozpuszczania różnych piłek paszowych, aby wybrać różne bele pastewne. Elena kulki komarów zostały wciśnięte trochę trudniej i więcej czasu będzie trzeba coś zwolnić larw komarów. Ale Globes rozpuści, larwy komarów będzie stanowić dywan na ziemi i mam nadzieję, że kuszące przynieść ryby w Freßrausch.

Anioł Start:
Połowy zarówno początkujących wędkarzy przynętą ich montaże. Frank siedział na czerw jako przynęty podczas gdy Elena duże larwy komara hodowane jako przynęty haka. Gdy larwa komara przynęty Niektóre ostrożność! Biorąc pod uwagę, larwy komara, ma nieco ciemniejszą koniec, ten koniec jest scharakteryzowany przez kilka ciemnych segmentów, wytrzymałej skóry.

Mückenlarve
Perfect larwa komara angeköderte Perfekte Mückenlarve

W dokładnie tym segmencie Elena wabi larwy, w taki ostrożny, że nie wydostaną się larwy komara, a jako ideał ruchów zwinnych na haku. Obie zaczynają się montaż zestawu podtynkowego do ziemi tak, że larwa larwa i po prostu dotknąć ziemi mieszkania. W powolnego dryfu około 1,5 m długości ułożenia z Frankiem natychmiast przechodzi w pierwszej dryfu i może być mała biała kraina leszcza bezpiecznie.

Frank fängt sehr schnell die ersten Fische
Frank chwyta pierwszą rybę bardzo szybko – zazwyczaj Są to małe krąp

Kiedy Elena w ciągu pierwszych kilku minut nic nie robi, podczas gdy Frank może złapać 5 ryb. Przyczyna tego leży w aktywnym miejscu karmienia Franka. Przynęty swą pracę i przyciąga ryby na łowisku Franka. W tym czasie Elena świecie rozwiązuje “czerwonego złota”, tylko powoli i nie wykazuje żadnych atrakcji.

Po upływie około 10 minut, a następnie udaje się do Elena po raz pierwszy w pozie, z siedzibą od razu i Elena mogą przechytrzyć swój pierwszy krąp.


Po kilku minutach Elena mogą także zobaczyć pierwszy zaczep

Frank Fang na wynik nadal wygląda dobrze. Co 3 – 4 Drift dostaje kęs i mogą lądować małe leszcze. Płoć i leszcz, ale nie zostały jeszcze znaleźć na jego miejscu. Elena jest teraz, jak Frank, co 3 Drift przechytrzyć rybę, ale częstotliwość z niej wydaje się być krótszy. Podejrzewa się, że piłka korzeni u podstawy, a teraz postanowił wyprodukować ich pełne larw komara wabiące się w miejscu karmienia Eleny. Wydaje się, że Elena będzie nadrobić zaległości. Ta gra idzie w pół godziny tak dalej, a potem nagle cicho na miejscu karmienia Eleny i pobyt ukąszenia.


Powoli ryby rosną z Elena

Frank następnie podawany w międzyczasie po około 30 minutach po raz pierwszy piłkę żywności z niektórych Pinkis przez PoleCup. Jedzenie było tylko lekko ściśnięta piłkę i sączyła się do chmury na miejscu karmienia dół. Ten rodzaj karmienia wydawało się do pracy, bo Frank był w stanie utrzymać swoją stopę połowów. Elena również wybrał małą kulkę ziemi i nachzufüttern larw komara, a następnie kontynuował ją montażu ponownie. Po 5 minutach, stanowią wtedy powoli w bok i Elena szuka bat. Potem coś niezwykłego, naprzeciwko małego leszcza białym strzał gumy z ogona i stawały się coraz dłuższe. Elegant Elena sparował pierwszy lot i mocno uśmiech na jej twarzy, gdy zdała sobie sprawę, że ma jeden z wzorów leszcz na haku. Po kilku minutach ekscytujących na cienkiej stołowe Elena mogłaby doprowadzić do ładnego sieci leszcz.


Przystojny leszcz – złapany na larwy muchy

Prowadziłoby Franka z jego mały ryb ledwo w stanie dogonić i Elena łowiliśmy następnie kontynuować trochę spokojniej. Po resztę ryb ogłoszono na miejscu karmienia z Elena. W niektórych małych globusów ale mogli odbudować to i po 10 minutach poszliśmy na ryby w szybkim rytmie. Dla Franka, jednak rybołówstwo było trudne i musiał walczyć o każdy ryb. Po około 2 godzinach to było tak, jakby ryba miała całkowicie zorientowane na karmienie miejscu Eleny wydawało. Elena może przekazać również pod względem liczby sztuk do Franka. Aby zachować harmonię rodzinną pokonać Elena zakończyć ryby i do kontroli połowów.


Frank nie zgadza i nadal łowienie rybek Frank02

Podczas przeglądania połów był szybko jasne, że Elena miała zarówno coraz większą rybę. Sam przez ważką leszcza była ocena ciężar na stronie Eleny. Chociaż Frank właśnie rozpoczął od szybkiej utraty liderem na początku karmienia więcej ryb, ale do czasu włożyli ryby na larw komarów w postaci żywności i zwrócił się do pokoju Eleny. Dla Bloodworms ryby są nie tylko gratką znany jako naturalnej żywności, a zatem jest raczej traktowane jako grub lub pinki.


Jednak ilość i jakość połowów Eleny nie jest już podejście

Z pewnością można zobaczyć w tym sprawozdaniu, catchability z larw komarów. Niemniej jednak, jest więcej zastrzeżeń co do komara larwy. Z pewnością jest to problem, którego nie można kupić w każdym Anioła dealera larwa komara. Z drugiej strony, komar larwa nie jest tani do zakupu. Istnieje również absurdalne uprzedzenia, które mogą zaszkodzić? Wody larw komarów lub dotknąć ryby po zjedzeniu larw komarów żadne inne przynęty więcej. Poniżej chcemy przejść przez te problemy i dziedziczenia uprzedzeń.

Zamówienia:
Istnieje kilka rozwiązań. Dyskusja Wystarczy się ze sprzedawcą i zapytać, czy może on dostać się larwy komarów. Najlepsze co możesz zrobić z niektórymi ludźmi o podobnych poglądach razem i zamówić większą ilość, cena jest nieco tańsze. Nie oferuje możliwość zamówienia swój sklep komary, można kupić w sklepach zoologicznych głównie Bloodwormy (są pokarmem dla ryb ozdobnych), lub zamówić larwy komara w Internecie. Pod http://www.stipp-profi.de oferuje Herdlitschke z Ralf, jednego z najlepszych niemiecki wędkarz latania, larw na sprzedaż. Ponownie, to wskazane jest, aby obciążenie w grupie komarów w celu zminimalizowania kosztów wysyłki na osobę.

Koszt:
Elena ma na przepływ około 150 gramów wymaga małe larwy komara, doprowadziło to do gelt około 75 dużych komarów. Łącznie koszty te, zarówno małych jak i dużych komarów około 5 €. Dodawanie do podszewki i przynęty Frank, jeden na pewno jest w równej wysokości. Co pozostaje są koszty przesyłki, gdy można zamówić online. Do tego należy również stworzyć małą zamówień grupy razem.

Implikacje dla wody:
Komara larwy są naturalnymi ofiarami rodzimych ryb i dlatego nie są szkodliwe dla ryb i wodnych. Sukces podczas łowienia z larw komarów jest często największą przeszkodą w ich wykorzystaniu. To jest po prostu błędne przekonanie, że ryby po połowów z larwy ochotki są złapać więcej z żadną inną przynętę. Ryby jeść żywności, które są dostępne. Komara larwy są zjadane, ryby odebrać naturalnie robaki, kółka i robaki jak przynęta.


Ryby mają larw komarów jako przynęta natychmiast akceptowane i rejestrowane chciwy

Teraz kilka słów na temat ryb. Uważamy, że sukces sesji byłby jeszcze większy, jeśli można połączyć obie strategie żywności razem. Przynętę wpływ pasz w żywieniu startu w połączeniu z atrakcyjną długoterminowego wpływu larw komarów na pewno nie ujawniło jeszcze lepszy wynik. Podczas próby larw komarów, warto ….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s