Matthias Weigang pełen entuzjazmu i zaufania

Koniec stycznia zaczynam z Matthiasem Weigang na drodze do Ketzin rybackiej. W Brandenburgii, wciąż trzymać się haczyków rybackich i bardziej osobiście w Jana Małeckiego. Matthias nadal potrzebują przepustkę dzień dla Havla. Tor w Ketzin OT Gutenpaaren jest teraz już przez pręty roli Tubertini społeczności rybackich w roku 2011, rozpoczęła się tutaj, uczestnicy wagi do 44 kg. Jednak wydarzenie to miało miejsce w lecie tak, byłem też ciekaw, jak zareaguje teraz ryba w zimie. Pogoda tutaj w Brandenburgii, koniec stycznia jest łagodny – ale mamy co najmniej 5 ° C.

Ponieważ zmiana Matthias do wędkarskiego Max dużo kręci. To tu pracuje pełną parą do nowego sezonu przynieść prawdziwe innowacje na rynek. Matthias sam jest podekscytowany pracy rozwoju można się spodziewać pod koniec wędkarza. To nie będzie produkty życia, na pewno już.

Przybywszy do wody i pierwszą rzeczą zrobić Matthias małą rundę na torze razem, że to twój pierwszy raz tutaj w Havel. Słowa z samochodu “Ty jest dużo wody, to jest cool” być kontynuowane od tego “tutaj, nie może być koniec jeszcze ryby.”

Die Strecke in Ketzin, OT Gutenpaaren
Tor w Ketzin OT Gutenpaaren

Głównym celem naszego obecnego badania będą na nowej serii feederowego firma Tubertini / Fishing Tackle Max. W nowym sezonie, trzy nowe feedery wykonane są z najwyższej klasy w tym czasie. Pręty są oznaczone różnymi ciężarami odlewania i długościach różnych. Najpierw ciężki 4,20 m powiązane, a po drugie, w średnio ciężkich 3,90 m i trzeci podajnik średniej 3,60 m. W późniejszej dostawy różne wskazówki będą włączone, oczywiście, wszystkie wskazówki będą dostępne oddzielnie. W ramach używamy starego wzmocnioną Tubertini Vertigo 5500-sze

Futter trocken
Mastermix

Jak żywności używamy pozycję na koniec fazy rozwojowej Fishing Tackle Max “Master Mix”, stworzył tu złożony z wysokiej jakości jeden posiłek na receptę Matthias Weigang. Dużo nie może się nie udać tam.

Die Montage
Montowanie

Matthias opłata mnie mieszanie pasz, “w żadnym razie nie jako wet jako pręta meczu” Słyszę go zadzwonić kilka razy, podczas gdy on przynosi Seitenarmmontagen z 40g koszu na prętach. Dla mnie nie dotknął sporo tysięcy kilogramów podszewki, jest to pierwszy raz, kiedy łowić z Feederute, nie mówiąc już karmić hätte.Die dotknął dla podajnika dlatego nawilżania ostatni I niech wolą zrobić to sam.

Pierwszy czas oznacza łowienie Feeder do mnie w ciągu pierwszych miotów najpierw przyzwyczaić się nieznanego urządzenia. Matthias pokazuje mi technikę rzucania, robię trochę rzuca, tak trudne, jak to nie pręty.

Dobrze jest szczęście początkującego, że w moich pierwszych wobbles końcówki, więc nie można oszacować dokładnie, kiedy właściwy moment, aby zatrzymać, oczywiście. Pierwsze dwie próby oczywiście udać się w przestrzeń. Wszystkie dobre rzeczy chodzą trójkami, bo w trzeciej próbie leszcz pierwszy.

Der Drill
Kolejny kęs Matthias Weigang – Pokaz slajdów –

Również specjaliści w dziedzinie podajnika zaczyna swój pierwszy leszcz nad rzeką Havel. “Co robisz tutaj w lecie, kiedy można złapać te ryby już w zimie,” Słyszałem, jak mówił znowu i znowu. W końcu, Matthias kontynuuje jego doświadczenia i klasy poprzez czyste. Zaczyna się w 4 godziny 20 leszcz, a mam trzy w sieci. Rózgą meczu bym złapał jeden lub dwa więcej.

Ein super Ergebnis für einen kalten Januartag. Matthias Weigang und Johannes Böhm
Świetny wynik na zimne dni stycznia br. Matthias Weigang i Jan Boehm

Matthias Weigang i Fishing Tackle Max posiadają tutaj na weekend 09.06-10.06.2012 feederowego rybackiej sprzęgło. Przetarg na tym i na innych wybitnych wydarzeń i innych interesujących nowości można znaleźć

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s