Miniboilies – Czy to jest coś większego?

Robaki, robaki, kółka, a może kukurydza, są przynętą którą z reguły ustawić duży grube ryby w naszych wodach. Że jest inny sposób, by pokazać nam nasze holenderskich sąsiadów. W Holandii połowów z Miniboillies pelety i jest bardzo popularny. Preston przedstawiciele Andree Luke był na jego wizyt w Holandii zajmuje dużo holenderskiej wiedzy i testowania to teraz na naszych lokalnych wód.

Spotkaliśmy się z Andree w małym jeziorem w mieście Brema, nie może Andree w ostatnich tygodniach przechytrzyć Miniboillies pelet i niektóre ładne leszcze. Jest środek czerwca i zdecydowaliśmy się łowić sesji, który jest w godzinach wieczornych.


Typowy Vereinsee to nasze badania wody

Wędkowanie z Miniboillies, granulek i mączki rybnej w podajniku metoda podawania jest stosunkowo nieznane w Niemczech i od tego czasu już powstaje pytanie, co jest takiego specjalnego w tego typu połowów. Cóż, przede wszystkim z tego typu wędkarstwa, więc ryby z Miniboillies, granulek i mączki rybnej, złowione znacznie mniej ale większe ryby. Szczególnie odpowiednie są połowów płytkie wody o maksymalnej głębokości 3m. Wody są głębsze, więc można dostać się przez niski stopień wiązania z mączki rybnej, problemów, które koncentruje się na podstawowych artykułów spożywczych, aby uzyskać. To również nie każda woda nadaje się do krótkotrwałego sukcesu z mączki rybnej i pelety być. Tutaj jest to, aby spróbować i przetestować ponownie. Po znalezieniu ciała wody, więc można przynieść tego typu momentach magicznych anioł, w szczególności w odniesieniu do wielkości ryby. Andree udało się złapać na tych wodach przez około 3 tygodnie leszczyka około 8 funtów. Kiedy słodkie pasze i pręt mecz, ryby są zazwyczaj nie większe niż 1,5 kg. Ryba nad 4 funtów, nigdy nie widział w tych wodach. Ale kiedy miał 8 funtowe w Nets był Andree był przekonany o catchability tej metody.

Jednak wracamy do ryby dzień i krótko spojrzeć na odpowiednie urządzenie, żywności i przynęty. Na ogonie Andree podnosi podajnika Excel z domu w Preston 3,75 m długości. Idealna wędka do łowienia podajnik metoda powinna mieć gładką akcję i dynamiczne Pierwsze loty z dużych ryb parry / może wchłonąć.

Die Exel Feeder von Preston
Feeder Exel z Preston – Preston top model jest idealny dla denMethodfeeder

Kołowrót z wielkością sznurku monofilament 3000-4000 z 0,20 mm do 0,25 mm grubości uzupełnia Tackle porównywania. Rod Feeder i żyłka – dla wielu wędkarzy do siebie pasują więcej, ale z plecionką wykrywanie ukąszenie jest nadal znacznie lepiej. Odpowiedź na to jest, do połowów metodą z podajnika głównie Selbsthakmontage. Stosując tę ​​metodę kęsem przez nie pokazuje wstępny szarpnięcie na szczytówki, ale przez silne pociągnięcie całego ogona. Ten powinien zawsze wolą mieć pod ręką, aby nie stracić w głębi beangelten wód.

Tackle zum Feederfischen
Zestaw do połowu metodą feeder podajnika

Na temat “zespołu selbsthakende” Jesteśmy równi przybył ustalenia podajnika metody. Istnieją dwie wersje podajnika Metoda. Ponieważ jest najpierw wolne działa podajnik, która jest przewidziana w niektórych wodach Brytanii i z drugiej strony, czas podajnika Metoda. Takie korzystnie , może być z nim jednak tradycyjna metoda podajników, więc metoda selbsthakende łowić doskonale.

ein Durchlauffeeder und der fixed Feeder
Pozostawił przechodzą podajnika podajnika stacjonarnej

Koniec kabla włókien elementarnych jest podłączony do zasilacza głównego metody. Rig jest zapętlony karabinu, w którym jest połączony z wydrążonym w podajniku gumy metody. Ten Hollow służy jako amortyzatory do oczekiwanych ucieczek wściekłych nośnych bagażnika.

Dojdziemy do platformy. Podajnik ten sposób jest zazwyczaj bardzo krótki, a mianowicie 10cm na silnym wielkości haka 14 do 20-platformie. Typowy ryb z podajnika metody jest użycie osadu lub wstęgę włosów na platformie. Na zmienność włosy na lidera Andree zdecydowała dzisiaj i działa poprzez gotowego haka złożony przez Korum.

Fertig gebundene Haus dem Hause Korum
Zakończeniu związany House The House Korum – wyposażony w Quick Stop

RSS: Andree miesza mieszankę z serii Super zgniatanie Sonusbaits. To jest część Super Green i Super Crush Crush ciemny. Zwilżania paszy, która jest oparta na mączce rybnej nie jest łatwe, a powodem jest ogromna ilość wody pochłania mączki rybnej.

Futter aus der Serie Supercrush von Sonusbaits
Pasze z serii Sonusbaits Supercrush

To okazało się nawilżyć jedzenie, co najmniej trzy razy. Zdecydowanie największą ilość wody dodaje się do pierwszego biegu. Możesz przygotować jedzenie na wieczór przed ryb. To zmienia rodzaj paszy, ponieważ mączka rybna niezawierające rosnąco / aktywne cząstki i jest bardzo pasywny. W normalnym, pasz słodkie, czarna część jest zazwyczaj dominującą częścią, i daje jedzenie odpowiedni ciemny kolor. Inaczej jest jednak w produktach Supercrush, bo tu jest zielony kolor przez wyraźnie. Na początku łowienia musimy kontrolować małą kulkę wrzucono do wody zasilającej w pobliżu brzegu, piłka zerwała bardzo szybko (w odniesieniu głębszych wodach) i stworzył wokół pięknej chmurze.

Das fertig angerührte Futter mit der intensiven, grünen Färbung
Wykończone kolejce mieszany z intensywnym zielonym kolorze

Przynęta: Tutaj Andree licząc na Sonusbaits Miniboillies od domu. W Miniboillies mają słodki zapach. Na dzisiejszej sesji używa modeli 8mm z następujących smakach: ananas, White Chocolate, i Tutti Frutti. Jeżeli ryby układać na miękkim przynęty, która jest bliżej w smaku do jedzenia, więc rybną wyrównuje Andree na miękkich granulek w 8mm. W celu “bezpieczne” iść, Andree ma tradycyjnych przynęt w tableau przynętę, mianowicie Pinki, larwa i pudru.

Das Ködertabelau
Ködertabelau z Miniboilies, granulki i pasz

Podczas połowów z podajnikiem metoda, to wyjaśnić kilka rzeczy. Po wysunięciu podajnika Metoda, który jest umieszczony bez dalszych działań na rolce rybackiego reszty pręta. Kabel jest w przeciwieństwie do tradycyjnego łowienia Feeder, ledwo stronniczy, przewód zależy raczej luźny dół. Następnie wykonuje się kęs, ważne jest, aby nie umieszczać Stop, ponieważ już ryby przez hak zawiesza się z podajnika metody. Zazwyczaj ogona jest odwrócił energicznie wówczas to zwiększenie pręt uważnie skontaktować z ryb.

die Spitze ist sehr leicht vorgespannt
Dobrze widzieć czubek jest stronniczy tylko nieznacznie

Tyle na temat teorii, ale teraz praktyka. Podczas połowów z mączki rybnej i podajnika metody, często trwa to trochę dłużej, aż ryba jest dostosowany do miejsca karmienia. Na ogół stosuje się przed ryba jest też mieć świadomość, że podczas połowów podajnik metody można oczekiwać żadnego wybrzuszenia Keepnet lecz kopie wzór wody wybrał jako cel, a to jest “Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają” . Początkowo ciągnie Andree jeden kulek o smaku ananasa na włosy. Wkłada igłę QUICKSTOP do gumy podręczniku Rigs Hair Stop. Miniboillies Potem igłę na gwint, a następnie wrzuca ją na włosy.


Krok 1 – Wprowadzić igłę do Quick Stop

Część 1 Anköderns byłaby traktowana tak. Tam teraz następuje napełnienie podajnika metody. W tym celu potrzebny jest sposób i podajnika odpowiedniej formie. Kodem kolorów widać z względną łatwością, która pasuje do którego Mould podajnik. Andree na początku ustawia się w postaci przynęty, a następnie zaczyna wypełniać się żywności. Formy po napełnieniu Andree podajnika wciśnięty do formy. Teraz zwraca się do Andree formy i naciska powiązanego z odpowiednim przycisku na formularzu. Zakończ podajnik metoda jest gdzie przynęta jest teraz doskonale zintegrowane.

Befüllen
Etap 1 – Miniboilies jest umieszczana w formie

Andree wyrzuca przynętę i stawia wędkę w uchwycie, drążek obsługiwać zawsze w zasięgu ręki. Podczas oczekiwania na pierwszy gryz, mamy dostrzec nowy, innowacyjny pomysł z Preston. Andree ma nową Carryall, który jedzie przez Tackle Potworów nazwa i pokrowiec na akcesoria! Torebka jest podzielone na trzy oddzielne worki. Worki te mogą być składane w ciągu snazzy projektowania, a następnie transportować compact. Oczywiście, ta torba jest dobrym rozwiązaniem problemów wielu wędkarzy.

Accessory Bag
Posiada innowacyjną koncepcję – Tackle Potwór i Accessory Bag

Powrót do połowów. To pokazuje po raz kolejny, teoria i praktyka podczas połowów są często dwa różne bracia. Dziś jest tak, że ryby wydają się bardzo szybko do miejsca karmienia i to tylko około pół godziny, aż górny podajnik jest najpierw odwrócił się energicznie. Andree było rutynowe, i bardzo cicho, skontaktuj się z ryb i wiercone ryby powoli w kierunku bramki. Przeciwko Nets następnie pokazał ładny leszcz około 3 funtów, to naprawdę dobry start.


Ryby No.1 ładny leszcz klasy 3 + funtów

Następnych kilka minut minęło bez innej ukąszenia, test Andree jeśli mniejsze ryby są na miejscu. W tym celu, zmienił platformę i używa hak na którym bezpośrednio przynętą robaki. Ale nawet na tych przynęt Najpierw nie gryzie, wydaje się, że ryby nie są karmione nastrój. Kolejne 20 minut później, powraca Andree na statywie włosy i przynęt tam teraz do osadu, to wciąga jak Andree Boilie na igły, a następnie wypycha osadu na włosach.


Andree zawsze zaopatrzyć niewielką stratę na selbstgeundenen hakiem

Wypełniony podajnika, a następnie off do sądu żywności z przynętą. Wkrótce po przejściu na przynętę pelet następny kęs jest sygnalizowane energicznym ruchem szczytówki wobec ryb. Andree nadal nerwy pod kontrolą i powoli na kontakt z rybami, zły lot wskazuje na innej dobrej ryby, tak że Andree się podczas wiercenia zajmuje trochę czasu. Przeciwko Nets to ryba do 2,5 kg na pierwszy plan, ale wygląd tego właśnie odbyła tarła dość poobijany i za kilka tygodni, na pewno dużo będzie ważyć około 3 funtów.

Der Fisch des Tages, eine etwas ramponierte Laichbrasse
Ostatnia ryba dnia, nieco poobijany leszcz tarło

Na ustach ryb widać było, że był na oferowanej żywności i otrzymała tam. Hak wisiał idealnie w wardze ryb i było litej skale, ponad obrazem vertraueneinflössendes.

Perfekt gehakt durch den Fixed Feeder
Hooked doskonale przez Fixed podajnika

Zachęceni sukcesem Andree zwabił znowu do osadu i wyrzucił do miejsca karmienia. W ciągu kilku minut byliśmy w stanie wyjaśnić zwiększonej aktywności małych ryb przy powierzchni, nasz koniec ogona, jednak pozostał spokojny. Po kilku zmianach bardziej bez ukąszenia przynęty, zdecydowaliśmy się spakować nasze rzeczy. Czas był już daleko zaawansowane, a to było jeszcze na 1,5 godziny podróż do domu.

der letzte Auswurf
Końcowy zrzut do zmierzchu

Ryba była ciekawa i myślę, że szczególnie w wodach o nieproporcjonalnej liczby małych ryb łowić kulek lub granulek jest bardzo interesujący i produktywny sposób można przechytrzyć często obecne, ale nie być złapany duże leszcze i karpie. Żerują na bazie mączki rybnej należy testowany na żadnej wody, ponieważ jest to, gdzie wielu karpiarzy podróżujesz, to jest obiecujące, to w kanale, ale w zasadzie zgniecione kulki proteinowe. Nie wszystkie wody jest woda mączka rybna, ale warto próbować, zwłaszcza, gdy woda nie jest zbyt głęboka.

Tip top

Chcesz łowić kanały posiłek w głębokiej wodzie, lub z procy na mecz wędki, wędkarstwo, to wskazane jest, aby mieszać jedzenie z tradycyjnej żywności. W Anglii, mix z jednej części i jednej części Etang Sonusbaits Supercrush Greena prawdziwym hitem i przyniósł wiele dobrych rezultatów na zewnątrz. Ważne jest w tym przypadku, dwa pokarmy oddzielnie do mieszania, a następnie, gdy rozpoczęła mieszanie obu żywność dotknął anioł gotowy do siebie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s