Na kanale ze z Marco Beck – część 2

Marco już zbudował urządzenie, a jedzenie jest już prawie gotowy. Tylko dodać przynętę, a następnie chcemy zobaczyć to …

Podszewka rozkłada się bardzo szybko po włożeniu i daje niektóre z jego cząstek żywności, jak i larwy komar bezpłatny. Duża część paszy i larwy komara, jednak są pochowani pod Argile i nie zostanie zwolnione do czasu przepływu zmniejszył się nieznacznie od ziemi paszowego mieszaniny lub ryby są na paszę i zagęszczania w piłkę uczta. W teorii brzmi to bardzo dobry i powyższe wymogi są ​​spełnione do jedzenia. Zobaczmy jak to wygląda w praktyce.

Futterslide01 Futterslide02 Futterslide03 Futterslide04 Futterslide05 Futterslide06 Futterslide07

Jak jest jedzenie w teorii zachowuje …

Z powrotem z teorii do praktyki. Marco zwilżoną wkrótce po okładziny, wykładzina jest w ten sposób zakończona i gotowa do użycia. Aby rozpocząć podawanie go ustawia mieszaniny wsadowej do około 250 ml w małej larw komara. Po dodaniu punktów Marco larwy komarów z ciekawym faktem:

Mückenlarven01 Mückenlarven02 Mückenlarven03

Larwa komara angeköderte
Mückenzubereitung01 Mückenzubereitung02 Mückenzubereitung03 Mückenzubereitung04 Mückenzubereitung05 Mückenzubereitung06 Mückenzubereitung07 Mückenzubereitung08 Mückenzubereitung09 Mückenzubereitung10

Mosquito preparat larwy

Jakość larw komarów, i ogólnie przynęty.

Salon Marco larwy komara są bardzo ważne, co jest potwierdzone w skrócie. Mimo, że nie oddziela komarów, dosłownie czołga się w gazecie, w którym trzymane są komary. Komary Marcos są bardzo zwinne i niemal wyskoczyć z gazety. Marco przysięga przez komary z Belgii lub bardzo dobrych komary z Polski. Larw komarów z Ukrainy są na niego za duże i zbyt powolne. To on używa, jeśli w ogóle, tylko wtedy, gdy do połowu leszcza w. Aby mieć aktywny obszar karmienia przyjść do Marco tylko “belgijski” lub “dobrych Polaków” na podszewce. Podobna sytuacja jest z wielkim larw komarów na haku. Jako przykład, Marco pokazuje nam angeköderte larwy komarów. Larwy komarów ten wędrował nad jego mecz – po prostu niesamowite i można sobie wyobrazić, atrakcją ma taką przynętę na ryby w miejscu karmienia.
Przed Marco zaczyna się karmienia startowym, pytamy go o jego oczekiwań na dzisiejszym połowów. On mówi nam, że spodziewa się dużo, ale małych ryb. Różnorodność ryb w kanale jest duży. Główne ryby powinny płocie między 15 cm i max. Bądź 25cm. Leszcze białe znajdują się w rozmiarach od 100 do 150 gramów. Bonus ryby leszcz 250Gramm między 500 gramów i będzie przychodzić sporadyczne kawałek ryby 1 kg masy wcześniej.

Marco Marry nie ugrupowaniem, ale na wszystko jest na miejscu. Jednak przestrzeń rozwija się w czasie wędkowania, a tutaj jest to, aby być elastycznym i dostosowywać się do dominującego ryb.

Zacznij karmienie mieszać

Kulki pasza dla karmienia startowym

Marco zaczyna karmienia z 5 pomarańczy z mieszaniny gleby paszowego oraz odsetek 250ml komarów, oprócz Marco ma jeszcze jakieś kółka dodatek do paszy. Koła zawsze są dobrym dodatkiem do larw komarów, bo często się zdarza, ale lepiej ryby na karmienia.

Bezpośrednio po karmieniu startowym Marco zaczyna się od lekkiego modelu Szilard. Zespół jest orurowany 15cm leżącego. Z powodu łatwości montażu platformy jest całkowicie podnieść silnego hamowania kilkakrotnie, a najlepiej odbić na podłodze, a jego maksymalna atrakcyjne miejsca ryb. Pierwsze trzy zaspy następnie przyniósł ten sam 3 ryby. Oprócz małej dwóch batalion leszcza małego może być złapany przez około 70 gramów. Ryby rozwija się bardzo dobrze, a w następnym dryfu jest zrobione ciągły. Po pierwszych 5 minutach pytamy Marco jak on czeka na rozwój nowoczesnej połowów? On myśli, że można złapać 20 do 30 ryb w pierwszych 30 minutach i wielkość ryb będzie rozwijać pozytywnie w trakcie łowienia.

Po około 10 minut biorę szansę Marco zadać kolejne pytanie, które zawsze mnie poruszyła: W jakim promieniu ryby widziałem nasze jedzenie i przyciąga do tego miejsca? Marco uważa, że ​​ryby stają się świadomi naszego miejsca w promieniu 100m i skonsultować to teraz.

Gotowy-hook

Ponieważ jego czas jest krótki, Marco przysięga gotowych przywiązane haczyki z domu SENSAS

W tej wysokiej częstotliwości złowionych ryb teraz płaci Wybór materiału. Hook (model 3405) jest jak obiecał bardzo odporne na skręcanie i nie wykazuje żadnych oznak zmęczenia po ryby tak wiele. Z pewnością nie są łatwiejsze hak do komara rybackiej, ale 3405 jest idealnym kompromisem pomiędzy naturalnej sedymentacji i niezbędnej stabilności dla dużej liczby ryb.

Brasse01
Mały leszcz

W ciągu pierwszych 20 minut Marco rozpoczyna się bardzo dobrze na larwy ochotki 1-2. Najczęściej są to małe ukąszenie leszcze na końcu osad (1m za gastronomicznej). Marco postanawia na cięższe montażu w celu zmiany miejsca karmienia przeszukano, szuka większych ryb. Nawet z tego montażu, odpoczynku nieco opóźnione i silny, Marco dostaje natychmiast gryzie, ale teraz bezpośrednio na karmienia. Ryby nie są znacząco większe niż w tym czasie. Jednak po kilku minutach łowienia cięższymi montażu przepływ w kanale zmienił. Nawiasem mówiąc, jest to typowe i zależy od drogi wodnej i pracy zamków w kanałach Berlina. W tym przypadku, przepływ zmieniono słabo i 6 gramów strumienia w strumieniu 3 gramy. W tym strumieniu, słabsza catchability of cięższy montaż czytać po silne. Jednak najlepszymi wędkarze jak Marco zarejestrowany ten fakt bardzo szybko i wróci do lżejszej montażu, to jest natychmiast uda ponownie. Ta uwaga jest z pewnością punkt chcę też pisać na flagę do mnie, próbuję, ale często z małych montaży sukcesu do połowu ryb długo – to jest po prostu ważne, aby być psychicznie na piłkę.

Po około 30 minutach ukąszenia mogą zauważalnie i Marco postanawia zmienić jego Bebleiungsschema. Wyciąga swoją przewagę łańcuch na 7-Punktbebleiung, odległość od przewodów jest zawsze blisko stanowią dół. Ten Bebleiung jest bardzo aktywny i cieszyć się z ostrożnością, ponieważ Ukeleis są w wodzie, takich jak instalacja ta atakuje bezlitośnie.

Bebleiung

Powszechnie hodowane Bebleiung

Ponieważ nie spodziewamy Ukeleis w tym odcinku wody, w tym sezonie, Marco Bebleiung zmiany opisane powyżej i wabi dwa nowe larwy komarów. Natychmiast po pierwszym włożeniu, Szilard pojawił ponownie, bez wahania i innej ryby na haku. W tym przypadku, ładne Aland zaatakował larw komarów łapczywie. Również kolejne zadania przynieść przynętę ryb w prawie każdym dryfu.

Zmiana Bebleiung więc nie przegapić swój cel i daje pozornie “martwy” miejsca do życia. Istnieje ponad 45 minut i Marco był w stanie uchwycić znaczną liczbę ryb, że nie został w później. Jedzenie wydaje się być powodem do pracy, ponieważ chciał, Marco. Kanał był stopniowo uwalnia cząstki i larwy komara i trzymał ryby w łowisku. Ze względu na wysoki poziom połowów idzie Marco uważa, że ​​ogromna liczba ryb jest na boisku i łapczywie pochłania jedzenie.

Aland01

Piękne Aland można przygotowani na sprytne zagranie zmienił montażu

Po 45 minutach, to jest to czas na Marco do żywieniowego. I na pewno nie dość dużo wcześniej i zrzeka zmiany Bebleiungschemas. I poinformowały mojej myśli Marco i jeszcze raz przyjrzeć się dobrze przygotowany roztwór. Ponownego odżywiania jest zawsze bardzo delikatna kwestia i może ożywić nowe żerowiska, ale może także zniszczyć. Z tego powodu, Marco poławiać jedynie zmieniając zespół z czystym miejscu, dopóki nie ma się wrażenie, że ryby nie są już na boisku, dopóki nie karmi. Jednak ryby jest nadal na boisku i to nie tylko wędkarzy łowione z prawego skrzydła, dodatkowo wprowadzono jedzenie może straszyć ryby bardzo aktywny na boisku. To może prowadzić do reakcji łańcuchowej, która sprzedaje wszystkie ryby z placu. Brzmi to całkiem rozsądnie, bo jak sobie wyobrazić, że 100 ball food gram uderza środku rój jedzenia 70 gramów białego leszcz i krąp chciałbym być, chciałbym zrobić sobie, ale szybko się z kurzu. Poza tym momencie szoku, “zbyt wiele”, aby zostać wprowadzone do żywności problemu. To miejsce może być spowodowane Feeding Frenzy ryb zbyt nerwowy i chodzi o pływaków kręgowego, lub ryby mają czasu jeść w przynęt zmęczony i nie może znaleźć nasze przynęty haka. Od placu Marka najwyraźniej wyłowił, on ryzykuje karmienia i po. Tutaj Marco postanawia rzucanie piłki i nadzieje, że hałas paszy kulki z powrotem przyciąga ryby z pobliżu miejsca żerowania na nich. W tym celu, karmienie Cytryny Marco z feed-earth-komara mieszaniny.

Füttern

Marco kanały głównie stojąc – ruchy są płynne i precyzyjne tutaj

Po włożeniu pierwsze dwie piłki Marco poławiać więcej o łatwej instalacji i mogą być widoczne po około 2 minuty ryb obok. Teraz to już w krótkim odstępie czasu i Marco zaczyna się od łatwego montażu ryb na ryby. Karmienie ma oczywiście miał bardzo pozytywny wpływ na karmienia. Marco zarejestrowała to i rzuca 5 minut trzy cytryny na placu. Ze względu na pozytywną odpowiedź pierwszego żywieniowego Marco ma nadzieję przyciągnąć dalej karmienia większych okazów placu. Gdy zapytałem, jak on wyjdzie z tego pomysłu, mówi, że to założenie jest oparte na intuicji, a on z pewnością większe ryby w pobliżu.

Rotauge02 Aland02
Leszcz, krąp, płoć i ide znaleźć drogę do Marcos Nets

Ryby Marco kontynuować łatwej instalacji i uruchamia się w prawie każdym dryfu ryby. Ta gra idzie w następnych 15 minut i nadal radośnie leszcz, krąp, płoć i ide pomiędzy 50 a 120 gramów znaleźć drogę do Marcos Nets, gdzie dojeżdża pewno mniejsze okazy w ręku i nie potrzeba siatki. Marco dodaje do niej, która jest miękka, nawet ta działa bardzo ważne i około 50 g, to nie ryby problemem dla 8-lidera. Jednak urządzenie musi być poprawnie skonfigurowany na dojazdy na rękę, aby mieć prawdziwą oszczędność czasu, szczególną uwagę zwraca się tutaj do Marco gumce. Lekkie 0,6 mm elastyczna taśma nie jest całkiem idealne do dojazdów do strony. Ponieważ napięcie na 50 gramów ryb jest zbyt wysoko Marco ma wszelkie ryby i ryby głęboko anschwingenden odebrać – z pewnością nie do końca idealne. Marco powiedział mi, że on wciąż wolą łowić na 0,8 mm elastyczny w przypadku awarii, tutaj jest raczej Spartan design by Marco wydaje się “wreszcie” pomścić razy.

Brasse02
Te małe leszcze były nieco zbyt trudne do rozliczenia z Marcos 0.8mm gumką

15 minut po ponownego odżywiania Marco przechodzi do ciężkiego zespołu i wyrównuje je na duże ryby. Co to znaczy w prostym języku? Marco fishing teraz dwa robaki i stwarzać übertieft tak silne, że wszystkie zgryz Przewody w pełni opierać się na logice i ołowiu głównej pływa tylko 2-3 centymetrów nad ziemią.

Ukąszenia na tych “Zespół Big Fish” trwało trochę dłużej teraz. Marco “zaparkowane” podczas montażu prawie do karmienia i prowadzi się je bardzo łatwo, nawet odciągany do tyłu w stosunku do przepływu do karmienia. Marco zaproponował, w związku z tym, że duże ryby były w bezpośredniej bliskości stanowiska karmienia. A on okazał się jeszcze raz w prawo w swoim założeniu, ponieważ po około minutę poza wskazanym kęs.

Hakenköder

Marco przyznał to z bite od razu i 1,0 mm został przygotowany z gumy od ogona. Już w wiertarce widział, że miał nieco lepszą rybę do ogona. Na koniec wiertła stwierdzono na powierzchni leszcze 500 gramów klasy. Marco wykonane pod koniec ciśnienia wiertła na ryby, ale w końcu ciśnienie było prawdopodobnie zbyt wysokie i ryby ciął od tuż przed podbieraka. Hook siedział bardzo daleko do przodu w ustach, dodać do tego fakt, że leszcz znane są miękkie usta na wodach Berlina. Marco przynętą restart i ustawić ułożenia na karmienia, znacznie opóźniony jeszcze raz i nie trzeba było długo czekać na ukąszenia. Stanowią nurkowania i następnego ryb na haku. W tym przypadku, ładne płocie nie mógł oprzeć się dwa robaki i wylądował bezpiecznie. W ciągu następnej godziny Marco mogą łowić ryby ciągły. Food court może być aktywowany przez regularne żywieniowego ponownie, tylko wielkość ryby nie jest tak Marco chce.

Kescher Rotauge01
Food court można aktywować ponownie

Marco zatęża się przez cały czas i nadal elastycznie reagować na zmiany trasy. W tym przypadku jednak, nie zmieniły się znacząco i Marco może pyszny ryby na kanale. Po 2 godzinach, postanowił ustawić ryby, bo to już nie będzie trwać długo, aby złamać ciemność. Wspólnie przyjrzał łapacza, który był w Keepnet a wynik może być więcej niż świetnie.

Der Fang
Marco połowu ryb w ciągu dwóch godzin – do dumy

Prawie 60 Marco mogli łowić ryby w 2 godziny. Waga złowionych ryb może być około 4 kg, z pewnością więcej niż zadowalający rezultat tego pierwszego dnia roku 2009 bardzo zimno. Marco pokazał nam imponująco, że sukces można wcisnąć fishing w jakiejkolwiek formie. Stanowi wybór był, mówiąc delikatnie, najpierw bardzo dziwne i na początku myślałem, że to żart przez Marco. Podczas połowów się jednak pokazał, że wybór Marco był absolutnie prawdziwe, a wzory dopasowane idealnie pozuje z okoliczności na kanale. Spartan pojawił się w trakcie łowienia, niż tyle, ediglich silniejszy gumkę na Lolly zespole byłaby korzystna.

Das Futter
Podszewka z Marco pracował wielki

Przepis potrawy z Marco pracował wielki i jest z pewnością przepis, który działa pięknie w innych kanałach. Rodzaj umieścić na było dla mnie nowe i na pewno spróbować również, ale na jedzenie jednorodne – mixed powiedzieć dobre – wrażenie. Fakt ten został szczególnie wystrzelił na mnie, to jest jakość przynęty. Komara larwy, zarówno na jedzenie i na haku, miał jakości, że nie widziałem wcześniej. To małe błędy były w konstytucji, jak nigdy nie widziałem, nawet w oddzielnych komarów w niepodzielnym państwa.

Ergebnis

6 różnych gatunków może być przygotowani na sprytne zagranie Marco

Wiedza Marco z wędkowania jest prawie nieskończona, i mogłem podjąć wiele sugestii na temat połowów. Bardzo pomocne były wypowiedzi Marco, bo kiedy tylko masz szansę zadać najważniejsze wędkarzy tuż po akcji jego znaczenie? Zazwyczaj stoją kilka metrów za nim i nie wiem dokładnie, dlaczego wędkarz ma teraz po prostu się potem, albo dlaczego nie zrobił tego. Dla wszystkich zainteresowanych o informacji ciekawego: Marco otworzy szkołę rybacki w najbliższej przyszłości.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s