Ogrodnik Steve – Double Część Leam 1

Überschrift
Podwójne Leam odnosi się do kombinacji właściwości dwóch różnych rodzajów gleby. Jednym z nich jest zawsze albo szare gliny lub ProLiant Coller. Łącząc się z innym światem podejmowania waga Następnie pojawi się więź, która sprawia, że ciekawe taktyki pastewne:

 

Drennan Team England jest znany, aby przyciągnąć większą rybę poprzez stosowanie różnych taktyk ziem na zwierzęciu i wybrać. Na mistrzostwach świata w ciągu ostatnich 15 lat, taktyka podszewka grał z mieszaniny ziemi istotną rolę w wielu sukcesów zespołów. Więc kto może być lepiej dostosowane, aby nam to zbyt rzadko wykorzystywane blisko metoda, jako jeden z najbardziej udanych wędkarzy z tego zespołu … Ogrodnik Steve! Z dziewięciu tytułów mistrzowskich w konkurencji posiadacza zespołu rekord i jest uważany przez wielu międzynarodowych wędkarzy jak wędkarz z technicznie najbardziej doskonałym stylu połowów.

Ziemie są van – nie bomby z opóźnionym zapłonem!

Myślę, że istnieje wiele tajemnic do gliny, zwłaszcza wokół “LEAM podwójnym” brytyjskiego zespołu, gdy ryby z kombinacji ziemi i gliny z różnych właściwości, ale jest to po prostu sposób na czystą przynęty -. Bez dodatku do żywności – do na miejsce łowiska. cel należy zrobić różne właściwości różnych glebach i przewagi iły. jeden ma ersmal właściwości rozumiane w kategoriach spójności, chmury umiejętność, wagi i obciążenia przynęty, można zauważyć, że odpowiednia kombinacja tych właściwości musi prowadzić do sukcesu, to dwa najważniejsze aspekty są waga i wiążące.:

Erde

Ił, idealny van dla “Sensible” Cargo do transportu Gewäsergrund

Ziemie i gliny (od teraz gliny) mają wiele zalet jako transportu. Jedną z zalet jest to, że nie uszkodzić żywej przynęty, co oznacza, że ​​robaki, kółka, larwy i szczególnie larw komarów w rozszerzonym paszowego / gleby mieszaniny pozostają znacznie dłużej zwinny i żwawy. Rozcieńczenie paszy z gliny jest wartość odżywcza w dół, tak, że ryba nie tylko być nasycone. Glinki stosowano sam nie miał wpływu na ich własne lub pociąg do ryb, można zobaczyć z chmur tworzących efekt i “fale dźwiękowe” przez anuluje piłki paszowych z., Atrakcyjność Lehmballs transportowane są przynęty, a to ważne jest, aby zawsze pamiętać! Ceglana jest szczególnie “silny”, gdy linia jest znacznie połowów i jest w wysokiej Befütterungsdruck. Dla wielu, zwłaszcza rybołówstwo jest międzynarodowa trasa, a więc każdego obszaru połowowego do 5 razy poławiać do rzeczywistej konkurencji na weekend! Jeśli nowa trasa połowów, ryby jeść wprowadzony wyściółki podstawy mąk i cząstkami i reaguje na wprowadzone paszy. Po 2. 3 i Poprzez zachowanie karmienia ryb zmienia już widoczne, ponieważ zaczynają się do skoku na żywej przynęty, przynęty podczas leży ignorowane. Na 5. Przez ryby następnie jeść niemal wyłącznie przynęty tak, że karmienie żywą przynętą ma przewagę w Lehmbällen ponieważ strata liderem następnie przechodzi z żywą przynętą bez ryb są nasączone dodatkowej paszy.

Możliwość korzystania z gliny w ciągu wielu godzin, aby kontrolowanej ilości przynęty bajki – nie ma cudowne leki. Istnieje cienka granica między gliny dać swoje przynęty w rozsądnym czasie i gliny, przez spoiwa za dużo, jak kula do kręgli leżącego nieruchomo. Jak powiedziałem, nie ma cudownego lekarstwa, ale to powinno działać intensywnie ze składnikami! Gliny ma przynieść przynętę szybko do karmienia i nie ulegają powolnemu. Steve będzie później wyjaśnić, jak ryby reagują na wstrzyknięto kulki i jak długo pozostają na karmienia. To nie zależy tak bardzo, że wspólnie, jak rozpada gliny, ale ile są zawarte w piłkę przynęty i jak się zachowują w glinie. Ważne jest, na początku tego artykułu, aby zrozumieć, że glina jest tylko nasz van do naszej przynęty nie, mistyczne, biochemiczne bomba zegarowa!

Budulcem

Szary gliny jest glina, proszek, który jest bardzo blisko w swojej konsystencji. Szara glina jest silny środek wiążący, jeśli miesza się z wilgotnej gliny. Ważne jest, aby korzystać z “prawa” według Steve szara glina i glina jest tylko na prawo od “ProLiant A Collera” SENSAS firmy. Odnosi się gliniasta wzdłuż aż do ziemi. Osiąga się to poprzez jej drobne cząstki. Te drobne cząstki wiążące Grubsze cząstki innych ziem i glinki. Widać to, kiedy zaczniesz mieszać szary podziemie Lahem. Początkowo niektóre z grubszych cząstek ziemi, będzie związane szarej gliny na małe “kawałki” wystarczy szare gliny wprowadzone, więc możesz tworzyć kanały bramki -., Klej posiada grubsze grudki następnie jako rodzaj rozpuszczalnych w wodzie bele kleju razem.

Steves auswahl

Kolejną pozytywną cechą szarej gliny jest waga. Torba jednego kilograma Coller ProLiant jest znacznie mniejszy niż, powiedzmy, jednego worka kg żywności lub torby Terre de Sommą. Szare gliny charakteryzuje jej struktura jest bardzo zwarta, a zatem ma dużą wagę. Więc to pomaga wiązać nie tylko ziemię, ale nadal przynosi dodatkowy dodatkowy ciężar. Steve nigdy stosunek szarym glina ziemi wynosi, ale zmieniono rodzaj drugiego ziemi zgodnie z warunkami wody. Aby dostosować ciężar jego mieszaniny, używa różnych właściwości Terre de Sommą, Terre de Rivere lub nawet śmieci usta Maulwurshügeln ziemi, który znajdzie swoje łowiska w najbliższej okolicy. Więc widać, że Steve raczej tylko trzyma mieszankę – to interesuje go więc tylko ilość przynęty, że chce przynieść na ziemię. Następujące grunty są wykorzystywane:

Terre de somme Terre de Somme
Ten doskonały ziemi ma swój początek w górnym obszarze Somme północnej Francji i Belgii. Terre de Somme jest wykorzystywany głównie w wodzie stojącej, ponieważ szybko rozpuszcza się i tworzy chmurę. Chmura ta nie jest droga, jeśli abbindet Terre de Somme z szarej gliny. Chmura glina wiąże cząstki tworzące Terre de Sommą, więc tworzenie się chmur jest zabezpieczony. Steve używa Terre de Somme w prawie całej wody stojącej. Kolor mieszaniny dostosowuje Steve dodaniem okładzin Zawodnicze dodatki do zanęt koloru SENSAS w suchej gliny. Zawodnicze dodatki do zanęt również traci właściwość wolkende z dodatkiem glinki szarym.

Terre-de-Riviere
Ziemia Rzeka jest ciężka ziemia zawiera wiele cząstek gliny. Z natury przepływu ziemia jest bez kleju. Aby poczuć masę przepływu ziemi, należy spojrzeć na 3 kg worek Terre de Sommą i 2 kg worek ziemi rzeki. Worki są jednakowej wielkości. To pokazuje, że przepływ ziemi około 50% cięższe niż Terre Sommą. Steve wykorzystuje przepływ jak ziemia w głębokich wodach szybko płynących. Z rzeki ziemia Steve zapewnia, że ​​piłka jedzenie spada prawie pionowo i ląduje na pożądanym karmienia.

Mole Ziemia
Steve nie boi się używać Mole ziemi, które znajdzie się w pobliżu linii do celu. Szczególnie w głębokiej, czystej wody używa jak lokalnej ziemi, ale jest to prawie zawsze jest tak, że ziemia jest podobna do ziemi na brzegu ścieżki. Kolejnym plusem jest, Ziemia Mole jest bezpłatna i nie wymaga drogie i nieporęczne do transportu w samochodzie. Zwłaszcza, jeśli jest długi czas podróży samochodem i zajmuje dużo ziemi, to jest fakt nie do przecenienia.

Przygotowanie podwójne LEAM

Der Mix

Prawidłowe relacje między ziemi i gliny szarej jest zawsze przestrzegać

I najważniejszym etapem przygotowania podwójnej LEAM jest odpowiednie stężenie – to:

4 kg do 500 gramów szarej gliny gleby

Będziemy później zastanowić się, jak zmienić właściwość LEAM dwuosobowych, na przykład, do przewozu więcej przynętę w piłkę. Na ogół jednak, ważne jest, aby zachować właściwą proporcję gleby do gliny. Jeśli odbiegają od tego wskaźnika, prawidłowa produkcja Double LEAM jest niemożliwe. Zwłaszcza jeśli zwiększenie udziału szarej gliny, oznacza to, że można utworzyć beli, które nie rozpuszcza.

 

Oto krótka lista potrzebnych przyborów:

 • wichtiges Werkzeug Dwa pojemniki mieszające
 • Madensieb
 • Potężny wkrętarka akumulatorowa
 • Futterquirl – Wersja “czystsze corner”
 • Rozpylacz
 • I wreszcie dobry przyjaciel, double Leam sprawia, że ​​najlepszy zestaw dla dwóch osób.

A tu teraz, punkt po punkcie, produkcja Double LEAM:

 1. Naciśnij gliny zmierzoną bezpośrednio z pakietu przez drobne sito, aby usunąć grube grudki.
 2. Podać zmierzoną szarej gliny do gliny i dobrze wymieszać trzepaczką.
 3. Teraz z drugiej osoby razem delikatnie zwilżyć mieszankę podczas gdy samej mieszaniny nieustannie miesza się z piany.
 4. Ustaw zaczepiany do mgły, jak to możliwe i mają w środku pojemnika. Ściany nie rozpylać bo inaczej glina tam się gromadzi.
 5. W wielu etapach i śmigać między jakimś kontroli konsystencji mieszanki, gdzie formst bele.
 6. Upewnij się, że spirale całej zawartości mieszane.
 7. Jeśli zauważysz, że glina gromadzi na brzegach, przerwać dopływ wody i poczekać, aż krawędzie zostały zmieszane z mieszanki lub mieszanie kolekcje na skraju z pozostałej mieszaniny.
 8. Przetestuj ponownie spójności.
 9. Jest bardzo cienka granica między idealne połączenie i błota gliniastej!

Mixing-Slide
Slideshow

Tutaj ponownie Główne punkty produkcji LEAM: Double
 • Dwie osoby są lepsze niż sam
 • Ustaw zaczepiany do mgły, jak to możliwe
 • Dążąc spray w centrum wiadra
 • Wymieszać krawędź ponownie i ponownie w mieszance
  • Nie nad WET! Jeśli mieszanka jest zbyt mokro raz, nie jest za późno, aby zapisać

Po tym trudnym proces mieszania Steve kontroli glinę jeszcze raz zanim eintütet tego. Steve często miesza większą ilość podwójne LEAM w garażu w domu i napełnia je do plastikowych worków do przechowywania go w suchym i chłodnym miejscu. Gliny Steve’a nie trzeba po dniu połowów, bierze z powrotem do domu z tobą i używać go w następnej sesji. Pod warunkiem, jeden uważa, przechowywanie gliny i umieścić go tak, aby nie zacząć się pocić w worku. Jak można “workach” Clay korzystać cały sezon, ale nie jest częścią zawarte w glinie może być “złe”.

Dodanie larw komarów

Steve przyniósł do naszego larw komara sesji, którą już odbył się na tydzień w domu w akwarium. Aby oddzielić Bloodwormy brał Terre de Somme. Steve ma swoje zdanie na temat larw komarów, ale nie używa go jako aktywnego larw komara podczas połowów z podwójnym LEAM. Agile larwy komara zniszczyć piłkę jedzenie zbyt szybko, a przez zbyt duży dywan z paszy i dlatego Marry Steve wolą coś “inaktywację” Bloodwormy i koncentruje swoją rybę na małym placu. Steve ale chciałby płoć, okoń i cedzaki (małe leszcze) wędkarstwo i dlatego koncentruje się na czymś więcej larw komara pasywnego gliny, które bardzo powoli, ale pozostawić ją bez przerwy. Generalnie można powiedzieć, że polski larwy komarów są bardziej aktywne, bardziej żywe larwy komara, rosyjski ręka raczej bierny.

joker encore
Szybki i prosty sposób, aby zmierzyć ilość przynęty
jest zastosowanie biegun kubków

Steve ze środków, takich jak ilość komarów paszowych, użył tego jako wielu Brytyjczyków do bieguna kubka. Na dzisiejszej sesji bierze 250ml małe larwy komara – to pełna PoleCup – rozpocząć karmienie. Komary mogą być formowane przez podwójne LEAM poważnych kulki kompaktowych, które mogą być obniżone dokładnie w początkowym karmienia.

Produkcja piłek premiowych

Bonusball01 Bonusball02 Bonusball03 Bonusball04 Bonusball05 Bonusball06
Slideshow pokazuje ponownie
Krok po kroku produkcję
kulki bonusowe

Aby utworzyć piłki, która jest szczególnie bogaty w przynęcie, Steve oddziela się małą ilość mieszaniny w oddzielnym pojemniku. W tej niewielkiej ilości Steve mieszane z około 100 ml małe larwy komarów. Aby wygenerować niezbędną moc wiążącą dla tej mieszanki jest Steve bardzo mała ilość (20-30 g) dodatkowy szary LEAM glina na dwuosobowy dodaje. Teraz w posiadaniu piłki od początku karmienia obok jednego z tych piłek premiowych, więc można wyraźnie zobaczyć różnicę w proporcji przynęty i kolor mix. Steve daje kulki bonusowe aby bez dodatkowej wody. Tylko wtedy, gdy glina stracił spowodowane pogody (słońce, wiatr) w wilgoci, dodaje brak Steve wilgoci dodał z rozpylacza. Odbywa się to jednak, przed dodaniem dodatkowych szarej gliny!

Filozofia Joker

Steve miała dużo czasu, aby wyjaśnić, jak podwójne Leam i jego prace filozofia dotycząca Joker, używa określone. “Jest Mißverständinis wielu wędkarzy, że podwójne Leam służy tylko jako przynęta na wiele po wodę. w konkursach, ale nie jest to ilość, która sprawia, że przynęta różnicę, ale zachowanie przynęty, gdy znajdują się one w wodzie, “mówi. Rzeczywiście, Steve nie pamiętał żadnej konkurencji, w ​​którym więcej 500 g były używane jako przynęty, mimo intensywnej międzynarodowe doświadczenie!

Więc jeśli to nie jest kwota Joker jest to, że robi różnicę, to dlaczego jest feed Joker w mniejszej skali tak skuteczne? Steve był jednym z kilku argumentów przekonujących o:

 • Taktyka opóźnienie. Globes opadają na dno, gdy rozpuszczają się stosunkowo szybko, szybciej niż większość wędkarzy myśleć. Pozostaje kupka ziemi w dole po lewej stronie, w formie piramidy soli … Wiesz, o co mi chodzi! Pod warunkiem, że przynęta w glinie nie są zbyt aktywne, niektóre będą natychmiast usuwane z powierzchni kuli, inni będą stopniowo uwalnia się, gdy piłka jest w sobie zbiega … a reszta będzie bez wątpienia ukryć pod małe stosy pozostałych. Steve jest przekonany, że ryby, takie jak płoć wysokiej jakości, nie są powyżej gliny, ponieważ widzą przynętę z ucieczki, ale dlatego, że spodziewać się w jednym z pali jeszcze więcej przynęty. “Wydaje się, instynktownie wiesz, że to coś więcej jest, niż to, co już widać na powierzchni stosu woli. Gdy Odpieniacze i leszcz, jest prawdopodobne, że zaczną dmuchać sterty jeszcze przynęty, aby wydobyć, tak że należy następnie przeładunku ponownie “, powiedział Steve. Po raz kolejny wyższość samej ziemi wydaje się wskazywać, ponieważ mogą one uwalniać przynętę rozłożone na pewien okres czasu, a tym samym zastrzeżenia zainteresowanie ryb dłużej niż w przypadku przynęty są wprowadzone jedynie w przypadku żywności. To wydaje się być ogólne przekonanie wśród wielu wędkarzy się nie zgadzam, że jedynym powodem, ziemia prace lepiej, ponieważ mają one przynęty żywe i świeże, jak sól nie jest obecna. To nie może być jedynym powodem, jak Steve rzeczywiście wykonywana. Wydaje się raczej, że jest wspierany przez ciężar ziemi przynęty na ziemi dłuższy. Ryby, które pływają o Pokój Leam piłki są zainteresowani tylko w jednym, i to nie ziemia, ale powoli ucieka żywe przynęty!
 • Futterball
  Puchar Polski jest niezbędnym narzędziem, jeśli chcesz stworzyć “hotspot”.

  Hot spot. Jednym z interesujących aspektów dotyczących wykorzystania ziemi jest, jak łatwo można zmieniać ilość przynęty w każdym spotkaniu. Dzięki zastosowaniu kulek przynęt i A bogatszych tyczkach mistrzostw, możliwe jest utworzenie hotspotów, ponieważ ciężar ziemi pozwala na bardzo precyzyjne osadzanie wysokiej koncentracji przynęty w każdym punkcie. Steve porównaniu go z użyciem podajnika sposobu, dzięki czemu można skutecznie umieścić przynętę na dokładnie określonym miejscu karmienia. Nawet jeśli ryby zaczynają odchodzić z obszaru podawania, można skorzystać z sytuacji przychylnie przez ryby w podajniku. Z normalnego pożywienia, które jest bardzo trudne do osiągnięcia, ponieważ jest to o wiele lżejsze i inaczej rozkłada jak Ziemia. W związku z tym, jest rozłożona na większej powierzchni (zwłaszcza przepływu), a nie w określonym miejscu rozpuszczenia.

Teraz w końcu dodaliśmy dwa filmy. Jesteś w specjalnym zimnej wody – zostały dodane akwarium. Folie dają wgląd w nawykach żywieniowych ryb i zapewniają bezpośrednie odniesienie tu do sekcji w tekście. Wideo po lewej stronie jest od pierwszych 10 minut karmienia, potem 2nd Film pokazany na prawo ostatnich 4 minut całkowitej 24 minut okresu karmienia. Przez 10 minut w środku przerwy było podczas filmowania brzmieniu. Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się tym, ponieważ jest to również pierwszy dla nas i mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku, aby móc opublikować więcej filmów w tym kierunku i mają na media center skonfigurować!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s