Ogrodnik Steve – Double Część Leam 2

Podwójne strategie Leam

Istnieją dwie różne strategie, jeśli chodzi o “Double Leam” użytkowania. Z jednej strony, możliwe jest, że dla tych Nachfüttern jednego na początku podawania paszy rybackiego skalę miejscu stosowania. Z drugiej strony możliwe jest również na początku od gliny i użyć do całej sesji. Oba taktyka będzie opisany bardziej szczegółowo w następujących pozycji poniżej:

Nachfüttern

Kiedy Nachfüttern “Double Leam” strategia jest najczęściej stosowany przez Brytyjczyków w międzynarodowym ryb. Steve, to było bardzo ważne, aby wskazać, że trzeba rozpoznać, jak ciało z wody w trakcie treningu w tygodniu poprzedzającym turniej zmienił. Musisz dowiedzieć się, gdzie i zwłaszcza gdy duże lub po prostu do Nachfüttern glina musi być wprowadzona. Przyznaje, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, i że po prostu dużo wody, ryby i ich gryzienie i karmienia zachowanie zależy. Zbiornik wodny o dużej powierzchni wody, takich jak jeziora, gdy ryba jest bardziej prawdopodobne, aby przejść z zewnątrz do żyłki, na przykład więcej objętościową tolerowane, jak na przykład, wąskie kanały, gdy do beangelnde sąd pokarmu dla ryb zawsze w pobliżu zostaje zwabiona. Steve powiedział już, że każdy spot połowów na koniec Pucharu Świata lub Europejskiego tygodniowe szkolenie Championship 5 wędkarzy rzucony na 5 dni szkolenia 5 Grundfuttermixe różne, z różnymi wynikami. Na początku obozu szkoleniowego, ryby zazwyczaj pozytywnie odpowiedzieć na podstawowe jedzenie, ale w ciągu tygodnia można zobaczyć często zdarza się, że wagi połowowe są mniejsze, co jest znakiem, że ryby są karmione podstawową dietę. To samo odnosi się do każdego z wodą pod wysokim ciśnieniem połowu. I to jest właśnie moment, kiedy Nachfüttern z “Double Leam” powinna stać się ważnym elementem strategii żywności.

Steve beim cuppen

Odnosi się to zwłaszcza w sezonach późnej jesieni przez zimę. Każdy z nas zapewne kiedykolwiek doświadczyłem Sitautionen, w którym ryby nie zareagowały na Nachfüttern z pasz objętościowych, zwłaszcza jesienią, gdy temperatura wody. Również w tym przypadku może być Nachfüttern z “Double Leam” korzyści, co prowadzi nas z powrotem do pierwszego zestawienia Steve’a na temat: “. Podwójne Leam jest środek transportu na żywą przynętę” Gdy warunki połowowe są trudne, trzeba skupić się na tym, co przyciąga ryby: … Żywca!

Pozwól nam teraz znowu razem z zaletami Nachfütterns dwuosobowy Leam:

Dokładność: Double Leam jest znacznie cięższe bele jak błonnik, który spada szybciej i bardziej bezpośrednio, tak, że możemy być pewni, łowić bezpośrednio powyżej lub na wyściełanym siedzeniu.

Powolne uwalnianie żywca: Jeśli Lehmballen określa, obejmuje on żywej przynęty (zwłaszcza larw komarów). Ich pożądania kuli w wodzie stopniowo larw komarów uwalniane odsetek ryby długo. Andres jest prawdziwe w wykorzystaniu żywności, która ma różne przyczyny: Składniki paszy na przykład są lżejsze i można myć się i odpłynąć lub wspiąć (w wodzie stojącej). Larw komarów, które znajdują się w paszy również często, przez sól zawartą w zagrożonych niebezpieczne pozostawić piłki tak szybko, jak to możliwe. Ostatecznie przerwy bele pastewne przeciwieństwie Lehmbällen na przykład na stronie.

Wybór: Nachfüttern z “Double Leam” wydaje się lepsze ryby do wyboru, zwłaszcza, jeśli ryby docelową są karaluchy. Ze względu na ich bezczynności tworzy mniej stresu na żerowisko, a nie cząstki żywności i schodzili na dół lub aborcji, a tym samym mniej przyciąga małe ryby, które rozprzestrzeniają się za pośrednictwem ich niepokojów ciekawość w zakresie karmienia, zniechęcając większych okazów.

Steve's Profilenormal Mix TIP TOP Stevie
W formowaniu Podwójne kulki Leam ważne jest, aby upewnić się, że będzie stanowić w rundzie jako możliwe irgends. Zapobiega to bele pod powierzchnią i wprowadzić rotację z zaspy karmienia miejsc. Sama opieka powinna być na piłkę od Polaków Cuppen Pucharu evince: spadać jeden kopie piłkę dokładnie od góry do sądu żywności i unika go w łuk z kubka. “Double Leam” Strategia skupia się na obszarze podawania ryb i dlatego ważne jest, aby wiedzieć na sto procent, gdzie piłka zatrzymuje się na jedzenie!

Zacznij karmienie

W Europie, wielu wędkarzy zna podwójną strategię Leam tylko jako metoda Nachfütterns. Steve jednak używane w wielu sytuacjach, Double Leam karmienia zarówno początek, jak i dla Nachfüttern. Podczas międzynarodowej rybołówstwo, ale to nie jest powszechne, a Steve używa podstawowy pokarm do karmienia i rozpocząć karmienie potem z podwójnym Leam.
Początek meczu z Podwójny początek Leam karmienia jest typowy sposób do paszy na larw komarów w stojących kanały wodne w języku angielskim oraz w miesiącach zimowych. To się często zdarza się w zimie, że zaczniesz od karmienia przez kilka godzin, i sprawia, że ​​nie trzeba nachfüttern. Kulek wyjdzie tyle atrakcji i wprowadzoną ilość przynęty wystarczającą na mecz trwające do 5 godzin. Tym razem po raz kolejny wyraźnie pokazuje, jak długo Podwójna strategia Leam pozwala zaprezentować przynętę do obszaru karmienia i udostępnienie go dla tych ryb atrakcyjny.

initial feed

Nasz start był karmienia składa się z czterech larw komarów osiągnąć podwójne kulki Leam który przechowuje Steve w linii prostej do drzewa na wyspie. Reszta z przynęty rozpoczęcia karmienia mniej żywo umieszczono w 11 do 1 orbicie zegara tak, że dywan zentrtaler połowowym wyniku.

Steve wyjaśnił, że nasze dzisiejsze wody są domem dla dużej liczby białych ryb, zwłaszcza odpieniacze i leszcze. Rybacki tutaj zwykle wygrał z ponad 25 kg odpieniacze, złowionych na pelet ekspandera. Jak w wielu innych jeziorach w okolicy mają granulki tutaj Supremacy ponosi konwencjonalnej przynęty, ponieważ ta metoda mogą być złapany, co ma łuski, a przed nami w Pływałem wodnych. Nikt używane Bloodworms Anglii do połowu innych gatunków ryb jak okonie i płocie, tak, że Steve był zainteresowany jak dominujący tutaj skimmer reagować na jego podejścia. Aby rozpocząć Steve karmiła około tuzina kul, z których cztery, jak już pisałam zostały przygotowane z dużą ilością larw komarów. Zostały one rozmieszczone w następujący sposób na stronie żywienia:

 1. Normalne kulki karmiono w lekkim łuku w odległości 11 m w torze o długości jednego metra. Ponieważ jesteśmy teraz tylko karmić niewielkiej odległości, to nie jest bardzo męczące, ale jeśli masz do pchania ciężkich Lehmbälle na odległość 14,5 m, to będzie to miało poważne fizyczne wyzwanie i wymaga trochę siły mięśni i stan dokładnie wykonać.
 2. Steve wziął żywych kul zakres przynęty i położył je delikatnie z prawej w środku utworu stworzonego wcześniej. To ma sens szukać widocznym miejscu na przeciwległym brzegu, o każdą piłkę dokładnie w tym samym miejscu, do kanalizacji. Tak więc wiemy dokładnie, gdzie bogaci wypełnione żywymi kulami przynęt i to jest ważne, aby uzyskać później w ukąszenia lepsze ryby w tym momencie.

Jak Steve spodziewał, miał nachfüttern po karmieniu startowym, z nowymi podwójnymi kulkami Leam, bo jak ukąszenia ustąpi. To dało tylko kilka luźnych rzucającego rozpraszać nad istniejącym dywanie do otrzymania odsetek od większych okoni i płoci pionowej. Trudno w to uwierzyć, że larwy komarów i kilka 350gr Caster trzymane ryby przez 4 godziny w Beißlaune.

fishfollow Jako dzień zaczął Steve przez całe ryby, i choć wiele z ryb były mniejsze niż byliby w takiej taktyce z granulek, to tylko złapał koniec sesji ryb jeszcze większa. Krytycznie skomentował Steve, że może być lepiej, nie tylko nachzufüttern czysta żywa przynęta, ale również byłby zwabiony Nachfüttern “podwójnego Leam” kulki zawiesia nawet więcej odpieniacza wagi. Steve był rozczarowany tym, że żadna z głównych płoć szukał miejsca karmienia. Wręcz przeciwnie, nawet oczekiwać, że karaluchy nie stanowią główną zdobycz, bo odpieniacze są zbyt szalony na pelet w ostatnich latach. Jak wynika z dzisiejszego badania wykazały również, że chociaż Odpieniacze zdobyły pelety miłosne, są wciąż stare dobre larwy komarów nie gardzi jako żywność. Steve wydawał się dość zaskoczony ogromnym zainteresowaniem odpieniacza od oferowanych Bloodworms i wzrosną w przyszłym ryb w tym stawie wyłożona objętość ponownie. Jak zawsze, nie zawiódł nas, ale kiedy przychodzi do połowu niektórych ryb dla kamery. Połów 7 kg w akwenie na pelet rzeczywiście wyższość, sprawia mu błyszczeć i nadal mamy:

Fang des Tages

Streszczenie

Steve ma dobre geschaffte sieciowemu jeden pełny skimmer, płocie i okonie do połowu na nasz aparat. Pokazał nam, jak idzie w kombinacji dwu i Leams nas tak, że skuteczny sposób karmić żywej przynęty na łowisku, bliżej. Główne obawy Steve są:

 • Należy zawsze stosować się do ustalonej proporcji szarej gliny i ziemi, bez względu na rodzaj podłoża używać. Jest to bardzo ważne, aby mieszanina nie zbyt dużej lub zbyt małej wiążące. Zawsze należy dotykać 4 grunt funtów z pół kilo gliny szarej.
 • Podczas wilgotnej, upewnij się, że podczas pracy z dużą trzepaczką i grzywny mister wody, więc mieszanka nie jest übernässt.

Jeśli przestrzegają tych podstawowych zasad, można dostosować tę mieszaninę gliny do wszystkich wód, w której łowić,!

Erdpartikel

SINGLE Leam:

Pojedyncze Leam jest dla wielu wędkarzy, że niektórzy są po prostu larwy komara podane w Terre de sommes lub Terre de Riviere i karmione. Poniżej opisano Steve’a, ale że są też inne opcje:

Larw komarów mieszać się z szarym gliny jest znana taktyka, zarówno w Wielkiej Brytanii i na kontynencie. Daje to bele paszy, która nie jest tak trudne, jak w zastosowaniu podwójnego Leam i nie spadnie tak szybko. Jeśli używa się tylko szare gliny, często nawet beli rozwiązania na drodze do ziemi, tak że technika ta może być stosowana w celu utworzenia przynęty dywan. To może insebsondere następnie wyświetlane użyteczne, jeśli ryby na mulistym dnem, w którym ciężkie podwójne Leam spadłby piłki. Pojedyncze Leam tylko jedną z możliwości jest wprowadzenie pewnej ilości przynęty szybko pasa żywności bez opóźnienia jest fakt, że tylko larw komarów na uwolnienie się od świata. Steve używa jednolitego Leam często płytkich wodach. Produkujemy pojedyncze piłki Leam jest rzeczywiście stosunkowo prosta:

 • Grauer Lehm 01 Przygotowanie beli pastewnych

  Zaczynasz z mniej larw komarów w małej misce

 • Rzucił ją z szarym gliny. Jedna możliwa procedura dość duży przewiewny
 • Teraz masz mieszane larw komarów i glina i szare wstawki nadal mogą dodać trochę gliny, gdy prawo spójności nie została osiągnięta.
 • Delikatnie bespränkeln wody tak, że szara glinka przyciąga
 • Kształtują delikatnie dociśnij teraz z garstką Joker balotów.

Gotowy produkt wygląda prawie jak czystej krwi robaki, ale szarej gliny, te są trzymane razem. Na lądzie, bele zachowa swój kształt na chwilę. Interesującą rzeczą jest teraz na szarym gliny woda penetrując larw komarów szybko oddziela i można karmić tyle stosunkowo larw komarów w szufladzie. Wadą stosowania, takie jak produkty Fix Joker (rodzaj szarej gliny) brak jest czynnika czasu, który posiada w wykorzystaniu Leams DoubleClick wyłożone przynęty, ponieważ wszystkie są tutaj widoczne z ryb i fressbar. The Single bele Leam można szybko wyciągnąć małe ryby na obszarze żywienia i nie w ten sposób odniósł się do oczywistej selektywności duże ryby, takie jak Double wariantów Leam. Jak każdy sukces wędkarzy pasuje Steve taktykę karmić potrzeby wody i warunki w szczególnym dniu.

Das Interview
Uruchomić wideo

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za to, że Steve nas ma głęboko w jego sztuczki i preparatów może wyglądać. Zwłaszcza w temacie dla wędkarza z Drennan Team England zastosowanie na arenie międzynarodowej, jako wiodących specjalistów. Kto by więc możemy lepiej wykonywać ten temat, jak najbardziej udanych wędkarzy międzynarodowy zespół – Dzięki, ogrodnik Steve!

Film pokazuje Dave Ewing w wywiadzie Steve Gardener bezpośrednio po sesji

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s