Stippers ulubione dziecko: Mittelland Canal

Wcześniej w tym tygodniu, ponownie cotygodniowe rytuały wśród wędkarzy, w zakresie, który był, gdzie i jak pomyślnie przeprowadzono. Przeważnie jest płynnie w następny weekend i porównuje taktyki, żywność, prognozy pogody oraz spodziewanej ryby.

Ale jeśli weźmiemy słowo “Midland Canal” w ustach, więc można czerpać głównie oszołomiony i przerażony szef wykrzyknik drżenie. Idąc jeszcze o krok dalej i pyta udane wędkarzy, co wiążą z Midland Canal (krótka MLK), następnie jedno doświadczenia, takie jak Marco Beck, że to może nie być bezwęzłowy autostrady. Wypełnianie betonem, a według wielu.

Patrząc na wyniki przedstawiono niektóre połowów MLK tak często zanurzać samą nazwę na pierwszych szeregach, w tym nazwy, które nie są rodzime na MLK. Zapominasz, to nie jest Günther Horler, który został pokazany na dwóch rybackich klubów, które są tam ryby nie.

Zespół Champions uczynił podróż i spotkałem się z trzech “miejscowych” na MLK spojrzeć na nich trochę o ramieniu, bo jakoś to musi być rzeczywiście droga do połowu ryb, nawet w tych trudnych wodach.

Canal Mittelland krzyże z jego długości 325,3 km, państw niemieckich z Saksonii-Anhalt, Dolnej Saksonii i Nadrenii Północnej-Westfalii. Jako przekierowania z Kanałem Dortmund-Ems, w końcu wpada do Elbe-Hawela w Hohenwarthe. Znany jest jako Federal Water Street i kto kiedykolwiek miał przyjemność łowić tam, kto wie, że z pewnością może przekazać 20 statków na godzinę na jednego. Trudne warunki tak, by złapać rybę. Jednak przy odrobinie umiejętności i wytrwałości można złapać przede wszystkim bardzo duże płocie, które często przekraczają kilogram znak.

Der Mittellandkanal – eher für Angler optisch reizvoll
Mittelland Canal – wizualnie bardziej atrakcyjna dla wędkarzy

To w połowie sierpnia słońce promieniuje reguły ich pełną moc i wszystkie ryby zostały złowione. Zespół Champions jest napędzany do wschodniej granicy Nadrenii Północnej-Westfalii, w pobliżu, lepiej znany na MLK MLK w Luebbecke ekspertów Udo Udo-Friedrichs Geers, Reiner “Husi” Husemeier i Olli Seidel podjęte. Wszystkie trzy wędkarze mają wystarczające doświadczenie i ryby kanału regularnie w MLK. Niektórzy mieszkańcy nawet powiedzieć, że Husi spędza więcej czasu na MLK, niż w domu.

Nasi eksperci przedstawiony kanał:
von links nach rechts: Olli, Husi und Udo
od lewej do prawej: Olli Husi i Udo

Wszystkie trzy z nas szczęśliwie mile widziane i są pewni, że jeden lub drugi karaluchy znajdzie swoją drogę do naszej siatki podbieraka dzisiaj. Wiadomo, że wiele dróg prowadzi do Rzymu, a każdy z nich ma swoją własną metodę trzech aby dostać się do ryb.

Von rechts nach links: Olli, Udo, Husi (fehlt auf dem Bild) beim Aufbau
Od lewej do prawej: Olli, Udo, Husi (nie na zdjęciu) w budowie

Nierzadko zdarza się słyszeć, żeby ryby na MLK jest to, że jeden miejsca czapkę na 13m i po prostu czeka, aż ryba płynie bonus i bierze przynętę. Na pytanie, co by utrzymać trzy z nich, śmialiśmy się i trzy zapewnił nas, że możemy wymyślić 5 różnych metod, aby ryby dziś.

 1. Skrócona na długim torze w około 12m
 2. Skrócona na krótkim torze w około 8m
 3. Dzięki do 18m bolonki
 4. Rózgą meczu i Zoomer po drugiej stronie kanału lub na 20m
 5. Skrócone “Ukeln”

Każdy z tych trzech miała dużo czasu, aby odpowiedzieć na żywność, zespołów i taktyki. Oto kilka zaobserwowano różnic, ale które dobrze pasują do odpowiednich taktyk. Zacznijmy od jedzenia:

Karmić

Husi zaznajomieni mieszanina

 • 1 kg Geers Clubmenâ Roach
 • 1 kg skimmer Geers Mix
 • 1 kg Geers Method Mix Skopex
 • Belgijska mąka chlebowa
 • Kolendra
 • Lacto czy wanilia
 • red mąka chlebowa
Futtermischung von Husi
Huşi za mix żywności

Husi więc odbiera żywność, która nie jest zbyt trudne, dobrą pracę na podstawie i przynęty jest wolne szybko. Belgijska mąki chleb daje przyjemny smak i czerwony chleb mąkę przeznaczoną do bodźca wzrokowego. Pasza jest mieszana w wigilię i poławiać lekko wilgotne. Husi wyjaśnia dalej, że on dotyka lżejszą mieszankę, ponieważ żywi się głównie małe sprasowane bele i bardziej opiera się na chmurze. Dlaczego ryby również nie ziemia, ale żwir, gdy silny wysyłki należy się spodziewać. To również przyciemnia nieco od jego mieszaniny, a także dodać trochę czerwony kolor dodatków zwiększających chmurę. Jak on siedzi na chmurce, pasza jest wprowadzana tylko przez Pucharze Polaków.

Husis nasses Futter
Husis wet feed

Olli, jednak jest przyczyną czegoś innego:

 • 2 kg Specjalne Dender Geers
 • 1 kg gliny
 • Geers Kruiden
 • red mąka chlebowa

Olli wyjaśnia, że ​​dotyka jego jedzenie w nocy, a także cuppt wszystko. Do niego jest ważne dla ryb dokładnego punktu zasilania, tak, że nie mało ryb zbyt rozproszone. On również poławiać bardziej zwartą i bardzo lepki kanał, bo chce, że nie każdy statek odkurzacze jego karmienia i pozostają grubsze cząstki są na boisku lub między kamieniami i ryby powinny być zachęcane do wyszukać ponownie. Ze względu na grubsze cząstki atrakcyjne dla większej płoci. Nawet mieszaninę Olli jest zaciemnione i dotknął w wigilię i wykonane wizualnie interesujące z czerwonych cząstek.

Ollis nasses Futter
Ollis wet feed

Udo przysięga starej szkoły i zrezygnować Cuppen. To dlatego, że potrzebuje więcej jedzenia, wędkarstwo i lepki i bogatszej mieszanki.

 • 2 kg Geers Clubmenâ Voorn czarny
 • 2 kg Srebrny Geers
 • 1 kg Geers Voorn
 • ½ Geers kg absolutnie ciemno
 • Geers Brasem
 • red mąka chlebowa
Udo's Futtermischung
Udo jest mieszanka żywności

Udo dotknął jego jedzenia również w wigilię i odstąpić od Husi na ziemi, jak to jest zdania, że ​​jedzenie na statku i tak nie może się odbyć w miejscu.

Udo's Futter im angelfertigen Zustand
Udo jest jedzenie w stanie Anglo-gotowego

Warto więc podsumować krótko: Każdy z trzech wędkarz ma inne podejście. Podczas Husi stawia na chmurę, która ryby głównie mniejsze, ale wielu odpowie, Udo i ryby Olli bardziej kompaktowy żywnościowej Olli tylko zwabić w więcej ryb.

Na pytanie o to, co ogólnie można ustawić dla ryb, ale trzy były w umowie. Głównym ryby jest wyraźnie płoć. Podszewka powinna być zaprojektowana z grubsza. Chociaż są leszcze w MLK, ale te nie są obfite i są raczej ryby bonus nie złapał. Najczęściej jest to kopie między 2 i 4 kg. Ponure również odgrywa bardzo ważną rolę. Chociaż nie ma masy, kiedy wchodzą one ze sobą, ale często przynoszą Ukeleis decydującą rama więcej na skali. Ponadto można łowić z gliny, larwy komarów i robaka Perch. Niestety, okonie nie są tak liczne i zależne od miejsca obecnej, tak że badanie nie ma sensu, ale nie zawsze może być opcja. Wskazówka czasami luźne przynęty, ponieważ nierzadko może być tak ide złapać, ale które zwykle mają mniejszy rozmiar. Na dzisiejszej sesji, będziemy ograniczać się do płoci, jest to, że ryby, ale naszym głównym dar rybacki.

Na jedzenie jesteśmy teraz otrzymał, ale wygląda dokładnie taktyki każdej jednostki i z których nasi Fotomontaż gatunków ryb?

Taktyka

Zaczynamy znowu od Husi. Jak on ryby na mniejsze ryby, Husi zaczyna nieco krótszy niż dwa pozostałe ryby i pierwsze pół godziny do około 7m. W tej sekcji kamieni nasypowych kanał rozciąga się około 14 m do kanału, kamieni z 12 metrów, ale zmniejszy ostro. Husi poławiać bezpośrednio na kamieniach, około 5 cm nad ziemią. Nie zawsze jest łatwo znaleźć bezpośredni niskie ustawienie, ponieważ poziom wody jest stale wahania. Dobrze jest obserwować poziom wody w budynku już, i znaleźć średnią i dalej badać. Kamienia lub nieco Mystic jako niski znaku (poziom maksymalny lub minimalny poziom) to pomoże ogromnie. Husi deklaruje, że będzie łowić z tej odległości około 20-30 minut, a jeśli nie ryby powinny regulować, jest częścią, i rozciąga się na około 8m. Wyjął sesję na całym zakresie od 7 m do około 12m od patrząc równie skuteczny jak żerowisk. Ale, podczas gdy on jest karmienie tylko jedną żerowiska, tak aby nie szerzyć kilka ryb. Jeśli ryby są płochliwe i ostrożne, że przełącza się na dłuższy tor. Jak żywi chmurę, można założyć, że po każdym statku jedzenie było zmyte, a tym samym, że nie ma 4 różne żerowisk na końcu połowu. Niewiele, ale systematycznie karmienie jest jego motto. Jeśli okaże się, na koniec połowów, ryby stały się zbyt ostrożne lub zbyt wiele cząsteczki rozmieszczone wiele statków, zmiany Husi do lekkiego pręta bolo i poławiane na około 18m. Wspomniał jednak, że nie zawsze jest, ale jeśli wysyłka nie jest zbyt silny, rod bolo może być atutem, ponieważ zwykle nie czekając na większe ryby i w ostatnich tygodniach i Hege fishing Husi mógł zawsze złapać rybę premii, podczas gdy inni wędkarze spędził ostatnią godzinę bez ryb.

Hanf schießen macht müde Rotaugen munter
Strzelaj konopie płoć perk męczy

Olli również zaczyna się zmniejszać, co stanowi 8-9m śledzić go. On również poławiać lekko nad ziemią, ponieważ zbyt wiele kamienie są na tym torze. Olli befüttert tylko ślad, a dopiero później, kiedy ryby się dalej, odległy torze. Wiele statków zniszczy stację żywienia na 12m zbyt szybko i zbyt dużo byś dystrybucji ryb, wyjaśnia Olli. Jeżeli po upływie 30-45 minut, żadna ryba nie wychodzą na krótkim zmianie ścieżki i dalej z New żywności doprowadza do 12 m nad kubka. Na 12m ryb Olli torów ale kłamie, bo powodów jest coś czyste i tylko kilka odizolowanych linia kamienie z toru. Ważne jest, aby znaleźć wyraźny dryf w długości do jednego metra. Chociaż wymaga to trochę więcej czasu, ale sukces będzie regulować szybko i po pewnym czasie wiesz gdzie Proppen wisi następnym razem i można szybko dostosować. Powinno tam być trudniejsze, w jego opinii, to warto po próbie dopasowania pręt. On dalej zwraca uwagę, że choć nie jest to łatwe do ryb z prętem meczu w kanale, ale przy odrobinie praktyki może przynieść bardzo ładne płocie. Olli również nie połowów z pręta meczu po drugiej stronie, ale jak Husi 20m dalej na torze o 4 Zoomer SSG. Początkowy karmienia składa się z czterech kul, a jedzenie jest regularnie uzupełniane. Ten Olli przysięga martwą przynętę, ponieważ chowają się w cegły i pobyt w ten sposób już na ryby ciekawego.

Udo również wygląda Olli. Krótszy początek, a później przejść do długiego toru, a przełowienia jak długo do przodu, jak to możliwe. Udo zaczyna się tutaj na 9m i również poławiać na ziemi. Jednak już po 20 minut na 12m torze powinny być ustawione nie obejmuje ryb. Już karmienia Udo wybiera 6 piłek, które są rzucane wszystko. Zarówno przednie jak i na zewnątrz, małe porcje, a następnie okresowo, w zależności od transportu, w terminie późniejszym. Udo jest zdania, że ​​ryby reagują na dźwięk popping, jak większość wędkarzy na MLK Kopfrute i nie przynieść własne jedzenie na rękę.

Tyle na taktykę, ale jest też inna charakterystyczna cecha MLK, shore.

Shore

Większość z nabrzeża MLK jest wyłożona pakowania kamienia. W pobliżu portów i obszarów przemysłowych są często piętrzą. Jednak w East Westfalii jest inny brzeg, który jest nazywany “bank jajko karton”. To bank jest stała do około 10m do kanału. Na około 11m będzie ostatecznie uzyskać niewielki depresji, dalej na zewnątrz robi się nieco strome ponownie. To nie ma sensu karmić na krótkich torów bele stałych, ponieważ będą się przetoczyć. Taktyka tutaj byłoby wyżywić luźne cząstki lekkie paszy i do 8m, następnie mocniejsze piłki łowić później na 11m w dolinie na większych ryb. Ale uważaj. Często brud lub oddziały zlokalizowane w dolinie, więc powinniśmy zostawić przed jego ułożenia przez kilka razy i oczyścić pion mieć gwałtowne przebudzenie, nie później.

Das Eierpappenufer in Ostwesfalen
Jaja w tekturowym Ostwesfalen brzegu

Zwróćmy się do zastosowanych podzespołów.

Poniedziałki

Które stanowią jeden wybiera to kwestia gustu. Czy dobrze cebula lub kształt jajka – dowolny kształt będzie złapać rybę. Uderzające było, że wszystkie trzy ryby wydrążony anteny. Udo powiedział nam, że powierzchnia jest wynikiem wielu wysyłki zawsze w ruchu i przynęty mogą być oferowane przez pokojowego anteny pustego i stanowią nie zejść z każdej fali, a tym samym jest bardziej stabilna w wodzie. Ponieważ zazwyczaj ryby leżące na 12m torze stanowią idzie na nie natychmiast, gdy rysy haka na wyciągnięcie ręki. Jednak pusta anteny nie jest tak wrażliwy, więc należy znaleźć złoty środek, jak drobnych awarii jednego z nich, anteny pusty. Na krótkim torze osiąga doskonałe anteny z włókna szklanego.

Praca w nieco bardziej szczegółowo na temat poszczególnych zespołów i zaczynać od Husi.

Husi wybiera stanowi wagę między 1,5 gr na krótkim torze i do 4gr z wydrążonego anteny długim torze. Na głównej linii, wybiera się 0,12 mm grubości ciąg i jego liderem jest pomiędzy 0,08 mm i 0,10 mm. Jak lubi łowić Bebleiung 2-punktowy, przemiał Sygnalizator do 2 x NO. 6 może być dlatego, że chce zaoferować ciche i uniknąć przynętę w górę iw dół rocker. Jak haku że faworyzuje dünndrähtigen 16er – 20er na 37cm lidera długi. On wybiera elastyczną opaskę z 0,08 mm, bo nie chce stracić duże ryby grzywny urządzenia.

Montagen
Poznan – Slideshow

Na pręcie bolo Łowi między 5gr i 8GR, ponownie na 0,12 linii głównej i sztuk 37 komora przednia z hakiem Bebleiung identycznym i identyczne.

Podobne olli wybiera swoją instalację.

Na krótkim torze z ułożenia i 1,5 gr na długie 3GR Trail i 4GR na 0,12 mm grubości przewodu głównego i sztuk 37 RIG, grubość 0,08 mm do 0,09 mm. Jak hakiem średnich silnym, długonogie 16er – 20er. Na krótkim torze wybiera 3-punktową Bebleiung przystanku – puścić przynętę wymyślić czasem na 12m i 2-punktowy – i. W kadrze dolnej on wybiera nr. 8 lub nie. 6 strzał.

Na pręcie meczu przychodzi Powyższy 4 Zoomer SSG do użytku na klasycznym Bebleiung 3-punktowym (Main Lead – 2 x nr 4 -. 1 x nr 6.). Haki i są identyczne z Kopfrute pelerynka.

3-Punkt Bebleiung
Ollis mecz pręty montażowe

Nawet z Udo, nie możemy wykryć wszelkie istotne różnice, bo wybiera Kopfrute stwarza ciężarów między 2gr i 3GR na 0,10 mm – 0,12 mm grubości główny przewód i 0,08 mm – 0,09 mm lider z średniej wielkości mocnych haczyków 16 do 20 On również ryby z 2-punktową Bebleiung. Tylko długość liderem jest trochę inny, ale on wybiera 37cm lidera podczas połowów odpoczynku i 22cm platformę do połowu nad ziemią.

Posen

Udo połowów stwarza z kilem stali
Posen

anten i bardzo widoczne

Na pręcie meczu, on wybiera 6GR Zoomer, wiatr powinien być trochę mocniejszy, nawet 8gr. Udo trzyma go jeszcze tak proste, jak to możliwe, a zdecydować się na Bebleiung 2-punktowym. Przyponem haki i są ponownie identyczny Kopfrute. Rod bolo on posiada również opcję i buduje na 6GR, choć 1gr w postaci no. 8 kruszenia rozłącza się. W zależności od gryzienia zachowania i wysyłki zmienia się od 8 pastylek strzał jego Bebleiung. Jednak Udo dodaje, że to nie ma sensu, aby Kopfrute, mecz pręt i Bolo do ryb, bo trzeba by się tak łatwo zaprzepaścić i zbyt wiele utworów regularnie befüttert.

To ma sens … Mocna antena z pręta węglowego – Slideshow

Teraz jesteśmy w szczegóły teorii i pół dnia to już koniec. Zainteresowanych prosimy o trzy, czy to będzie naprawdę dać teraz także łowić tu i nagle widzimy błysk w oczach trzech, a już bele są wyrabiane rozpocząć karmienie.

Das Buffet ist eröffnet
Bufet jest otwarty – Slideshow

Niewiele później, dajemy sygnał na początek i już przełamanie pierwszej beli z Udo na powierzchni wody, a także w Husi rozpoznajemy 7m na czarno-czerwonej chmury w wodzie.

Anfüttern per Hand
Dość stary sposób –
Angefütter jest ręcznie
Czekamy na pierwszy kęs –
to nie powinno trwać długo
Gespanntes Warten auf den ersten Biss

Chcieliśmy ustawić prosto, już zobaczyć pierwszą elastyczną pracę i Husi przedstawia nam nawet nie dwie minuty po pierwszym płoci małych.

Wenn es doch immer so schnell gehen würde..
Jeśli to jeszcze zawsze iść tak szybko … – Slideshow

Po tym, wszystko idzie bardzo szybko, bo Husi łapie w ciągu pierwszej godziny na 10 płocie do 200gr i Udo niemała niespodzianka, był w stanie ogłosić na początku każdego hakera. Ale też miejsce spojrzymy dalej w Olli latać w powietrzu, pierwszy mały karaluch i minuty widzieliśmy ugryzień, a także często karaluch.

Hoppla – hiergeblieben!
Ups – tu pozostał – Slideshow

Uderzające były liczne ugryzienia, które Husi nie mógł przeliczyć. Wydawało się, że karaluchy dosłownie stać w kolejce w Husi i wypluć przynętę natychmiast i niecierpliwością na nowy robak. Jednakże zawarte w 20 minucie i było trochę spokojniej. Teraz ukąszenia były powolne i częściej ukąszenia przez powolne podnoszenie i opuszczanie się sprowokować.

Po 40 minutach, Feeding Frenzy początkowa skończyła i Olli przeniesiony do 12m torze. Udo nie odnotowano hakerów i połowy przodu po 20 minut tam i dalej na zewnątrz. Husi teraz również umieścić na nim udział i karmione raz chmury. Husi nadal może aresztować innych karaluchów i teraz też Udo złapał pierwszą rybę.

Ist der erste Fisch ein Barsch, ist der ganze Tag im ..
Jeśli pierwsze ryby, okoń, cały dzień w … – Slideshow

Spojrzenie w lewo i widzieliśmy Olli bardzo ostrożnie wiercić i po 4 minutach okazałej czerwonych oczu na światło. W następnym okresie Olli może przechytrzyć innych dobrych kopii na 12 metrów i wydawało się, że jego plan pójdzie pełna. Husi miał również pokazał nam wyraźnie, że tutaj można również złapać dobrą liczbę sztuk i verdonnerten go do pręta bolo. Z radością wziął rolę, był jednym z pierwszych wędkarzy, które w regionie intensywnie zajmowała się Rollenrute na MLK i widzieliśmy jego zaufanie złapać naprawdę duży karaluch dzisiaj.

Auch Olli kam nun vermehrt an Fisch..
Olli też obecnie coraz przyszedł do ryb …

Tymczasem Udo był również lepszy w okresie przejściowym, a teraz w stanie przechytrzyć coraz więcej karaluchy i Olli złapał ryby dalej. Jednak okazało się, że w drugiej godziny ryba była o wiele bardziej ostrożni i znacznie zmniejszył liczbę ukąszeń.

..weitere Fische folgten.
więcej ryb, a następnie -. pokazy slajdów

Wynik pośredni

Pierwsze 90 minut minęło, a my by zobaczyć co nasi wolontariusze byli w stanie zrobić z “ich” metod. Husi zwolnieni jak mistrz i po 11 płoci około 200gr przekonał go do nas, a my verdonnerten pręt bolo. Po początkowych trudnościach teraz zaczął też Udo i był w stanie pokazać 3 ryby o wadze do 500 g na ryby. Olli również przekonany, i zaczął 6 ryb o wadze do 500 g, z czego 4 ryby pochodziły z krótkim torze i dwa większe ryby zostały złowione na 12m.

Vorsicht! Schiffe ziehen die Fische vom Angler weg und die kleinen, feinen Haken schlitzen schneller aus.
Uwaga! Statki ciągnąć ryby od rybaków i małych, drobnych szczelin haczyk szybciej.

Kopię do pręta bolo. Husi walczył teraz z bardzo bogatej przyczepy miejsce i nie znalazł czyste dryfu pomiędzy 16m i 20m. Potem była ogromna przesyłka, ale Husi był przekonany, że będzie pracować, ale nadal.

W międzyczasie, zbadaliśmy nam Udo i Olli do przynęt, które dominują w tym polu. Główne przynęta jest grub, Olli wyjaśnił nam, ale także Pinkis, tylko na krótkim torze dla mniejszych płocie są hitem. Są czasami muszą być 2-3 razy Pinkis i 2 pędraki, które są wystawione na haku. Konopie jako luźnych cząstek lub jako dodatek do paszy nie są złe. Komar larwa jest jednak bardziej korzystne od basu, a także Robak. Jednak często zdarza się, że bardzo duże karaluchy czasami wziąć kawałek robaka i niech robaki są w lewo. Udo oświadcza, że ​​w niektórych dniach kółka mogą być tajne. Jeśli coś idzie ciężko i ryby są gryzienie bardzo wybredna, więc kółka nadal przynosi ryby. Trzeba być umieszczona zmienna, ponieważ często trzeba dużo pracować i spróbować tego, co jest dzisiaj tylko preferowane przez ryby. Ogólnie rzecz biorąc, można przyjąć, że ryby jest w miejscu, ale niekoniecznie je. Kto tu się dzieje eksperymentalnie, często nagradzane.

W tym czasie, Udo typów dla pręta meczu i zaczyna obowiązywać natychmiast piękny karalucha.

Husi jednak nadal wisi mocno i stale wymienione z przymrużeniem oka, że ​​będzie prawdopodobnie lepiej Proppen raz lub dwa razy, aby umożliwić przejazd przez zanim zaczął ryb.

Rzut oka na zegarek powiedział nam, że to było rzeczywiście bardzo późno i musieliśmy odwołać dzisiejszą sesję, ponieważ następnego dnia nadal powinny być Hege ryby i chcemy uaktualnić, po wszystkim, nasze wyniki powinny być wdrożone i tak zapakowany nasi trzej kumple razem. Teraz byliśmy bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, co dałoby poszczególne taktyki, gdy obcy, kanał niedoświadczony miałyby zastosowanie i tak rozmawialiśmy wieczorem raz procedury następnego dnia.

W tym sensie, dzięki znowu Husi, Olli i Udo, że oni dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z nami i pokazał nam drogę do ryb. Jesteśmy ciekawi, czy możemy realizować następne dni, czego się nauczyli.

Fish Hege z SV Luebbecke

29 zespołów spotkali się wcześnie rano w celu wywołania MLK jakąś rybę. Każdy z nas miał dostać własne taktyki i po krótkim przemówieniu i wyjaśnienie formalności poszliśmy do sektorów. Sprzęt został utworzony szybko i pierwsze ryby do powierzchni. Nie jest to zły znak, jeśli wziąć pod uwagę, że jeszcze kilka lat temu w tym regionie często pół sektor pozostał bez ryb. W zeszłym roku nawet udało vorzuweisen jednego zera kosza, aw niektórych sektorach, nie mógł pogodzić się z 3 kg ryb. Zasługa, który został wygenerowany przez regularnego zarybiania. W związku z tym większa była nadzieja na dobry połów w tym dniu.

Pod koniec połowy pokazała, że ​​tendencja wzrostowa nadal, ale prawie każdy wędkarz może doprowadzić ryby do własnej bramki. Najlepsze były między 2 kg wagi i 3 kg i jednostek do 40 ryb może mieć pewne wędkarzy. Nie tylko trochę, jeśli wziąć pod uwagę, że usiadł na MLK i to jeszcze z około 100 ludzi w kolejce. Jeszcze bardziej satysfakcjonujące aspekt to, że mogą być przeznaczone do ryb i może być zamieniony na pustym stawem zjadane przez kormorany.

Ale jak był nasz wynik? Omów pierwszy pokazał, że Taktikten nasze “Mieszkańcy”, wypróbowane na własnym ciele, wzrosła, udało nam się ryby w top 10, ale z każdej taktyki. Byliśmy zadowoleni, to wędkarstwo jest na coś MLK specjalnego, z własnymi problemami, takimi jak transport, wahania poziomu wody i zmiennym przepływem. Co więcej, w tym głównie krajowych wędkarzy połowów Hege były reprezentowane, co nas jeszcze bardziej zadowoleni, ponieważ udało nam się umieścić wszystko.

Zwracamy małe podsumowanie naszej zdobytą wiedzę.

W szkoleniu Husi może całkowicie przekonać o chmurze i nie mocno docisnąć wyżywić w liczbach. Od razu złapał rybę i było w wolnej jazdy i podnoszenia i opuszczania ziemi więcej ryb. Ryby były czymś małym, ale zapewnił nas, że większa płoć są dość uchwycić z tej taktyki. Coś mniej ryb Olli złapany, ale znacznie większe okazy. Mógł złapać na krótkim torze po kilku ryb minut, następnie złapać na 12m ładniejszy ryb. Udo rzucił jedzenie i spokojnie łowić później. Ich ilość była mniejsza niż Olli i Huşi które cuppten ich jedzenie i tak dużo więcej szczegółów na ryby, ale ryby były również większe. Taktyka Husis przyniósł nam najlepsze wyniki, a także sposobu, Olli był zadowalający. Udo taktyka, udało nam się nagrać 10 pozycję z mocno górę, tak, że ta róża. Trzy różne sposoby, z których wszystkie prowadziły do ​​sukcesu. Co ostatecznie jest właściwy sposób dla ciebie, trzeba spróbować samemu. Champions-Team życzy dużo zabawy stara i kilka dobrych razy, ale w tym kanale własnym i mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce tak na MLK i złapać jakieś fajne karalucha.

Baw się dobrze!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s