Ukeleifischen z Karolem Pacyna – różnego rodzaju połowów Część 2

W pierwszej części było o teorii. W sequelu, Karol teraz pokazuje nam realizację …

Nagrywamy podekscytowany i zapytać Karol ważne teraz wziąć na tronie. Karol tasuje garść larw komarów w glebie i miesza go. On nie oddzielił larw komarów, bo w Terre de Sommą są oddzielone automatycznie, oszczędzając komara jako separatora. Chuck jest obecna bez przynęty. Jeśli zmienisz gryzący zachowanie, jednak Karol może mieszać się do uchwytu kilka larw komara.

Ein gut sortierter Angelplatz
Dobrze zaopatrzony łowiska – powiększyć –

Jest to również miejsce, w górę. Wszystko musi być namacalne w pobliżu. Wszystko ma swoje miejsce. Karol przypisuje wyściółki najgęstsze, więc żywi ale głównie żywności. Tuż obok jest ziemia. Przed tym Pinkis, które stanowią główną przynętę i na skraju jumbo. Bardzo ważne jest również pojemnik z wodą, w której przed i po każdym Karol karmienia myje palcami. Więc palce są zawsze czyste i może rzucić dokładnie i dostrzegł ogon mniej. Brud na Kopfrute oznacza opór wytyczania procesu i spowalnia swój połów.

Bele paszowe są utworzone z taktyką 3 palca. Trwa to Karol lewy kciuk, palec wskazujący i środkowy palec, chwytając krótko w paszy i ziemi i tworzy nie (!) Okrągłe kulki, tak że piłka food szybko wzrasta do powierzchni i powoli zmniejsza się w kierunku bazy.

3-Finger-Taktik
3-finger taktyka – Pokaz slajdów –

Ale w końcu ryby. Karol ustawione i sprawdzić, czy wszystko jest na właściwym miejscu. W ciągu najbliższych pięciu minut, rzucał piłkę co 10 sekund na miejscu rybackiej na 8m budować swoje miejsce. Karmi ziemi z komarami i przynęty karmienia bez uzyskania w zamian. Żółty, biały obłok, a następnie tworzy się na karmienia. Nad ziemią, on przynosi larw komarów w wodzie, która powinna animować zlokalizować ryby, więc nasza przynęta haczyk szybciej.

Patsch, patsch – fliegen die ersten Bällchen Richtung Wasser
Dub, dub – pierwsze kulki lecieć w kierunku wody – Pokaz slajdów –
 
Wideo: Karmienie i pierwsze ryby

Wreszcie, pierwszego użycia. Elementy mocujące napięcia i moment, gdy stanowią dotyka wody, Proppen już przyciąga również po raz pierwszy na tej stronie. Wreszcie – najpierw ryby!

der erste Fisch fliegt zielgenau in die linke Hand von Karol
Pierwsze ryby leci dokładnie w lewej ręce Karola – powiększyć –

Trochę ponury pod 10gr ziemie w lewej ręce Karola. Od teraz, to idzie bardzo szybko, w ciągu pierwszych 10 minut. Brak 10 sekund przynęty w wodzie i spędza już latają ponownie następnego ponure wędkarzy kierunku. Częściowa Karol zaczyna ryb podczas podłączania ogon. Jego zdaniem, jest to dobry znak, bo może można karmić ryby bliżej brzegu później w ten sposób. Po 10 minutach, Karol pyta nas, czy częstotliwość jest utrzymanie więcej niż 3 godziny, jak to nie byłoby o wiele więcej ryb. Jednakże, jest to już trudne i Karol chwyta następną sprawę. Nie przychodzi w ciągu kilku sekund brań, posiada on Naciąg na pozy i ciągnie lekko w bok, aby wywołać kolejny kęs.

Die Pose wird leicht zur Seite gezogen und schon kommt der nächste Biss
Stanowią lekko wyciągnął na bok i jest już następny kęs – powiększyć –

Karol może w ten sposób zwiększyć swoją częstotliwość rybacki. Po dobrej pół godziny, ale znowu to jest znacznie ciszej. Karol mówi nam, że jest pewien, że ryby są na miejscu, są one jednak stać się nieśmiały. Teraz musimy nadal sięgać do sztuczek. Zanim on podawany o każdej minucie tematyce Piłki okładzin, wyciągnął rytm karmienia pół minuty. Może zbyt wiele przynęt są w wodzie, a zbyt mało miejsca Ukeleis. Jego pomysł wydaje się spełniać. Pięć minut później, ponownie może złapać więcej ryb. Ale tym razem nie trwała długo. “Człowiek o człowieka są ostrożny”, mówi Karol. Łowi pójść nieco głębiej do głębokości jednego metra i próbuje wrócić regularnie ryb. W rzeczywistości, zaczyna ponownie do ryb i Ukeleis nawet większych. Karol tasuje komary do paszy, tak aby zachować większą Ukeleis i skraca czas pomiędzy rzucone bele paszy.

Immer höchste Konzentration
Zawsze najwyższa koncentracja

Ale ta faza nie trwa długo i będzie przełączać zestaw na Bebleiung dwupunktowym wziąć rybę, że nieśmiałość.

Eine Zweipunkt-Bebleiung für scheue Fische
Dwupunktowy Bebleiung dla nieśmiałego ryb

Oto – ryby są gryzienie ponownie wzrosła. To jest naprawdę ekscytujące, aby zobaczyć, jak bardzo Karol pracuje na głębokości, a na zespole i jak zawsze łapie więcej ryb. Po prostu, kiedy ktoś myśli, że jest teraz przerwa, Karol jest coś ugryźć ponownie i już więcej ryb. On mówi nam, że światło montaż znacznie lepiej z Bebleiung dwupunktowym działa i wywołuje więcej ryb ugryźć. Gdyby ryby jeszcze nieśmiały, można również Stylbleien łańcuch ryb, więc nawet drobniejsze wędkarstwo i więcej warstw skanować wody dla ryb. Jednak tutaj są dosyć Ukeleis a więc ta opcja nie jest opcja dla niego w tym wód.
Pierwsza godzina jest ponad i Karol ryby wciąż na tym samym torze z Kopfrute. W jego opinii, ryby nie są łatwe do przechytrzyć tutaj i on uważa, że ​​nie dostanie rybę bliżej brzegu. Tymczasem on także karmi tylko co dwie minuty, zeby balotów lub gleby. Nadal połowów ryb. Mimo, że nie jest już ryby 3 minuty, ale co najmniej jeden ryb na minutę. Karol ma mnóstwo zabawy i mówi nam, że woda ta jest bardzo trudna do ryb na Ukeleis. Są one bardzo nieśmiały i trzeba nieustannie pracować, aby złapać więcej ryb. Jeśli ryby w stałej taktyki tutaj, to nie masz szans, aby konsekwentnie połowów ryb. Ponieważ obecnie stało się bardzo trudne, a on tylko maksymalnie 2 ryb na startach minut, pcha główną prowadzenie dalszej i poławiać coś głębszego. Przynęta jest teraz już w fazie tonącego i ryby będą prawdopodobnie mieć ochotę gryźć.

Pose tiefer gestellt und die Bebleiung nun weiter hoch geschoben
Zapytany ułożenia głębiej i teraz pchnął dalej na Bebleiung

Następne są złowionych ryb i nagle wpada z cienkiej taśmy elastycznej ponadto od góry i nie ma prawie wiertło. Karol uśmiecha się i mówi, że to ma być płoć. On teraz ryby w jeden metr wody i żywności przez rytm i larwy komara, stale “sączyć”, do którego powód, karaluchy wzrosły do ​​środka wody. W rzeczywistości – pierwsza ładna płoć około 40gr ziem w ręce Karola.

Das erste Rotauge!
Pierwsza płoć! – Powiększ –

Pytamy Karol, czy to normalne, a on odpowiedział nam, że jest to nawet pożądane. Często karaluchy ważą średnio więcej. Choć z dala większa płoć na Ukeleis, ale umieścić go znacznie więcej wagi na skali. Karol udowadnia nam, że ryby nie był fuks, a zaczyna się kilka karaluchów w serii, a także łowić do 100gr.

Das nächste Rotauge – wieder eine Nummer größer
Następnego płoć – znowu większa liczba

Z uśmiechem wspominamy Karol fakt, że nadal chcesz złapać Ukeleis i chętnie jest nieco strome ponownie, ale podejrzewał, że Ukeleis karaluch. Jednak dodaje, że będzie teraz kontynuować w meczu łowili na tych karaluchów, gdyż te były o wiele cięższe. W tej chwili Proppen tyłu piszczy w 50cm głębokości w kierunku dna rzeki i kolejnego ponurego na haku – więc proszę, idź.

Das nächste Ukelei
Następna ryba pochodzi latania … ponury

W międzyczasie, daje trochę wody do kanału i zastanawiamy się, dlaczego. Wyjaśnił nam, że może być tak zintensyfikowane chmurę, a tym samym zachować więcej Ukeleis w chmurze.

Pierwsze dwie godziny są teraz nad, łapiemy dużo więcej niż myśleliśmy i prosimy Karol możliwych przyczyn krótkim Beißpause:

  1. Wiele małych drapieżników ryb, takie jak okoń i szczupak są przyciągane i rozpowszechniania małe ryby
  2. Jeśli kanał jest funneled, jak teraz, to chmura oddala się i luźne larwy komarów, które są umieszczone na ziemi do wody, aby być odprowadzane. Paszy dla ryb, a potem trzeba odbudować swoje miejsce na postoju ponownie
  3. Ryby są nieśmiały od czasu do czasu i trzeba pracować na Bebleiung lub głębokość wody. Ponadto, ryby są stale się zmienia ich głębokości. Trzeba zawsze patrzeć, gdzie są.
  4. Mieszanka dziś słońce i chmury, jak ryba może też zmieniają głębokość wody
  5. Ryby są tylko na krawędzi chmury. Można by dalej karmić się w jednym punkcie, jednak nadal łowić dalej. Często są tu większe Ukeleis.
  6. Aby ryby bez Keepnet, tak jak my, to ryby znaleźć drogę z powrotem do roju. Przynoszą zamieszki na placu i inne ryby są podejrzane.

Karol znowu lubię łowić na głębokości 1,5 m, tak jak obecnie uważa wiele więcej karaluchy tutaj. Po krótkim czasie fotografowania cienkiej gumy od góry, a jego podejrzenia potwierdziły. Karaluchy, które on teraz zaczyna wymiotować wszystko z małej larw komara.
Uważamy jednak, że on już się złapać tyle ryb i poprosić go, aby przejść do bata.

Gesagt, getan – schon kommen die nächsten Fische
Powiedziane i zrobione – już przyjść następnego ryby – Pokaz slajdów –

Karol zaczyna teraz jeszcze lepszy i podejrzewa, że ​​ma do czynienia z cienia brakuje ogona. Po krótkim czasie, że jest pewien, że lepiej jest tutaj, jeśli ryby z bata. On posiada kołek z prawej strony ausgetreckten i podaje się w lewo. On łapie rybę, to muchy w lewej ręce, hak jest zwolniony i ponownie wyrzucony pręt. Dopiero teraz ryby spadnie w Keepnet. To oszczędza czas i tym samym ruch.

Gut zu sehen, wie Karol die Rute hält
Warto zobaczyć, jak Karol trzyma laskę – powiększyć –

Karol próbował ryby do 4m bata, aby dostać, ale tempo haczyk na 4,50 m jest o wiele lepiej, a on pozostaje na długości. Może długość 5m będzie jeszcze lepiej, ale to, że nie stworzyła. Jego ubijania są wyposażone w pełni końcówką z włókna węglowego. W ten sposób nie traci się bardzo wielu ryb, nawet jeśli jest więcej niż Kopfrute. Odnosi się również do batem, że trzeba go stale. Wielokrotnie regulować głębię i zlokalizować ryby – jedyny sposób, aby uzyskać jak najwięcej z jego miejsca. Słońce porusza się powoli w stronę horyzontu i prosimy Karol znowu do ryby z 12m.

 
Wideo: obserwacji siebie jako połowów Karola ogon krótki …

Karol podnosi tutaj są 10 małe kulka ziemi z podszewką na torze i rozpoczyna się na powierzchni Ukeleis. Tempo, która jest Karol prezentuje zapierające dech w piersiach. Ryby w ryby, z każdym użyciu ponownie latania ponury kierunku brzegu. Widocznie Ukeleis są dalej na zewnątrz i tracą nieśmiałość tutaj.

Die nächsten Fische
Następnego fish – powiększyć –

Na zdjęciach jest dobry, aby uświadomić sobie, że Karol z ogona bardzo niska. On mówi nam, że jak ryba czuje najmniejszy opór i nie przyjść tak blisko powierzchni wody. Zmaga się mniej i stracić mniej ryb. Mamy jednak również siedzieć wysoko nad powierzchnią wody, tak, że ten punkt jest bardzo ważny.

Dreipunkt-Bebleiung für tieferes Wasser
Trzypunktowe Bebleiung na głębsze wody – powiększyć –

Dajemy Karol teraz przez ostatnie kilka minut wolnej ręki i od razu, że jest teraz głębszy i połowów na głębokości około 2m. Kanał tutaj jest o głębokość 3 m, tak że jesteśmy blisko dna. Karol sugeruje tutaj większą rybę i dowód nie jest winny za długo. W ciągu najbliższych 20 minut, zaczyna o 10 ładne płoć ryby, okonie i leszcze większe.

Barsche werden von der Futtersäule, den Mückelarven und blitzenden Ukeleis angezogen
Perch przyciąga kolumny zasilającej, larwy komarów i Ukeleis błyskowe 

Pytamy Karol do swoich myśli na wodach. On mówi nam, że jest zachwycony tym dziale. Nie jest łatwo złapać rybę i Ukeleis będzie odgrywać ważną rolę w jego taktyki. On łowić z Speedrute na Ukeleis godzina pierwsza. Na 13m on twardnieje karmić i ziemia zbierać większe ryby. Mniejsze ryby wyciąga się na krótszej drodze i zbierać się w pierwszej godzinie wszystkim, że porusza się do przodu. Później, że będzie z połowów na większe ryby. Dodaje, że ważne jest, aby zbierać tylko małe ryby, ale można je złapać w dobrej liczbie sztuk, tylko Ukeleis i to masz taką dobrą przewagę na konkurencją. Poza przestrzeń może być zbudowany w pokoju i będziemy rozpowszechniać bez zbędnych tam. Później w nocy, można zebrać większą rybożernych potem.
Mówi też, że musi być tak łatwe, łowić tu i wtedy także lepiej z Bebleiung dwupunktowej. Speedrute mógłby wysunąć co około 10 sekund nowych, ponieważ większość ryb wziął przynętę w upadku. Jeśli straci więcej niż trzy ryby w czasie, Karol zmienić haczyk, bo liczba ryb możliwe jest, że hak jest tępe.

Gegen Ende des Angelns beißen im tieferen Wasser immer mehr Weißfische
Pod koniec ukąszenia rybackiej w głębszej wodzie, ryby coraz bardziej biały – powiększyć –

Jedno będzie nadal na naszym Karolem stronę. W jego opinii Ukeleifischen jest kwestią praktyki. Tylko ci, którzy, ryby regularnie z Hege połowów na małe kawałki srebra, jest dobry Ukeleiangler. Obejmuje ona szybkości, ale także organizacji przestrzeni. Keep it simple – jako swoje motto, a przy odrobinie doświadczenia, aby być pierwszymi dobre wyniki przyjdą. Elbe-Havel Canal zapewniony znanych wędkarzy wokół niego, że się z nim nie Ukeleis byłyby, ale Karol jest zdania, że ​​Ukeleis są wszędzie, bo jeśli są one obecne w wodzie. Stanowią one poważne opcji i nigdy nie należy lekceważyć.

Mamy zespół mistrzów ponownie nauczyłem się wiele i mamy nadzieję, że to wydaje się Ciebie. Dlaczego nie spróbować Ukeleifischen z? Być może będzie to zapewnić, że wkrótce być fishing udany lub inny trik Karola. Mamy nadzieję, że zabawa stara!

 
Wideo: Oglądaj koniec ponownie postępowanie z Karolem
i cieszyć się kilka ryb – baw się dobrze!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s