Z Johnem na czele w kanale hali Böhm

Szczególnie w zimie, kanał steru w Halle an der Saale jest idealną drogą do połowu płoci. Często spotyka się szare i zachmurzone weekendy ludzi tutaj na wiele kawałków srebra odtworzyć. Kanał jest rodzajem nieczynnej starej gałęzi sali i to w dodatku do rybaków nadal używane przez klub wioślarski. Znajduje się on w spokojnej ciszy na obrzeżach, samochody można zaparkować prawie bezpośrednio za łowiskach. Łęg roślinność utrzymuje przez regularne stosowanie w granicach, siedzimy na naturalnej trawie bez chwiejne pakowania kamienia. Strumień nie istnieje, tylko wiatr może wystąpić częściowo gwałtowny nutę.

Ziemia jest bardzo nierówny w pierwszych metrów i niewystarczający. Zależnie zadać ryby na około 6 m od brzegu tuż za krawędzią. Od tego, na dole rzeka jest tylko inching do 13 m toru. Ale przede wszystkim w zimie, te małe różnice głębokości są bardzo istotne.

Na moim łowisku jest na torze 13 m 4,00 m głębokości, około 15 cm niższy niż na torze w 11,5 m. Ze względu na zimną noc i nie wiele cieplej dzienne temperaturze około 5 ° C, to jest lepszym rozwiązaniem wykorzystać długi ogon. Podobno większa częstość ukąszenia i również na początku, kiedy ryby szukają obszarze podawania, działa dobrze na ryby niż na krótszej drodze. Wadą jest to pełne pręty długości pewno szybkość, możesz działać z niektórymi szybciej mniej much.

Instalacji i urządzeń
Tutaj do połowu płoci moje fotomontaże są bardzo proste i jednoznaczne odbyć. Kompletne Bebleiung składa kruszenia. Trzy są No przemiał 10 Odległość pomiędzy pętlą a Hauptbebleiung jest około 30 cm od siebie, w zakresie od około 10 cm odstępach są trzy nr 10 załączonych posiłków. Kieliszek Hauptbebleiung nie są bezpośrednio ze sobą, ale są. Odległości około jednego milimetra, więc nie są strzał jako pręt ale jak zasady korkiem łańcucha

Eine einfache, effektive Bebleiung
Prosty, skuteczny Bebleiung

Moja długość Trace jest w zależności od gryzienia zachowania ryb od 14 do 23 cali. Gryzą dobrze, używam krótszego lidera, gryźć je zachowywać, a raczej wziąć powolne opadania przynęty, używam nieco dłuższy lidera. W linii skóry używam 0,10 mm, linia pomiędzy 0,07 do 0,85 mm dla Liderów. Mój rozmiar haka I zależy od przynęty i Beißlaune między 18-24. Kiedy używać haka Tubertini Series 2 Hak jest lekki i dünndrahtig. Liczę na trzy zestawy z 0,75 mm grubości gumy, które przechwytywaniu 1 g, 1,5 g i 2 instalacji g, w zależności od tego, jak wiatr się wzmaga mam tak w każdej sytuacji odpowiednią liczbę gramów. Dla każdej instalacji, używać Tubertini Pro 10 W moich oczach, pływak jest idealny do tej połowy. On jest bardzo wrażliwy, a może także szybko stawia na wiatr ze względu na długi tułów w wodzie niezwykle stabilny. Wszyscy zawodnicy są mocno gebleit przylega ona naprawdę tylko czubek anteny z wody, widzę najbardziej nieśmiałe Anbisse małych płoci.

Die Tubertini Pro 10 ist perfekt für die Angelei auf kleine Rotaugen
Tubertini Pro 10 jest idealny do połowu małych płoci


Podszewka

Ilość jedzenia i ilość żywej przynęty należy zdziesiątkować podczas połowu płoci, zwłaszcza tu na kanale steru, bardzo. Mniej to często więcej. I mieszać przez 4 godziny czasu rybackiego tylko worek Günter Horler Roach. Jedzenie jest nowy i przekonał mnie, po kilku dni połowowych na całej linii. Wiele nasion i już wliczone Rösthanf prawdopodobnie jest idealnym towarzyszem dla Rotaugenangelei. Dodaniem aromatyzujących można zrezygnować z kanału. Tylko ślad czarnej farby dodam brązowy jedzenie oczywiście.

Die Futtermischung
Nowy Günter Horler Roach – idealny, jeśli chodzi o karaluchy – Pokaz slajdów –

Po dwóch Befeuchtungsdurchgängen ma luźną konsystencję, ciężko, to jest wieczność, aktywny, zawsze poluzować cząstki przynęta zoom wzrost i ryby. A bele pastewne wielkości mandarynki rozpuszczonego po degustacji wiadro całkowicie po godzinie. To jest dokładnie to, co chcę dla dociekliwych płocie. Po karmione i aktywność wieczność na dnie morskim. W dodatku do żywności muszę mi o jeden litr gleby zwilżone larw komarów można podawać osobno.

Karmienie początek

Na początku karmię trzy kule z garstką pinkies żywności i zaciskał z pół garści małych larw komara. Wciskam wszystkie kulki dokładności ze względu na Polecup, hałas byłby znikomy. Karaluchy są ciekawi przez naturę. Krótko przed rozpoczęciem połowu stawiam kolejny mały, bardzo lekko bele paszy. , Które powinny być rozwiązane nawet w drodze na dół i zrobić coś w rodzaju chmury pastewnych. Stół jest ustawiony.

Die Mückenlarven müssen getrennt werden Getrennt verteilen sie sich gleichmässig in der Erde
Larw komarów muszą być oddzielone
– Powiększ –
Oddzielnie, są one rozłożone równomiernie
zwiększenia – w ziemi –

Fishing

Doświadczenie pokazuje, że zawsze trwa kilka minut, aż ryba znaleźć drogę do jedzenia. Nawet tutaj, na czele, kanał może być. Z mojego doświadczenia, uaktywnić karaluchy najlepiej z ruchomym przynęty. Instalacja po prostu powoli wyjąć z wody i znowu w dół, przesunąć pływak z boku na bok, aw końcu nie jest to trochę niekołowy napęd pływaka, datę pierwszego przystanku.

Z czasem coraz bardziej i bardziej ryby gromadzą się na stacji karmienia, ukąszenia się szybciej i są prawidłowe. Płoć z drugiej strony, możemy przechytrzyć niedz Po upływie około godziny, po czym pozostawiono do prawidłowości ukąszenia jest nachzufüttern czasu. W zależności od dużego orzecha włoskiego bel z podszewką pinkies dla działalności i beli z ziemi powodując komarów w minutach, że ryby są gryzienie ponownie aktywne.

Futterbälle
Karmienie start – zoom –

Karmienie powtarzam przy każdej obgryzaniu subsydiów zachowań, szacowane co 30 minut. Obie pinkies i larw komarów są bardzo dobre przynęty na haczyku. Wraz ze wzrostem czasu połowów ucieka jednak, larwa, ukąszenia są łatwo dostać się szybciej niż mały palec u ręki.

Nach vier Stunden habe ich jede Menge Rotaugen zwischen 20 g und 50 g im Netz.
Wielki połów zimnym tagu większej –

Po czterech godzinach, mam mnóstwo karaluchów od 20 g do 50 g, w sieci. Chwalebne dni wędkowania z dość zadowalający wynik Fang dobiega końca.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s