Zimowe połowów w porcie w Hamburgu

Zimą wielu wędkarzy meczu są pozbawieni pasji dużo wody są warstwą lodu, z drugiej strony wydaje się, że ryby zniknęły z naszych wód. Bardziej wartościowe są miejsca, gdzie można łowić ryby w zimie. W dalekiej północy miejsca są nieliczne, ponieważ jesteśmy szczególnie zadowoleni, że zespół Dolna wędkarze Benjamin Schroeder przesłał nam raport na Topgewässer w mieście Hamburg. Czytaj zabawne sesji połowów z Benjamina Schroedera. Jezioro znajduje się w porcie w Harburg dzielnicy Hamburga.

Miejsce Bennis w Harburg portu
Kilka słów o wodzie: System wodny z hamburskiego portu, można śmiało opisać słowami “gigantyczne”. Beangelnde do powierzchni wody jest gigantyczne i charakteryzuje się wieloma dokach, ramionach rzek Łaby i ogromnego strumienia głównego. W tym systemie rzeki hasać w lecie ilościach niewyobrażalnych smażonej ryby do migracji w zimie to w obecnych obszarach uspokoił tyłu. Jednym z nich jest Harburg Harbor, ten teren portu jest odcięte przez zapory z pływów obszaru Łaby. Więc idealne okoliczności do odtworzenia smażone ryby skoncentrowany. Do połowów na tym obszarze portu potrzebuje tylko federalnego licencji połowowej oraz żadnych innych wizytówek. Uwaga: Port jest często kontrolowane korzystanie z sieci ustawienie docelowej jest nielegalne w Hamburgu.

Hintergrund des Harburger Hafens
Port rybacki ma swój urok – powyżej tła miejskiego portu Harburg

Ale teraz raport Bennis:
W dniu dzisiejszym dni połowowych, powinien udać się do stacji dokującej w Harburg dzielnicy Hamburga. Port znajduje się w pływów obszarze Łaby, ale nie jest zumerken w samym porcie, ponieważ poziom wody jest regulowany przez śluzę. Poziom wody waha się w czasie połowów + / – 10 cm. Umywalka, które łowię tu jest zadowalający bezpośrednio z samochodu i pozostawia dobre posiedzenia i relaks ustawienie do. Możesz siedzieć tuż obok ściany szczelnej, których jest już około 6 metrów głębokości. Mój ulubiony sposób łowienia Oto Kopfrute, a ja nie skrócone rybę, ale na około 8,20 metrów z ciąg równie długi. W tej odległości i mają głębokość około 7 metrów. Doświadczenie pokazuje, że jest ona zmniejszona do 13 stóp lub 11,5 metrów nie ma korzyści. Głębokość 11,5 / 13m biegu jest identyczny z tym na torze w około 8 metrów dalej, więc oszczędzę mi dostać się szybciej na ryby i usuwania ogona.

Benni fischt verkürzt mit der Kopfrute
Fish Benni zmniejszył Kopfrute – Kopfrute jest precyzyjny i obsługiwać również w długości

Żywność nie powinna być zbyt łatwe tutaj, częściowo ze względu na głębokość, a drugi jest poprzez aktywność blokowania i ruch łodzi, które zawsze przynosi pewne ruchy w wodzie. Kto poławiać tutaj na światło błony śluzowej, który działa ze względu na części nie można lekceważyć nurt, który do 4 metrów Napędy ryby obok sądu żywności lub ryby mogą stać daleko nad ziemią. Rezultatem było to, że zbyt wiele rozproszonych ryb i nie może wystarczająco konsekwentnie beangeln go. Ale jedzenie nie wolno było uderzać jak kamień na ziemi, ponieważ woda gruntowa jest bardzo błotnista, a więc jedzenie najprawdopodobniej optymalna przyciągnąć miejsce ryb i trzymać tam. Myślę, że trzeba się jedzenie, które przykleja się dobrze i utrzymuje przynętę na długą podróż do dna morskiego, wraz. Po przyjeździe do bazy, a następnie rozpuścić podszewka w chmurze światła, a następnie zwolnić przynętę. Osobiście jestem w tego rodzaju wędkowania dobrze z tej mieszaniny:

1 kg Clubman Voorn (Geers)
1 kg Leszcz Extra (Geers)
200gr Lasirene X21
Podszewka w kolorze czarnym

Jedzenie, wymieszać w stosunku 1:1 z humide Red Clay (Sensas).

Benni fischt im Winter ein relativ grobes, aktives Futter
Benni stosunkowo wędkowania zimą, aktywny feed

Na początku ryby mam 4 stałe kulki z martwych Pinkies i 2 małych, bale luźne karmione mnie mieszka pinkies.
I najpierw chciał się trochę życia w dziedzinie żywienia i miał nadzieję przez stałych bele z martwych przynęt nie tak szybkie, aby mieć żywieniowego. Tak było w tym dniu, ryby zareagowały negatywnie na podszewce nowo powstałym, następnie po każdej tonie piłkę miejsce na 10 minut był martwy w tej sesji, zawsze podawany trzy małe kulki liczby ukąszeń był mniejszy, gryźć ryby dobrze, nie jestem zasilany. Ten rytm I stale utrzymywana podczas połowów. Na początku ryby około 5 cm powyżej przynęty oferowanej ziemi był najbardziej udany, ale z czasem trwania rosnącej połowów została funneled coraz więcej, więc to poradził sobie najlepiej z 10cm-haka przynęty. Najbardziej udany był ten dzień połączenie przynęty mistycyzmu i 2 Pinkies.

Der Köder des Tages - 2 Maden mit etwas Mystik
Przynęta dnia – 2 robaki z jakiegoś mistycyzmu

Instalacji wybrać tutaj port ze względu na głębokość nie jest zbyt łatwe, ryby tutaj nie są zbyt wybredni z pobierania przynęty w ogóle. Dziś wybrał jajowate ułożenia w 4 g, który posiada plastikową anteny bilansową. Jak Bebleiung Wybrałam małą Kettenbebleiung do przynęty tak naturalnie, jak to możliwe do zaoferowania. W którym główną przewagę miał około 40 cm od lidera, to każdy strzał wielkości 7, 8, 9, 10 z odległości do lidera wobec coraz większe. Rozmiar haka był konsekwentnie 22er hak na przedniej kieszeni 15 cm długości. Główna linia była 0,12 mm i 0,09 mm liderem. Ma sensu łowić dobrze myślę, bo chcę wyjąć ryby i ryby nie są nieśmiali przewód tutaj zazwyczaj.

Eine natürlich absinkende Montage ist perfekt für das Fischen auf Rotaugen
Naturalnie tonie montaż jest idealny do połowu płoci

Stanowią zawsze musi być wyciągnięty z wody w zwolnionym tempie, a następnie ponownie wykorzystywane kontrolowane. W tym prowokacyjnym przetańczyć całą noc i niech przynęty wykonane na powolne karaluchy zimowe kopiąc.
W rezultacie, nie mogłem złapać w 2,5 godziny w tym nieprzyjaznym dni połowowych (deszcz ze śniegiem i 1C) 58 płoci. Z ryb, to tylko do karaluchów, które również są głównym białe ryby leszcz na kilka dni.

Benjamin Schröder mit dem Fang des Tages - Rotaugenfischen wie man es sich wünscht
Benjamin Schroeder z dni połowu – ryby, takie jak płoć chcesz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s