Z Telestipprute selektywnie na grube płocie Stretch

Wiele sztucznych jezior mają te same cechy. Z jednej strony wody głębokiej już w krótkim, brzegu niedalekiej odległości i innych dobrych karaluchy zapasów z ryb wszystkich rozmiarach. Stworzony, aby Telestipprute i wędkowania z pełnym ciągu w długości 6-9 metrów. Oraz pierwszy zawiera stanowiska karmienia znaleziono stada, choć jest możliwe, aby osiągnąć dobre numery, ale aby wybrać tylko duże kopie wykonane raczej trudne.

Jayson Greatorex z champions-team pokazuje, jak to działa i opiera się na dwóch ulubionych przynęty trofeum płoci. Nasiona konopi i kółka przynieść tylko duże płoć na haku, ale tylko na obszarze podawania musi być zbudowany tylko raz.

Bez wiedzy i doświadczenia wody nigdy nie można powiedzieć dokładnie, gdzie ławice płoć stało się w dużym kamieniołomie i wymaga dojrzałej strategii paszy, aby ryby do uwagi na łowiska. Niestety, to jest całkiem możliwe, że może to potrwać do dwóch godzin, aż ryby przyjechać do karmienia. W związku z tym, ważne jest, tak szybko jak jest to tylko możliwe, w celu zebrania rój z ryby o różnej wielkości na stanowisko karmienia, a następnie wykorzystanie dużych próbek docelowych.

Płocie różnej wielkości najlepiej zwabić z dobrym połączeniem z płoć łowiska. Jayson Greatorex ufa produkty z domu Van den Eynde i wyrusza w mieszaninie

2 kg light van den Eynde Turbo
1 kg czarny Van den Eynde Tajne
1 worek Van den Chocolat dodatek Eynde

Jayson mit  Futter
Jayson Greatorex znane produkty wykonane przez Van den Eynde

Turbo to klasyczny i bardzo udany jedzenie karaluchów, które sprawia, że ​​jego nasiona i grube cząstki dla niezbędnych działań w dziedzinie żywienia. Na głębokości 6 metrów i rybołówstwa bardzo czysta woda Tajne przyciemnia mieszanki i zapewnić niezbędną więź. Duże karaluchy kochają czekoladę, a zatem nie jest konieczne, przypraw lub smak nawet konieczne dodatkowe przynętę o smaku czekoladowym.

Futtermix Caster&Hanf
Nakarm mieszaniny

Kilka razy zwilża się i przesiewa mieszanka końcowa jest wyposażona do odlewania żeliwa Quart 7 do 8 pomarańczy paszy dużych kulek do prawie 9 metrów. Powodem przypada na 9 metrów powoli, tak, że żywność nie powinna być wyrzucony za daleko, w przeciwnym razie nie będzie nadążyć z 8-metrowym tele Tippe. Wolę coś krótszy jest motto tutaj i na pręcie i 8 stóp 8 feet żerowisko kręgowego na odległość 9 metrów jest na głębokości 6 metrów optymalnie wybranego Anioła brzegu.

Od Jayson Greatorex zna wody i jej głębokość, żywi przed buduje zespół na pręcie i bada się dokładnie, bo w tym kamieniołomie z doświadczenia, to zajmuje trochę czasu, aż ryby przyjechać na boisku.

Tabela jest więc objęte i Jayson zamontowany Slim 4 gramy stanowią z kilem węgla, który jest ausgebleit zwykłą Zweipunktbebleiung. Stwarza z kil stali zazwyczaj szybciej powikłań i stosunkowo wysoka stwarza Pojemność wynika z głębokości wody i ryb docelowej, najgrubszym płoć z zalanej żwirowni. Przynęta jest szybko za pośrednictwem wody do strefy karmienia, gdzie mam nadzieję, że późniejsze egzemplarze próbek zastąpiły kanały i taktyki przynęty tytułu Jaysons małe ryby.

Pose01Stanowią z 4 gramów kilem węgla

Głębokość korekty ułożenia jest takie, że hak z brzegu dotyka ziemi w odległości 9 metrów. Oznacza to, że przynęta jest oferowana w bardziej spadzisty dna ponad 9 metrów nad ziemią i bliżej brzegu leżącego na dnie morza. To jest dobre i ważne, bo później, kiedy ryby są na miejscu, to pokaże głębokość, na której ryba ma przynętę przedstawione. Jayson przynętą hak na 16er 25-centymetrowych lidera z dwóch robaków i wyrzuca na rozciągniętym sznurku. Najpierw sprawdź, czy ryby zostały już zebrane. Stanowią nurkowania oraz długi uchwyt bezpiecznie ląduje Roach w catcher Jayson.

erster BissJayson wysuwa on rozciągnięty łańcuch

Ryby są więc bardzo szybko dzisiaj w miejscu i od razu zaczyna karmić Jayson wirować mieszaninę konopi i kółka z małą przynętę wirowania strzelać do karmienia. Z każdym wzorach wyładowczych teraz również ładować jeden kubek rzucającego i nasion konopi do karmienia i przynęty na haczyku jest teraz 3 kółka.

FutterschleuderZ kółka wirowania uchwyt i konopie są kręcone

Mimo to, istnieje kilka nieodebranych gryzie i małe płocie, ale po pół Jayson godzin Siatki mogą już lądowanie na pierwsze 300 gramów płoci. Karma nie jest już wprowadzona po pierwszym karmieniu, bo to tylko włączyć mały karaluch, a teraz wydaje się, że większa płoć przesunięte mniejsze ryby. Tylko kilka ryb mogą być podniesione, większość sieci jest używany. 400 gramów prawdopodobnie najgrubszy płoć i teraz znowu waży chusta przynęta jest używany. Dźwięk zanurzenie do przynęty nawierzchni aktywuje Futterneid płoć i klasyczne duże kółka przynęta płotka i konopi upewnić się, że nie jest wcale mała ryba na karmienia.

Kescher
Tylko kilka ryb mogą być hodowane i wykorzystywane jest podbierak

Pod koniec tej sieci jest również zaopatrzony i małych ryb z początkowej fazy mieszają się z dużych ryb, które można złowionych specyficznie na końcu. Stosowane przynęty był o zarządzaniu. Wystarczy jeden kufel kółkach i może konopi znalazło drogę do ziemi i doprowadziły do ​​żywych karaluchów żywieniowych.

gefüllter Kescher
Na końcu siatki jest pełna

Gdy ryba jest więc najpierw zebrane z wykorzystaniem dobrej mieszanki paszowej w miejscu, więc może to być korzystne, aby ustawić tylko przynęty i odstąpić później Nachfüttern na paszę. Z wykorzystaniem luźnego przynęty wędkarz może rozwijać dobre poczucie rytmu i ilości przynęty, bo często to, co jest ważne nie zawsze karmione, ale ile i jak często.

2 responses to “Z Telestipprute selektywnie na grube płocie Stretch

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s