Champions Bolo zespół Part Wyzwanie 2

Sesja rozpoczyna się:

Ralf mit einer Hand voll Futterbälle

Ralf z garść Snack Balls

Steffi wygrała losowanie i wysłał Ralf na pierwszej godzinie wyścigu. Tak więc, Ralf był również przedmiotem obu samochodów do befüttern zacząć, co nie trudno drużyna z jego ogromnych rękach, nawet z dużych kulek pomarańczowych spadła (mądra decyzja Steffi). Więc poleciał 10 kulki mix Steffi na 11m internecie, Steffi potrzebowałby 20 rozmiarów, aby wnieść w tej samej ilości żywności. Osiem małych kulek Mix Bolo Ralfa poleciał po 23 metrów w sieci. Prawie tak, jak gdyby to byłoby proste rzucić dokładnie w tej odległości. Wtedy Ralf rzucił po raz pierwszy od ogona, z wymuszoną na mnie pytanie pierwsze: Gdzie dokładnie, gdzie pasza, a następnie wyrzucić poza?

“Łowimy dziś z 10g Bolo ułożenia, które obecnie wydaje się nieco zbyt ciężkie, ale gdy później przez statki, które odbędą się trochę więcej ruchu w wodzie, to waga będzie pasował dokładnie., Jeśli mogę zostawić teraz Anfgang tylko dysk, a następnie staram odległość między zachować nakarmić punkt i rzucać punkt na jak najniższym poziomie. “Ralf oskarża przewód zatrzymuje, przy czym zespół jest rozciągnięte i stanowią wpływa nieznacznie na lewo od prostej rzucanie kierunek (patrz wideo) składa się klip roli. Następnie rzuca beli pastewnych 1m dół i 1m krótszy niż tych długopisem i wykonuje kontatkt pręt do ułożenia. sposób w jaki prowadzi stanowią starannie nad befütterten obszarze i torem w sztolni, składniki pasz. Taka jest montaż w momencie, w którym obszar karmienia uzyskuje całkowicie spadła. “Niech nas zbyt daleko w górę, mamy czas verschwenenden i trzeba było czekać zbyt długo, aż zespół osiągnie Beißzone. Rzucamy się zbyt daleko w dół rzeki, montaż nie jest prawidłowo absgesunken może, jeśli nie osiągnie końca toru zasilającego “, wyjaśnia Ralf. Dlatego ważne jest jedzenie pozycja i położenie rzucać precyzyjnie skoordynowane.

Zobacz tutaj na filmiku:
Video
Viel Fisch für Ralf, aber klein

Wiele ryb do Ralf, nawet jeśli należą do mniejszych gatunków

Przed Ralf był w stanie dokończyć ostatnie zdanie, zjeżdżalnie, 300 płocie gram w podbierak i wypadnie natychmiast udał się z powrotem w kierunku karmienia. Drugi dryf przyniósł piękny karalucha, w ciągu dwóch wyrzutów było jasne, że będzie to dobry sesji. Ralf ciągle złapać czerwonych oczu i zajęło to około 15 minut, aż do pierwszego leszcza dobrą drogę do podbieraka był Ralf. Ściśle mówiąc nie było żadnych dryf zgryz i tylko jeden na 10 przypadków nie stwierdzono żadnych ryb na od razu.

Ralf rozpoczął sesję z 5 robaki w 12er haka a teraz przeniósł się do kombinacji robaki kukurydzy, czy mógł więc wybrać najlepsze miejsce ryb. Ale wydawało się, że to nie ma znaczenia, jak duże przynęty haka było, ze względu na większe przynęty, został zaatakowany przez mniejszych ryb.

Zucker Mais

Specjalna kukurydza “sandwich”

“Dlaczego Bolognese poławiane metoda na stojąco?” Poprosiłem Ralf następny. “Stoję przedłużyć długość pręta, zyskując tym samym większą kontrolę nad instalacją. Kiedy trzymam wędkę w kąt 45 ° do powierzchni wody, mogę najbardziej przewód trzymać się z wody, i że daje mi linię bezpośrednią pozować. Stojąc mógłbym zwabić 50cm na zewnątrz, co pozwala mi podnieść zespół lub zwarcie z kolei ciąg, a tym samym opóźnić bieg ułożenia. porównaniu z krótszym drążkiem meczu mam tak wiele więcej możliwości, my o zmianie sposobu prezentacji. Podobne do Kopfrute I w związku z tym mieć możliwość opóźnienia instalacji lub nawet całkowicie siedzieć cicho prawie. kurs jak wiatr i siła przepływu odgrywa ważną rolę, ale dziś warunki są optymalne, ponieważ mamy przed lekką bryzę który wspiera nas w naszej prezentacji w poniedziałek. ”

Obok Ralf, “If I rozszerzyć zakres mojego pręta, a wiatr ma większą powierzchnię ataku na linii i będzie latać większy łuk w tym, więc z pomocą instalacji wiatrowej prawie w pożądanym miejscu zatrzymał może przynieść. poza jest to również podejście własnego banku, więc dla dobra wędkarstwa w Bolognese stylu, ważne jest, aby znaleźć właściwą kombinację opóźnienia i uruchomić., więc jeśli ryby wolą spokojny prezentacji przynęty, na Na przykład, gdy Fishing Brass, I niech w miarę możliwości, wiatr wykonać zadanie i doprowadzić przynętę powoli i mocno opóźnione, jak to możliwe do toru zasilającego., w większości przypadków łuk napis nawet pomaga zatrzymać, bo transmisja nie jest bezpośrednio, przez które haka może może Ausschlitzen ponownie. ”
“Niemniej jednak, trafisz stosunkowo trudne, nie ma szczególnego powodu?” poprosiliśmy Ralf następny.

Bolo im Stehen
Prowadzenie zwiększa kontrolę pręt Bolognese stojący

“Proponuję szybko nie trudno, ponieważ jest mały, ale subtelna różnica”, powiedział Polak zawodowych. “Ważne jest, aby zachować kontrolę nad kijem, więc przypuszczam, na początku z dużą prędkością, ale na koniec przystanku buforuje Cięciwa z twardości i zachować kontrolę nad atakiem! Ważne jest również, aby uderzyć w bok, a nie na górze, ponieważ zapobiega poza katapultuje w ataku wody. ”

Ralf fängt einen Silber-Brassen
Kolejny mały leszcz będzie równa się na podbierak

Ralf rejestruje ciągle więcej ryb i podaje co drugi podał piłkę mniejsze karaluchy teraz wydaje się być napędzany przez większych ryb z toru zasilającego i jak Ralf miał przyjść do dobrego rytmu, zabrzmiał gwizdek jako sygnał do pierwszej wymiany do box seat. Steffi teraz zajmuje to stanowisko i Ralf będzie nas woli metryczka wyrwać z jego ręki, aby zobaczyć jak daleko on erangelt się, ale wyniki będą omawiane, ogłoszony pod koniec sesji, trzy godziny.

Steffi füttert an Steffi füttert an
Steffi w kulki paszowe nie były tak duże jak Ralfa,
Wiedziała jednak, że bardzo dobrze, jak rzucić?

Po kilku krokach, które upodobnili pływać do ich potrzeb, Steffi miała ku naszemu zdziwieniu Kopfrute w ręce i przyniósł 6 gramów ułożenia na 11 metrowym torze w torze. Potem rzucił 3 kulki fachowo pasz w lewo w kierunku końcówki drążka dokładnie na 11m torze oraz Bolo w internecie. Półgłosem zainicjowała nas do swojego planu “track Wędki głowa była ostatnia godzina ciągłego befüttert, ale nie poławiane przez Ralf Ralf, utwór musi więc w godzinę zmuszony beangeln i próbuję złapać jak najwięcej dobrej ryby tam od. tak tym razem nie einzufinden tam bez przeszkód. ”

Steffi fängt keines Rotauge
Ponownie, champions-team-special-rzeka aparat w akcji: Steffi łapie średnio płoć

Pierwsze ryby, dobre 2 płoć punkty, kładzie uśmiech na twarzy Steffi jest. Obserwowani przez następne 3 płocie, które stanowią łącznie 6 punktów na arkuszu ocen, Steffi teraz do pierwszej lepszej ryby, która ciągnie się Hollow Elastic daleko od pręta. Dla tej ryby Steffi zabiera więcej czasu, popycha pręt z powrotem bardzo powoli i zapewnia, że ​​końcówka zawsze pozostaje pod powierzchnią wody. Po tym, jak został wytyczony górny zestaw, Steffi wyrównuje szczytówkę przed przepływem i prowadzi je do swoich brzegów. Tutaj też wskazówka pozostaje zanurzona do ostatniej chwili, a następnie wyciągnął wysoko w niebo i aufaucht kit dobry leszcz srebrny łowiska bezpośrednio pod nią i delikatnie kierować do podbieraka. Wdzięczny ukłon od latania zawodowych i Steffi bardziej koncentruje się na ryby z 11m kolejowego zbierać. Tym razem cry wolf słychać Mark Havel i oznacza to, że Steffi za 30 minut na drążków są head over now i muszą przejść do Bolo do ukończenia pierwszej godziny.

Steffi mit Rotauge
Taktyka optymalizacji czasu i przyniósł Steffi Roach to jakość!
Steffi hält die Fische am Platz
Steffi społeczeństwo nawet przyciągnąć ryby, nawet jeśli zmienia się ona bolo.

Dokładne rzut na torze wyłożonym wcześniej jest natychmiastowy gryźć, ale tylko przez małą płoć. “Faktycznie, mam wyrzucony za daleko w lewo i po prostu zwijania ponownie, gdy mała płoć 5 Caster miała już 12-hak montaż w upadku”, powiedział mistrz świata. Drugi projekt jest następnie zatrzymany przez klipu linii precyzji w strefie inicjacji, a następnie beli paszy w tym samym miejscu, czy Ralf posiłku. Jak z niego leci kolejny dobry płoć bronią Steffi. “Myślałem, że pan liczy się większość wędkarzy, Steffi. Od tutaj wygląda naprawdę dobrze, wręcz przeciwnie.” Cóż, warunki pasują dziś łatwych odpowiedzi Steffi, nawet jeśli śmieci lub bele pastewne razy dziś odbywać się będzie złapiemy. Przekroczenie nami ryba na tym kanale i wierzę, że każdy wędkarz miałby wielki dzień tutaj dzisiaj.

Oczywiście, te warunki nie zawsze jest to do dzisiaj i, jeśli jest to trudne, większość wędkarzy powróci do sposobu, w którym czuć się bezpiecznie. Ale to bezpieczeństwo kupiliśmy sam fakt, że możemy użyć metody często i jak najlepiej oczywiście nie rózgą bolo. Moja rada dla wędkarzy, którzy chcą praktykować metodę jest szukać rzeki lub kanału z wielu ryb i szkolenia metody. Więc baw się podczas ćwiczeń i jest przekonany, podczas połowów z Bolognese pręta, ponieważ sukces zaufanie ras. Następna poprawa będzie komplikować sytuację, w której łowisz innych wędkarzy między bolo “.

Steffi in aktion

W końcu tych słów Steffi kontynuował pracę do budowania pewności siebie, w którym wylądował ryb dla ryb. Teraz poprosiliśmy Ralf aby przyjść do nas, aby obejrzeć podejście Steffi i oceny umiejętności przeciwnika dla nas dzisiaj. “Zazwyczaj można zobaczyć wędkarzy podczas sesji są zawsze pracuje w zespole, w którym zmienia się głębokości lub odległości z ołowiem strzał. Steffi Czy źle się dzieje w tej sprawie?” poprosiliśmy latającego Professional. Ralf śmieje się i dodaje: “Nie, jeśli chcesz oglądać lenistwo, to trzeba szukać gdzie indziej, bo jak widać zgryz ryb dobrze i każdy kęs jest wskazany przez stwarzają również nie sądzę, wszelkie zmiany poprawią nasz kontyngent. . Jest tu tylko o dostać się do rytmu i wypełnić siatkę tak szybko, jak to możliwe, i że czyni je bardzo dobrze. ”
“Ale jeśli jest to trudne, na przykład w różnych wodach, na których być może nie tyle ryb stojących, jak można to zmienić instalację, by odnieść sukces?” Poprosiliśmy.
Bardzo ważne jest, aby zmienić Bebleiungsmuster tak, że spełnia warunki i doskonała prezentacja przynęty sprawia, że ​​jest “Next deklaruje:” Angler Narodowy. Można kontynuować, aby przejść większość się przynieść więcej przemiał musi pamiętać to, ale także Duże waga do odpowiednio zmniejszone. To jest na przykład bardzo ważne, kiedy wody przedstawiła silny nurt, bo wtedy powoduje wysoki ciężar Bulkbleis że przynęta jest prezentowanych na nienaturalnym powodu, “kontynuuje.
Gdy wiatr boczny i dolny przepływ w tym samym kierunku, to będzie konieczne, aby umieścić ciąg na podstawie w celu optymalizacji prezentacji przynęty. Można wtedy nie bój się zbyt wiele kabel rozłączyć, bo wiatry i prądy zapewniają wykrywanie zgryz nadal jest dość prosta. A teraz uważam, że wiąże mnie w rozmowę tutaj, aby odnowić czas Steffi, bo to jest po prostu wygasł “, mówi profesjonalny Polak z przymrużeniem oka.

Ein weiterer Fang für Steffi
Szybko rozstrzygnąć ostatnią karalucha, a następnie ponownie włączyć Ralf

Ralf ma miejsce na podium, zamienił kilka pudełek na przynęty i chwyta Kopfrute i montaż 8g do którego anködert 5 kółek na 12er haka. To ustawia zespół, niesie je przez tor paszowym i trzyma go i ponownie krótko. W wyniku tego, że staje się tak Steffi, z ich 30 minut na głowicy drążka poprzecznego, kęs prawie wszelkie przemieszczenie. Ale zespół Ct reporterów powiedzieć, że ryby z Ralf spojrzał nieco mniejsze niż Steffi (lub to, co jest również zauważyć, że ryby po prostu wyglądał większy kobieta przetargu Steffi w ręce, jak w ogromnej jednostki Ralfa łapy). “Mówisz bzdury,” Ralf powiedział.
Uwaga: Jako sędziego tej przyjacielskiej rywalizacji, my mruknął Tom, karny z 10 punktów za obrazę Sądu Arbitrażowego. Niestety zapomniałem powiedzieć mu tę karę, więc dopiero teraz uczy się czytania.

Końcowe 30 Steffi za minuty na Bolo toru dał żadnych zmian w liczbie i wielkości złowionych ryb. Złapała tylko ciągły. Może to był fakt, że operator starał się trwale do perspektywy i Steffi co pobudziło szczególnie napięte, ponieważ to, co kobieta nie chce wyglądać dobrze na aparacie.

Według CTIP znajduje złowione ryby zostały podzielone na końcu ostatecznego obrazu w dwóch równych części i podawać wynik koniec znanego tabeli, co było nieznane do tej pory:
1 Match-winner Steffi Bloch 152 punktów
2 Ralf przegrani Herdlitschke 151 punktów

Ralfs Fang Steffis Fang
Pełna sieć obu uczestników, ale podejrzewam,
trochę więcej w Steffi

 

Die Ergebnisliste

Tak było właśnie wtedy był jeszcze i niefortunne Ralf sportsmännisch pogratulował nowego CT Bolo Turnieju mistrzów Steffi Bloch. Tytuł będzie ona z pewnością docenią. Dziękujemy zarówno do testowania za doskonałej demonstracji w połowach bolognese i dodatkowym dziękuję za możliwość nasz genialny system punktów.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s