II Międzynarodowy Puchar Sensas 2011

Nawet podczas podróży do Priter na Baltic Cup (szczegóły tutaj) , dyskutowaliśmy, że byłoby miło, aby przejść do konkursu w Marino. Aby wziąć udział w konkursie na ten temat, można powiedzieć, ikony staw byłoby bardzo interesujące. Powrót w Mińsku wysłaliśmy Moskanella z oferty uczestnictwa w zespole Briscola Białoruś Cup Sensasa, który miał się odbyć w Marino na koniec września.


Minęło trochę czasu, a teraz, już w połowie września z małego wypoczynku, dowiedziałem się, że Moskanella Firma zgodziła się nam pomóc w organizacji podróży zespołu do tych rozgrywek i musimy się spotkać w Moskwie.

Ponadto stwierdzono, że zespół Traper Białoruś, mistrzem w tym roku, a chip zespół, wzmocniony przez turystów, także zebranych do wzięcia udziału w Pucharze Sensasa.

W przeciwieństwie do zapory w Zatoce Fińskiej, Marino – czysto elektryczne staw. Wszystkie inne narzędzie tam, chociaż mają prawo do życia, znacznie tracą spinningistów z krótkim oka. Tak więc zestaw narzędzi był ograniczony, co jest nieco uproszczone koszty. Wziąłem dwie wtyczki, czwarty z dziewięciu wielorybów wyposażonych w różne opony. Również poświęcił odpowiednią przystawek. Obsługa urządzeń do konkurencji, miałem zamiar związać się po praktyce, biorąc pod uwagę obecną sytuację. Aby to zrobić, przyniesie Ci wszystko, czego potrzebujesz – żyłki, spławiki i ciężarki. Dodatkowo nakazał Moskanelle pływa Briscola, żyłki i haczyki właściciela dla całego zespołu.

W środę rano zaczęliśmy Racerom z Mińska. Podczas rozmowy nie zauważyli, że poleciał do granicy rosyjskiej. Mieliśmy lunch w kawiarni, telefon w roamingu i ruszył dalej. W Moskwie może być jeszcze przed zmrokiem, jeśli nie jeden i pół korek pod Borodino. Ale teraz, w końcu, zwracamy na obwodnicy i pośpiechu (aw niektórych miejscach i Plagi) wokół Moskwy. I tu jest nasz Kongres. Jeszcze kilka minut i my Marino. Dzięki nawigatora, aby szybko znaleźć odpowiedni dom i zapełnia wynajętym mieszkaniu z góry. Przychodzimy do, przekąsić coś i spać. Trening rano.

Treningi

Z doświadczeń poprzednich wycieczek w Marino, wiedzieliśmy, że przynęta działa dobrze tutaj na podstawie Gross Gardonsa wzbogaconego herbatniki i kopry i klejone dodanie pv1 i Aromix. Z węglowodorów aromatycznych nie może krępować, wlewając w nie przeszkadza. Przynęta powinna być dobrze nawodniony, zwłaszcza nie podnosić kurzu i trzymać dobrze trzymać największej liczby ćmy. Trend w ostatnich czasach jest stosowanie podwójnej ziemi dostarczać pomocy jasnych Bloodwormy podczas laktacji. Oprzyrządowanie musi z najlżejszych, 0,5 – 0,7 g znaczenie w początkowej fazie doganiania do 2,5-3g, które są używane w dobrym lub gryzienie na celu zwiększenie przepływu.

Wszystkie te dane wstępne i trzeba sprawdzić na treningu. Ponadto, nie było pragnienie znalezienia Mar’ins’kyi warunki kompozycji opartych na RS przynęty.

Na około 10 rano w czwartek poszliśmy do drugiej bramy parku im. 850-lecie Moskwy. Catching postanowił tu i teraz, bez wychodzenia z samochodu. Poszliśmy w dół do rzeki i zaczął ugniatać przynętę i rozpakować. I położył się trzy filary na zatrzaski 0,75 g, 2D i 3D. W dwóch pierwszych stanął maverovskaya zimowe 1,08 w trzech kolana w trzeciej – maverovsky samą sklep wędkarski drapieżnik pustą elastyczny 1,8 mm oraz w trzech kolana. Racer rozłożone dwa wieloryby, z zapięciem na 0,5 i 3 g.

Zdecydowaliśmy, że Racer zostaną wykorzystane na przynęty, miesza się z klasycznych kanonów Mar’ins’kyi na podstawie Gross Gardonsa i przynęty karmienia mety, postaram się karmić na przynętę na podstawie RS i podwójnym zakończyć żerowisko. Moja przynęta składał się z 3 kg RS Roach, 0,5 kg. kopramelassy, ​​0,5 kg PV1, pakiet Gardoniksa i około 60ml attraktisa RS.

Wreszcie gotowe. Zmierzone głębokości. Komfortowy czwartego wieloryb. Może się rozpocząć. Od początku rzucić rękę trzy czwarte z przynęty, a następnie patrząc na niektóre pucharowych 5 kawałków dużych gruntów podwójnym, czerwone z larwy ochotki.

I tu jest pierwszy wpis. Marino zaprezentuje coś tym razem?

Antennkoy unosić wyrównane i niemal natychmiast idzie pod wodę. Podłączanie spełnia bardzo mały opór. Eagle Eye babka. Hello. A następnie przez drugi i trzeci. Tak. Następnie okoń. Innym. I w końcu, guma jest wyciągnięta mocno od wieloryba. Weź w pierwszym lądowaniu net Mar’ins’kyi płoć. Gigantic według naszych standardów. 250 gramów. Po są gryzienie jeszcze jakąś mniejszą. Brawo, myślę, wstał na płoć przynęty.

Ale nie ma takiego szczęścia. Dalej zaczynają się okonie Peck. Duży groupers. One zazwyczaj mocny 300 gramów. Ale to tylko okonie, postawić na nich w konkurencji nie można – szybko obozhrutsya Bloodworms khalyavnyy i nie gryzą. Nasz cel – płoć. I ją mam prawie żaden. We Racera kontrast, średnich wzrosła do przynęty, ale karaluchy. Albo raczej, nie wstawał, a czasami nicking. Regularnie zakończyć karmienie, dokarmianie po, zazwyczaj złapać jeden lub dwa karalucha. Ale nie Mariynskoe zgryz rozmiarach Mar’ins’kyi. I jednostka płoć, ale duży, jeden ciągnie wszystkich 400g. Wszystko przy stukaniu okoń, zbyt duży, 100-150g. Zarówno złowiony jelca.

Niepostrzeżenie latał trzy godziny regularne szkolenia. Wyniki nie są szczególnie pocieszające. To naprawdę nie karalucha nie udało. Złapany trzy godziny na trzech kilogramów (klatki nie określone). To nie wystarczy. Złapałem może nawet bardziej niż Racer wagowych, ale to głównie okonie. Racer złapać płoć, ale płytkie, a nie legendarne rozmiary Mar’ins’kyi.

Wniosek nasuwa następujące brzmienie:

 • Bait oparte Sensasa przyciąga karaluchy lepiej.
 • Na podwójnym ryb gruntowych był znacznie większy, ale to było w zasadzie okoń.
 • Roach dobrze zareagowali suplementacji.
 • Musieliśmy ciągle grać z głębi, poszukaj przynęty ryb i sposobu dostawy.

Wieczorem przyszedł do Billy’ego, Eugeniusz i Eugeniusz Sas Tsymanovich, która miała stać się naszym przedstawicielem i komunikować się w konkursie. Kiedy przyszli po rozum do głowy trochę po drodze, omówiliśmy sytuację na stawie, ale wspólna decyzja nie przedstawiła swoje ustalenia i wyniki szkolenia, tak aby nie stwarzać niepotrzebnych stereotypów. Zdecydowaliśmy, że w piątek do połowu z ich doświadczeń, a wieczorem już zebrać wszystkie fakty i wnioski razem i spróbować zbudować jednolitą strategię.

Aby ostatecznie ustalić skład przynęty, zdecydowaliśmy się karmić Racerom RSom, ale tym razem mam zamiar zakończyć karmienie przynętę i Racer – dwa razy w ziemię.

W piątek, musieliśmy udać się do miasta. Ze względu na ruch Moskwa, podróż zamieniła się w prawdziwe wyprawy i trwała do obiadu. Na rzece przyjechaliśmy tylko godzinę w ciągu dnia. Na miejscu zespół złapał Traper, którzy szkolili się u nas wczoraj, i zespół chipem, który znajduje się niemal na Przylądku.

Zdecydowaliśmy się na pobyt w latach, w vysokovoltki. Usiedli dość napięty, lepiej zobaczyć efekt różnych opcji dodatkowego karmienia przynęty i aromatów.

W tym czasie, ryby zebrano do ważenia. Szczerze mówiąc, dla mnie trening odbył się w dość zagmatwany i niewyraźne. Być może wynikało to z ogólnego zmęczenia, nie wiem.

Billy Eugene złapać stosunkowo dobrze, karaluchy gryzą, choć nie bardzo aktywny, ale regularnie. Zastosowanie podwójnej ziemi miało pozytywny wpływ. Połów był o pięć funtów. Bywało gorzej, do średniej wielkości karalucha, więcej basu złapać 3 kg. We Racera gorzej, ale przede wszystkim dlatego, że nie jest szczególnie wypoczęta. Nasi sąsiedzi byli zadowoleni z wyników treningu. Dobry płoć cmoknął na nich prawidłowo, zakończył szkolenie w pozornym duchów wysokich. Alex Volichenko z zespołu strzelił Traper, łowienie dwa grube karpie.

Przy kolacji, jak również zebrane, próbował uporządkować wyniki dwóch treningów. Wielu z naszych ustaleń zbiegł, w trakcie dyskusji przyszedł kilka myśli.

Wniosek nasuwa następujące brzmienie:

 • Podawaj “klasycznego” Maryinka przynęty na podstawie Gross Gardonsa.
 • Podwójny mesim ziemi, ale używać tylko w ostateczności.
 • Nie zapomnij, aby karmić ryby w przypadku osłabienia lub w przypadku dokarmiania aktywnych sąsiadów.
 • Pamiętaj, aby rozkładać najlżejszy, 0,5 sprzętu G.

Problem konkurencji przez co najmniej zestawu następnego: Rzuć białoruskie zespoły są lepsze od innych.
Maksymalna zadanie: wznieść się ponad połowy tabeli.

Wieczorem byliśmy “w świetle” zatrzymał Wołodia Vishnjakov. Powiedział mi wiele ciekawych rzeczy, w zasadzie potwierdza nasze ustalenia. Jak wyszedł, zwrócił naszą uwagę na główny punkt:
Karaluchy w Marino kocha maksymalną dokładność.
Ten w pełni potwierdzone w kolejnych dwóch dniach.

Mamy podłączony sprzęt, nałożone świeże prowadzi i poszedł do łóżka

Wyposażenie:

Jestem związany 6 świeże przystawki pod czwartym zestawie:

 1. Spławik Colmic Wiatr 0,5 g
 2. Spławik Wiatr Colmic 0,75 g
 3. Spławik Colmic Wiatr 1g
 4. Spławik Briscola 231 1g
 5. Spławik Briscola 214 2g
 6. Spławik Briscola 215 3g

Wszystko na właściciela linii Broad 0,12.

Nałożone 15cm długość smyczy z właścicielem haki 50282 # 20 i # 20 50354 właścicielami na właściciela linii Broad 0,08, i właściciel 50.282 # 16 na linii Broad 0,1 właściciela

Przynęta:

W końcu zdecydowałem się na składzie przynęty:

 • 3 kg Sensas Gross Gardons Noire
 • 1 kg Kopramelassy
 • 1 kg PV1
 • 0,5 kg Epicien Noire
 • 300g Gardonix Noire
 • 100ml attraktisa

Czarny składnik nie był związany z tajnym zamiarem, i tylko w obecności i pod nieobecność tych lub innych.

Pierwsza runda

Przyjechaliśmy wcześnie na odległej bramki. Było jeszcze ciemno. Tourist złapany na miejscu, sam rzucający na wiadrach zanętowych. Dołączył magiczny efekt.

Wkrótce dogonił i inni przedstawiciele białoruskiej drużyny. Casting był w pełnym rozkwicie, kiedy Victor Svyatoschik przyniósł informacje zebrane tu nie ma, ale w środku parku. Pospiesznie domeshivaemsya i ruchu. Statek na wszystkich systemów transportowych i dołącz przyjazną karawany obciążony poplavochnikov.

Był remis. Jestem w F5 sektora. Lewa w G4 – Sergey Kopylenko układ z zespołu, po prawej – Sasha Dounaev. Następne kilka sektorów Eugene Svyatoschik, obrońca tytułu z Białorusi.

Budowa, otwarcie …

Ich wózki rozrywane przez sektor.
Wejście na teren.
I zacząć gotowy. Założę się, że platformy są określone wtyczki i 6 wieloryby z gotowanego przystawki nakonune. I zmierzyć głębokość – całkowicie normalne cztery wieloryba lub dovyazyvat lub skrócić nic.

Sprawdź przynętę.

Po raz kolejny, należy sprawdzić wszystkie urządzenia, ćma kulki uderzają i przejdź do rzeźbienia. I kształtować kilkanaście dużych kulek z minimum larwy ochotki i kilkunastu mniejsze kawałki do filiżanki. W połowie “cup-” myli dodatkową porcję korby.

Rozlega się sygnał dźwiękowy i “Bait”.

Rzucam duże piłki z rąk, wszystko inne jest spojrzenie na niektóre z kubka. Traf chciał, że wiatr wstał, roll up kubek z dużymi przybitkami przynęty twarde. Ale dziesięć minut wystarczyło.

Start.

I zacząć przyciągania 0,75 g Natychmiast połowu Okushko. Po drugie, trzecie, piąte. Wszyscy sąsiedzi również przeciągnąć wieloryby. Ale tutaj Sergei dociera do podbieraka. On płoć. I również wyciągnął gumę, wziąć dobry karaluchy podbieraka. Łapanie płoć i Dunaj. I jeszcze jedno, a następnie z powrotem okoń. Neat zgryz, włącz 0,5 g To trwa pół godziny. Dokarmiania, jeden gruby i jeden slaboszhatym lump. Znów okoń. Ale po łowienie karalucha. Staram się spędzać jak najdokładniej easy snap-on przynęty. Działa poprzez łapanie pięć kolejnych sztuk plotvits. Średnie, 100-150 gramów, ale jest znacznie lepiej niż w basie, które są przerwane przez sąsiadów. Jack przychodzi, powiedz mu, że znalazł płoć nad dnem, mówię, do komunikowania się z innymi.

Wygląda na to poziom wody wzrósł nieznacznie. Korekcja głębokości. Largemouth bass są coraz mniej. Kontynuuj, aby zakończyć karmienie, wymiany akcesoriów, bawić się z głębi, i, choć rzadko, ale regularnie utrzymywać plotvits złapać. Sprawa Siergieja jest wyraźnie gorsza. Ale Sasha Dounaev rozpoczął razlavlivatsya. I połowy za ciężkie, nie mniej niż wtyczki 2g pływaka w spreybare szpitala. Długi okres oczekiwania na 5-7 minut, ale łapie ładne, grube płocie. Regularnie. Staram się powtórzyć taktykę. I złapać karalucha, ale nie dalej. Znowu dotknąć przystawki. Na różnych urządzeń i okablowania innego nadal od czasu do czasu złapać karalucha, ale mniej i mniejsze niż w Dunaeva.

Poszedłem ostatniej godziny połowów. A ja naprawdę nie przypadek. W miejscu, w wyraźnie stoi płoć, bloodworm stale ssać, nie basowej, ale często nie widać brania. Czasami udaje się złapać przebiegły plotvitsu. System nie ma zgryz. I wtedy zdaję sobie sprawę, że na początku trasy nie zauważyć na oryginalnych wielorybów głębokości, a teraz wszystko było poperedvigal. 12 minut przed metą. Dokarmiania i szukasz niektóre wprost do hydrobarometer przystawki pkt 0,75 g. Korpus pływak znajduje się na 7-8 cm nad powierzchnią wody. Gwałtownie zmniejsza głębię “w kontakcie” i, hura, mają czas, aby zakończyć Dolova 4 karaluchy!

Licznik 21. Myślałem, że tylko karalucha. Oczywiście, bass haczyk w dość dużo, ale to jest płytkie, główny ciężar będzie karaluchów. 21 nie wydaje się. Sad, aby myśleć, że waga będzie do trzech rubli. Zważyć Dunaeva. Przystojny mężczyzna – navysizhival ponad siedem kilogramów selektywnych płocie. Wyjmij klatkę. Nie za mało i nie, jak …
Wyspać do koszyka …
I był zaskoczony, że skale pokazać 4720! Oto ona, Maryinskaya płoć!

Patrzę w rekordzie, co Eugene Svyatoschika 4340. Więc … Odważyć Siergiej Kopylenko – on w 2800. Ok, przynajmniej mam problem w ich obszarze zarządzanym.

Poradził sobie z tym problemem i Briskolovtsy innych. Billy był trzeci w ogólnej powierzchni, Eugene Sas, jak ja, piąty. Tylko Racer stracił Lesha Volichenko ale pomijane przez turystów. Wagi wszystkich krewnych, 4.5-5 kg. Zwycięzcy strefy doprowadzony do ważą 6-8.
Tak, jest coś do dążyć.

Wieczorem, omówiono wyniki i wędkarstwa. W zasadzie, postanowiła nie zmieniać nic, tylko kolejny zwrócić większą uwagę na wszystkie drobiazgi i zauważyłem zachowanie i właściwości miejscowej płoci ryb. Dovyazat smycze. Billy Jack i wiązana na innego oka.

Druga runda

W niedzielę o świcie, nie zostały podważone. Dotarliśmy tuż przed rozpoczęciem losowania. Pomieszane. Jack przyniósł wyniki losowania. Mam do B4, sobota Yatsk Pasha siedział tutaj i złapać całkiem dobrze. Pasha powiedział, że trochę na lewo od centrum w 13m na dole wystaje jakiś armaturinami, na którym wybuchł kilka smycze. Dzięki nim, dzięki szybka zrobiłem bez zaczepów. W mojej strefie ponownie Eugene Svyatoschik. Siedzi naprzeciwko sektora. A w niektórych sektorach w lewo, w pierwszym sektorze – Oleg Zakrzewski. Cóż, program na co najmniej skomplikowanej catcher Mar’ins’kyi turystów doświadczonych karaluch, ale nadal znajduje się w sektorze, w którym w sobotę Radugin Jura obszarze poszarpane. Na dobry wynik trzeba złapać 40-45 plotvits grube, nie mniej.

Wchodzimy do strefy. Szybko zostały ustanowione ten sam zestaw wielorybów, jak wczoraj. Możliwych do zmierzenia. Głębokość niewiele ponad jedną trzecią wieloryba. Skrócić cały sprzęt. I umieścić etykiety na początkowej głębokości wszystkich wielorybów.

Sprawdź przynętę.

Po raz kolejny, wszystko sprawdzić, aby rozbić ćmę. Możesz trzymać. I zdecydowaliśmy się na całą początkową filiżankę zakorm.

Stern. Jeśli chcesz poczuć, że Twoje światło wtyczka – Sunset od początku 27 filiżanek przynęty. Następnie należy podłączyć dowolny puch wydawać. 10 minut stracił, jedna piłka w lewo. Złamał go w misce z pomocy laktacji.

Kliknij!

Znowu zaczynają się na zatrzask 0,75 g Od drugiej okablowanie połowu dobrą karalucha. Doskonały! Po parę basu, potem drugi płoć. Kolejna para paski. Ponownie płoć. Próbując 0,5 g Kolejne plotvits para. Więc powoli godzin majstrowanie przechodzi. Licznik 8 plotvits. Roach jest dobry, mordatyh. Nie jest źle. Byłoby miło, przynajmniej do utrzymania tego tempa. Uzupełnienie po raz pierwszy około 20 minut po starcie, a potem starał się karmić co 15-20 minut, a po każdym spotkaniu. I karmić małe grudki z dużo larwy ochotki.

Drugi godzin. Ryb na dno. Łapanie go głównie do 0,75 g Gryzienie nie. Po raz drugi złapany 7 plotvits. Grzędy bardzo mało, to się podoba.

Pod koniec drugiej godziny człowieka prawego, Sergei KHLUDOV z Matchfishing 2 ma dwa ogromne zwitek przynętę i od razu złapał kilka dobrych plotvits. Odpowiedź jest taka sama. Karmienie czas 15 minut. Nagle przerwa na około 20 minut. Staram się zwiększyć głębokość. Natychmiast połowu szereg dobrych plotvits. Trzecia godzina wykończenia z dziewięciu ogonach. Gryzienie staje się coraz bardziej systematyczne.

Po kolejnym gumy zamiata znacznie wydłużony. I już plotvitsy do 400g, nie jest wyraźnie coś innego. Delikatnie vyvazhivat potwora. Zastanawiam się, kto to jest? Plotvischa 800 gramów lub karpia? Nagle czuję, że bestia ma linię na haku do 7 metrów od brzegu. Staram się wyciągnąć – nie służy. Cholera! Daj stanąć na kilka sekund. Ponownie pociągnąć – nadaje się! Wreszcie, ryby osiągnie powierzchnię. Jest to wspólne płoć … 250 gramów. Wystarczy zabagrilas gardło. Ale ucieszyła.

Sąsiad z lewej w kontroli jest słaby, prawo ostrości. Widzę, że Siergiej jest prakticheki poziom ze mną. Zhenya Svyatoschika następny sektor nie widać wiele aktywności, ale boję się popełnić błąd.

Czwarta godzina. Niemal całkowicie włączyć 2g. Karaluchy są gryzienie serię z ufnością. Wznowienie karmienia, gdy kęs staje się coraz mniej wyraźne. Po połowu dokarmiania Okushko, ale następnej akcji w kolejce ponownie płoć.

Serii niezwykłych obsosy. Zmniejsza przez wokół ukąszenia calowy głębokie i ostre ponownie. Wszystko na przynętę. Pozostałe 20 minut do końca. I zdecydować się dobrze piłkę i do końca nie wznowi karmienia. I złapać plotvits para. Następnie niefortunne podobieństwo przodu podbieraka. Innym płoć. Ciosem pięć minut od mety. Podłączenie – w zębach! Cholera! Nic, szukam niektóre ćmy najpiękniejszych. I czekaj i pół. Nerwy na krawędzi. Wreszcie, pływak powoli idzie pod wodę. Kilka sekund ciszy … Tak! Plotvitsa 150 gramów.
2 minuty, aby przejść.
Szukam jakiegoś bagnetu, bite natychmiastowym. Ostrożnie, ale jak najszybciej wyprowadzić dobrą plotven. Biorę w podbieraka. Netoropyas hak wyciągnąć, rozumiem, że inny nie ma czasu, aby złapać. Rzuć się w klatce pod wykończenie plotvitsu tonu.
Wow.
Licznik dokładnie 40

Zaczynają powoli zbierać. Uczucie całkowitej dewastacji.

Czy to mogło być lepiej złapać?
Oczywiście, że tak.
Czy mam chwilę, aby złapać lepiej?
Raczej nie.
Jest to, że z sektora byłoby głupio szczęście.
Czy wszystko, co chciałem, ryby reagują tak, jak oczekiwano. Było kilka spotkań, ale nie podejmować żadnych decyzji. Aby złapać najlepsze, trzeba dowiedzieć się więcej i więcej ćwiczyć.

W międzyczasie zacząć ważyć naszą strefę. Słyszałem pogłoski o wielkiej Lanchikova catch. Turystyczny wydaje się być mniejsza niż sześć. Więc teoretycznie powinno obejść. Zważyć mój sąsiad z lewej strony. Tak samo dla pierwszej dziesiątce, powiesić w dwóch etapach. Tak …
Dotrzeć do mnie.
Sadok niezwykle ciężkie. Sędziowie oferują ważył na dwie części. I powiedzieć, że w pierwszej dziesiątce nie ma.
Zważyć. 8.430. Dobrze, że to trochę jak połów Mar’ins’kyi.
Dalej. Sąsiad z prawej 7930. Wszystkie takie same, ja go pokonać.
Następny Svyatoschik Gene. 6370.
Tak, dzisiaj program na co najmniej spełnione. I maksymalnej programu wszystkie prawej – czwarty w obszarze – to jest wyższe niż na środku.

Billy powtarza wynik pierwszego dnia, raz trzeci wykańczania w obszarze o wadze ponad 10 kg. Jack Sass wniosła do ważenia-5890, a jego obszar jest również dozwolone jest trzeci. Racer był szóstym z wagą 6250. Ogólnie rzecz biorąc, wyniki dwóch dni jesteśmy pewni, z wyraźnym marży ominięcia drugiej drużynie białoruskiej, ale, niestety, nie byli w stanie wznieść się ponad szóstym miejscu. Najbliższy zespół Moskwa oddzielone nam tylko jeden punkt.

Potem była odprawa i satysfakcję. W klasyfikacji zespołowej niemal zwyczajowo wygrał zespół «Matchfishing SENSAS», złoto w konkursie indywidualnym poszedł Aleksandra Lanchikovu.

W ciągu tych dwóch dni, więcej niż raz przypomniał słowa Wołodia Vishnjakova, powiedział w piątek nakonune konkurencji:

“Karaluchy w Marino kocha niezwykłą precyzją.”

I tak to jest. W żadnym innym miejscu nie spotkałem tego gryzienie płoci jest tak zależna od najmniejszych niuansów w dostawach przynęty, wykazując głębi, jakości i ilości dodatkowego karmienia, i wiele więcej. Oczywiście wszystko to należy wziąć pod uwagę w innych częściach wód, ale w Marino miscalculation lyuby tych “małych rzeczy” może doprowadzić do awarii. Być może ci, którzy zawsze łapie w Marino, uśmiech, mówiąc, że wszystko jest o wiele łatwiejsze. Ale jest to łatwiejsze dla nich, ponieważ wiele z tych małych rzeczy, które biorą pod nezadumyvayas konto na maszynie. Bardziej znaczący sukces Dunaeva Sasha, który był w stanie zobaczyć przez Mar’ins’kyi płoci i stać brązowy medal w konkursie indywidualnym.

Podsumowując, chciałbym podziękować wszystkim drużyny: Racera, Billy, Eugene i Eugene Tsymanovicha Sasa, który pełnił rolę kierownika zespołu i wspólne w procesie połowu wszystkich niezbędnych informacji.
I oczywiście, dzięki Moskanella firmy o pomoc w realizacji czyków zespołu podróży Briscola Białorusi.

One response to “II Międzynarodowy Puchar Sensas 2011

 1. Pingback: “Far Cordon” na kanale wiosłowania. | Spławik to jest to co lubię·

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s